RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

R Nowy wpis

Czy firma zatrudnia tylko doświadczonych kierowców czy jest możliwość bez doswiadczenia się dostać

@R

Z tego, co piszą na stronie, wynika, że i weterani i nowicjusze są mile widziani. Tylko czy nadal jest zapotrzebowanie na nowe twarze, czy może zespół na tą chwilę jest wystarczająco liczny? Ktoś z wewnątrz mógłby się wypowiedzieć? Czy w najbliższych tygodniach/miesiącach są planowane jakieś nabory?

Nowy wpis

Na tą chwile nie ma żadnych wolnych miejsc pracy na stanowisko kierowcy. Nie wymagamy doświadczenia przy stanowiskach związanych z pracą biurową, nastomiast jeśli chodzi o kierowców to konieczne jest posiadanie kilkuletniego doświadczenia.

Jaka umowa obowiązuje w RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k. podczas okresu próbnego?

Jako kierowca przyznam że naprawdę złego słowa nie można powiedzieć.

@Tomek

A może powiesz na jakie benefity może liczyć kierowca? Zastanawiam się czy można dostać kartę multisport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne, chyba że są jeszcze jakieś inne dodatki?

Transportowy

Polecam, super szefostwo, nie skąpią kasy, wszystko zawsze na czas.

@Transportowy

Super! Skoro nie skąpią kasy to jakie tutaj stawki obowiązują? Możesz napisać ile oferują na umowie próbnej? W ogóle to na jakiej umowie jest praca? Można dostać umowę o pracę?

@Karolina

Wynagrodzenie zależy od stanowiska i doświadczenia i jest na podstawie umowy o prace.

Ja bym się chętnie dowiedział, ile dostanę na start na stanowisku kierowcy międzynarodowego? Mam dwuletnie doświadczenie w pracy. Możesz przybliżyć - tak mniej więcej - widełki, których mogę się spodziewać? Będę aplikować.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Spedycja

Witam, widziałem ogłoszenie na spedytora. Jaka jest płaca i atmosfera w biurze? Czy bez doświadczenia też idzie się dostać?

Ola

Super pracodawca i bardzo fajna atmosfera w biurze.

Paulina
@Ola

Ah, to fajnie, że atmosfera jest super. Ale to dlatego, że firma dba o atmosferę? Są imprezki integracyjne, jakieś wspólne wyjścia czy coś podobnego? Atmosfera w biurze to też między szeregowymi pracownikami i szefostwem?

Czy firma RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź

Oczywiście że tak. Płeć nie jest czynnikiem wpływającym na płace. W firmie pracują nawet kobiety nie tylko w biurze, ale również na stanowisku kierowcy międzynarodowego.

asdf
@Odpowiedź

Miło to słyszeć. Ile mogą zarabiać u Was kobiety jako kierowca? Czy wymagacie coś więcej niż posiadanie prawo jazdy? I co jaki czas można wracać do domu, kwestia dogadania się?

Iza

Wiele tu słów polecenia, az mnie zaciekawiło, jakie na ten moment tutaj stawki można osiągnąć? I czy tylko kierowcy polecają, czy na spedycji też się fajnie pracuje? Szefostwo docenia jakoś za dobrą pracę?

Firma pierwsza klasa !

Kiero83

Najlepsza firma w jakiej pracowałem

Kris
@Kiero83

I już nie pracujesz? To dziwne.

Agnieszka
@Kris

A kto powiedział, że nie pracuje, deklaruje się jako pracownik przecież. A Ty co tak sceptycznie do firmy podchodzisz, byłeś na rozmowie już? Jak wyglądała?

Mazur

Solidna firma i porządni kierowcy

@Mazur

Solidna firma jako do pracy? Czy do skorzystania z usług? :) To bardzo ważne dla mnie.

Uni
@Karolina

Od strony pracy mega pozytywnie. Szefostwo bardzo miłe i pomocne dla nowych pracowników, co rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach. Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę. Oby więcej było takich na rynku pracy ☺️

Agnieszka
@Uni

A co, życzysz im konkurencji większej? ;p Ciekawa jestem wobec tego jak konkretnie doceniają tutaj pracowników?

Zbiniu87

Polecam !

Ivo

Oferty pracy tylko dla kierowców czy dla magazynierów też coś się znajdzie?

Wojtek22

Polecam !

Lidia
@Wojtek22

Cześć Wojtek, fajnie, że polecasz ale mógłbyś napisać coś więcej? Jesteś tam kierowcą? Mój mąż chciał tam aplikować

Jako kierowca szczerze polecam tą firmę.

Judyta

Polecam firmę ! Bardzo solidni, a zarazem sympatyczni ludzie.

Iza

Co ma Pani na myśli? Poproszę o konkretne informacje

@Iza

Świetna firma !

Zbyszek

Solidna firma. Kierowcy zarabiają niezłą kasę na miedzynarodowym.

Trucker1111
@Zbyszek

Potwierdzam !!!

Ula

Polecam firmę z całego serca! Super podejście pracodawcy!

Pracccc
@Ula

Ile zarabiasz netto?

Ula
@Pracccc

Nie narzekam i ani przez chwile nie pomyślałam o zmianie pracy :)

Marcin74

Jeden z nielicznych w Polsce uczciwych szefów. Polecam firme.

Wiola
@Marcin74

Zgadzam się w 100 %.

Zostaw merytoryczną opinię o RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k. - Rakoniewice

• Jak się pracuje w RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RAN Logistics Sp. z o.o. Sp. k.