Opinie o Max4Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Max4Media Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Max4Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max4Media Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Max4Media Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Barbara Nowy wpis

I nie ma nawet ani jednego plusa wynikającego z pracy tam??

@luzusśmietnikowy Nowy wpis
@Barbara

Jest jeden: zero stresu przy tel. - po prostu nie odbierają telefonów po tym jak pierwszy raz się upomnisz. To samo z mailami. W dodatku jak za często zawracasz im głowę masz multum telefonów z ofertami kredytów i paneli słonecznych...

Ile jest zmian w Max4Media Sp. z o.o.?

Dla Pana/Pani dobra lepiej nie zaczynać współpracy z tą firmą. Nie polecam pracować w takim okropnym miejscu jak to. A poniższe negatywne opinie proszę potraktować poważnie.

Dtp

zmiana jest po miesiącu i nie dostajesz wypłaty.

Gabriela Nowy wpis
@Dtp

XD nie no nie bądźcie aż tak krytyczni. Jak jest coś na umowie to przecież wypłacą co nie? Po czasie pewnie ale muszą i sąd zawsze będzie po stronie pracownika czy się mylę?

Klient zeszłoroczny

Z przykrością chciałam przekazać, że firma Max4Media sp. z o.o. jest klientem nieodpowiedzialnym i lekceważącym podstawowe prawa współpracy handlowej. W grudniu 2019 zrealizowaliśmy, zgodnie z życzeniem firmy MAX4Media, zamówienie, i..... niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zapłaty, mimo wielokrotnych monitów i przypomnień. Jedyne wyjaśnienie jakie otrzymaliśmy - w marcu b.r. to ...."nasze zobowiązanie regulujemy po zweryfikowaniu ich zasadności i z powodu ogólnego chaosu nie jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować powyższego." I ten stan weryfikacji trwa do dnia dzisiejszego !!!!!!

grafik
@Klient zeszłoroczny

Z chęcią nawiążę kontakt z osobami, którym Max4Media Sp. z o.o. zalega wypłaty aby założyć sprawę zbiorową tej firmie. Zainteresowanych proszę o kontakt: eskey69@gmail.com

frezer_cnc

Witam, firma jest bardzo fajna , praca spokojna i zawsze przemyślana. Wypłata na czas, praca 8h z urlopem nie ma problemu. Pracowałem tu jakiś czas, teraz jestem na swoim i współpracujemy w różnych kwestiach do dnia dzisiejszego.

Kazimierz
@frezer_cnc

Skoro pracowałeś w firmie Max4Media to chciałbym Cię zachęcić do podania większej ilości informacji związanych z zatrudnieniem w tym miejscu. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy firma ta jest dobrym miejscem pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego? Jakbyś to ocenił?

frezer_cnc
@Kazimierz

Jeśli ktoś chce pracować, słucha, robi jak się go uczy to tak można tam nabrać doświadczenia i nauczyć się. Sam byłem z innej branży ale nauczyłem się tam dużo .

Hahaha
@frezer_cnc

I znowu napisali sobie sami opinie ale to jest sprytne:) może ktoś da się (usunięte przez administratora)i przyjdzie do nas do pracy. A wtedy pokarzemy mu jak jest naprawdę. Hahahahahaha

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Max4Media Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy nowo zatrudnione osoby w Max4Media Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hahaha

Jak księgowej się będzie chciało to coś tam napisze. Ale nie polecam. Samo spotkanie jej to już będzie wyczyn i szok. Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Max4Media Sp. z o.o.?

nie warto

Proszę negatywne komentarze wziąć sobie do serca. Opisują całą prawdę. Lepiej nie zaczynać współpracy z tą firmą.

Takoto

Mocno niepolecam. Szefowa nieuczciwa. Obietnice bez pokrycia. Ogólnie atmosfera fałszu i niedopowiedzeń. Ja na szczęście uniknąłem większych problemów czego i wam życzę.

Buziaczki

Zatrudnienie w tej firmie to totalne (usunięte przez administratora) Szefowa Agnieszka która ukrywa się przed ludźmi, bo szukają ją za długi z poprzedniej firmy Advmedia, długi w hurtowniach i nie płacenie za towar , brak pensji na czas i wypłacanie jej na 5 rat, bo szefowa musi zapłacić ratę za nowiutkiego mercedesa co jest ważniejsze niż pensje dla pracowników. Umowy śmieciowe żeby były niskie koszty zatrudnienia, a jak chcesz wziąć urlop to niestety ale Ci nie przysługuje, trzeba (usunięte przez administratora) po 12 h jak murzyn i być na każde zawołanie, bo przecież jak komuś płacą to mają go na własność do wszystkiego i o każdej porze. Pseudo szef ukrywający się przed była żoną i alimentami, który słucha grzecznie swojej ukrywającej się konkubiny i jej rozpieszczonej córeczki, które mają go za nic. Komedia. A na koniec Ci nie zapłacą i będą udawać że wszystko z ich strony było w porządku. Śmiech na sali.

Witam, Na wstępie gratuluję byłemu ,,szefostwu,, wpisywania sobie pochwalnych komentarzy. W tej pseudo firmie polityka jest bardzo prosta wykorzystać i oszukać. Nie ma chyba i nie było osoby która nie była oszukana na pieniądze. Sam do dzisiejszego dnia nie zostałem rozliczony. Dzień pracy kończy się jak zdecydują a nie po 8 godzinach. Bardzo dużo obiecują a później wszystko jest ucinane. Cisną na stałą pensje żeby nie rozliczać nadgodzin. Obiecywanie, obiecywanie obiecywanie żeby zamydlić oczy nic więcej. Podsumowując nie polecam zatrudniać się i współpracował z tą firmą. Mógł bym pisać i pisać o chorych sytuacjach ale sobie daruje bo szkoda mi na nich czasu.

warto?

Podpowiedzcie czy firma czasami prowadzi rekrutacje i jakie stawiają wymagania na początek?

Jacek

Firma ogłasza się przynajmniej raz w miesiącu. Szuka m.in. grafika, operatora dtp, maszyny cyfrowej, plotera itd. itp. Składałem 2 razy CV. Zadzwonili raz pytając; ILU KLIENTÓW SWOICH POSIADAM. Więc raczej szukają Klientów a pracownika przy okazji, nie ważne czy dibry czy zły byle miał Klientów. Potem próbowałem jeszcze raz wysłać odp. na ofertę pracy, ale mój mail BYŁ JUŻ ZABLOKOWANY. Pozdrawiam przyszłych "pracowników".

Natalia
@Jacek

Szanowny Panie Jacku, Jako menadżer firmy osobiście umawiając osoby na rozmowy kwalifikacyjne nigdy nie zapytałam o klientów, wydaje mi się że nie ma to żadnego związku ze sprawą zatrudnienia. Nieprawdą jest również, że szukamy osoby do obsługi chociażby maszyny cyfrowej - nie posiadamy takowej w swojej hali produkcyjnej do której poszukujemy pracowników. Ogłoszenia wystawiamy, ponieważ nie trafiliśmy jeszcze na osobę która mogłaby dołączyć do naszego zespołu. Być może nie spełnia Pan wymagań do zatrudnienia w Naszej firmie dlatego nie zaprosiliśmy Pana na rozmowę. Wydaje mi się to być całkiem normlanie. Maili również nie blokujemy, proszę o informację na jaki adres wysyłał je Pan do nas a na pewno to sprawdzimy. Pozdrawiam, Natalia

Zostaw merytoryczną opinię o Max4Media Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Max4Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Max4Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Max4Media Sp. z o.o.
  • Górczewska 53