Opinie o Extreme Warrior Park Sp. z o.o. w Mysiadło

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Extreme Warrior Park Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Extreme Warrior Park Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extreme Warrior Park Sp. z o.o. w Mysiadło

Siergiej Kriukow

Nasze dzieci brały udział w warsztatach w extreme warrior parku. Zapłaciliśmy za 5 dni. W trzecim dniu jeden z uczestników (2 lata starszy od mojego dziecka) specjalnie uderzył pięścią w głowę jedno z naszych dzieci, co spowodowało ból głowy dziecka i mocny płacz przez 2 godziny. Podkreślam, że inicjatorem tej sytuacji był właśnie o 2 lata starszy chłopak. Nie wiem gdzie byli instruktorzy. Po zdarzeniu prowadzący nie podjął żadnych kroków prócz jakiejś bezużytecznej rozmowy. Podjęliśmy decyzję o wycofaniu dzieci z kolejnych dwóch dni warsztatów, tak jak instruktorzy ewidentnie nie potrafili zapewnić bezpieczeństwa naszym dzieciom. Mimo obietnic prowadzącego warsztatów o uczciwym zwrocie nadpłaconej kwoty (około 800 zł) za pozostałe 2 dni - takiego zwrotu nie otrzymaliśmy. Zostaliśmy po prostu (usunięte przez administratora) Zwykle nie piszę opinii, ale takie zachowanie - najpierw dopuszczenie do sytuacji, że 2 lata starszy chłopak SPECJALNIE uderza pięścią w głowę nasze dziecko oraz brak jakichkolwiek konsekwencji, a następnie przywłaszczenie sobie 800 zł za dni, kiedy usługa nie była wykonywana - to już przesada i zwyczajne (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że nasz sytuacja będzie przestrogą dla innych rodziców. NIE POLECAM

Extreme Warrior Park Nowy wpis
@Siergiej Kriukow

Siergiej wobec Twoich niepodstawnych wypowiedz oraz materiału dowodowego jakim posiada Extreme Warrior Park sprawa została zgłoszona na Policję w Piasecznie. Zarząd przedstawił sms jaki otrzymał od Ciebie oraz umowę jaka była zawarta. Cytuję sms jaki otrzymaliśmy i jaki przekazaliśmy odpowiednim organom "Opinie zostały wystawione, część z nich pewnie pojawi się na dniach. Jeśli do poniedziałku nastąpi uczciwe rozliczenie i będzie wystawiona poprawna faktura z poprawnym tytułem jak uzgodniono, wówczas wyślę prośby o usuniecie opinii. Potem będzie na to zapóźno". W opini Zarządu Extreme Warrior Park jest to szantaż oraz wymuszenie wystawienia faktury niezgodnej z zawartą umową. Umowa zawarta została na Zajęcia Edukacyjno Sportowe podczas Wakacji, taka umową podpisaną dwustronnie dysponujemy. W opini Zarządu jest to szantaż oraz wymuszenie konkretnego zachowania w celu odliczenia nieprzysługującego vat-u zgodnie z zawartą umową nie należy odliczać. Jednocześnie Zarząd informuje, że podjął kroki prawne w celu wyjaśnienia sytuacji oraz nacisku na wystawienie faktury niezgodnej z zawartą umową.

Jan Nowy wpis

Byłem świadkiem jak zarząd extreme warrior park przywłaszczył sobie nadpłacone pieniądze za warsztaty (prawie 1000 zł) za to, że syn znajomych oddał osobie, która uderzyła go pięścią w głowę. Ponadto napastnik był starszy i nie poniósł żadnych konsekwencji. Zdarzenie miało miejsce na warsztatach w extreme warrior parku. Po rezygnacji z kontynuacji warsztatów ze względu na niekompetencję prowadzących i brak gwarancji bezpieczeństwa dzieci - nadpłacone pieniądze w kwocie prawie 1000 zł (nienależne firmie) nie zostały zwrócone.

Extreme Warrior Park Nowy wpis
@Jan

Zarząd Extreme Warrior Park w związku z Pana wypowiedzią na tema zaistniałej sytuacji i bycia świadkiem prosi o złożenie zeznań na Policji w Piasecznie , gdzie zostało zgłoszone zajście z udziałem obywateli Rosji. Oraz zabezpieczonym materiałem na nośnikach elektronicznych. Zwracany się do Pan aby złożył pan zeznania jako świadek zdarzenia. Pisze Pan jako świadek o kwocie 1000,- zł , czy zna Pan umowę jak została zawarta i na jaką kwotę? Z informacji dostępnych w mediach kwota za zajęcia tygodniowe to 650 zł. Skąd więc poświadcza Pan jako świadek kwotę 1000,- zł. z wyrazami szacunku

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Warrior Park Sp. z o.o. - Mysiadło

Extreme Warrior Park Sp. z o.o.
  • Polna 12D lok. A
    05-515 Mysiadło

Extreme Warrior Park Sp. z o.o.