Polskie Instalacje Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polskie Instalacje Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sebastian Dworzecki

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

01.09.2023 12:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

Od lat działamy w branży HVAC, zajmującej się ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. Jesteśmy także partnerem wiodących producentów sprzętu branżowego.

W jakiej lokalizacji działa Państwa firma?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

Założyciele firmy od dziecka związani są z Poznaniem, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie założenia siedziby naszej spółki w innym mieście. Obecnie działamy w województwie wielkopolskim, charakteryzującym się dużym zapotrzebowaniem na wachlarz naszych specjalistycznych usług. Opiekujemy się klientem kompleksowo - dla nas zlecenie rozpoczyna się od szczerej rozmowy na temat oczekiwań. Proces zamówienia zwykle zaczyna się od określenia potrzeb zleceniodawcy, po czym następuje sprzedaż optymalnie dobranych urządzeń, ich montaż i wykonanie niezbędnych pomiarów, ale nasza usługa obejmuje również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

Branża instalacyjna była pierwszą, w której postawiłem kroki zawodowe. Pierwsza praca to coś, co często definiuje nas na resztę życia. Stopniowe zaciekawienie tą tematyką, poznawanie tajników zawodu, a przede wszystkim rozpoczęcie działalności w branży, która była w Polsce nowością, spowodowały, że na pewnym etapie pojawiła się gotowość prowadzenia własnego biznesu. W efekcie, od 2018 roku, wraz z zespołem, prowadzę Polskie Instalacje Sp. z o.o. Jak widać, już na etapie tworzenia nazwy przedsiębiorstwa, zależało nam na wskazaniu rodzimego charakteru naszego biznesu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

To, czym się wyróżniamy, to usługa pewnego pogotowia technicznego, świadczonego w trybie 24/7 - niejednokrotnie już, skutecznie „gasiliśmy pożary” w awaryjnych sytuacjach. Jest to kluczowy czynnik naszego sukcesu. Klienci wiedzą, że mogą na nas polegać. W tym zakresie, muszę szczerze przyznać, konkurencja jest niewielka.

Jakich pracowników poszukuje Państwa firma?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

Jesteśmy otwarci na ludzi z pasją, którzy świadomie budują ścieżkę zawodową. Certyfikaty i świadectwa kwalifikacji są przykładem poważnego podejścia do zawodu i świadczą o profesjonalnym traktowaniu klienta. Zleceniodawcy oczekują specjalistów w zawodzie i dla takich osób w naszej firmie drzwi są otwarte. Jeżeli w danej osobie dostrzegamy potencjał, to również może ona zasilić zespół firmy, a my - poprzez branżowe szkolenia - pomożemy uzupełnić niezbędną wiedzę. Pracownicy mają świadomość, że mogą się rozwijać w naszej firmie.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Sebastian Dworzeckiikona wywiad

Nasze know – how sprawia, że obsługujemy klientów, którzy są z nami nawet od dnia powstania naszej firmy. Wpływa to w decydujący sposób na stabilność naszego przedsiębiorstwa. Oczywiście analizujemy sytuację rynkową i świadczymy usługi zarówno dla osób fizycznych, prawnych, jak i jednostek administracji publicznej, czym gwarantujemy sobie zapotrzebowanie na nasze usługi przez cały rok. Na bieżąco obserwujemy postępy w branży, co z pewnością zaowocuje wdrożeniem kolejnych specjalistycznych usług do naszej oferty.

Przemek Nowy wpis

Zakupiłem w firmie Polskie Instalacje Sp. z o.o. dwa zestawy klimatyzacji typu split wraz z montażem. Przed zakupem otrzymałem szczegółową wycenę i profesjonalne doradztwo. Montaż nie wymagał mojego udziału, był sprawny i schludny. Instalator zostawił po sobie porządek i poinstruował jak korzystać z urządzeń. Gorąco polecam współpracę z tą firmą.

Nowy wpis

@Przemek

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Instalacje Sp. z o.o. - Poznań

Polskie Instalacje Sp. z o.o.