Opinie o Granboard Sp. z o.o. w Granowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Granboard Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Granboard Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granboard Sp. z o.o. w Granowiec

JOE

Powiem tak szef mega kulturalny zawsze sie przywita-swiadczy to o jego szanowaniu pracownika,praca jak praca fizyczna-trzeba sie dostosowac do panujacych zasad,zarobki takie jak ustalone na rozmowie,jak sie rozwijasz pensja wedruje w gore,atmosfera oki,czytajac niektore wpisy jestem w szoku-poniewaz jest to czysty blef,ktory nigdy nie mial miejsca,co do osob rzadzacych-wymagaja od nich-a oni musza od nas.....takie zycie....Polecam firme-poniewaz naprawde mi sie dobrze pracowalo.Nie czytajcie tych bzdur ,tylko trzeba sie samemu przekonac........Polecam.

@Nowy

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma dużo sie dzieje musisz być nastawionny na to ze każdy dzień jest inny. dobrze płacą jest to jedyny zakład w którym sptkałem się z tym, że nie potrącają kasy jak coś sie zle zrobi. wiadomo - każdy sie ma prawo pomylić

Adka

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko mechanika w firmie produkcyjnej. Czytam, że umowę dostaje się na okres próbny. A ile on trwa? I na jaką formę zatrudnienia można liczyć po jego zakończeniu? Dodatkowo poinformowano, że pracuje się na 2 zmiany. W jakich godzinach? Pytam dla mojego męża, bo jest zainteresowany.

@sinumer

A po tygodniu dostaje się umowę o pracę? i wtedy można zarabiać już więcej? Jak to jest, bo nie do końca rozumiem, a będę tutaj aplikować...

Chuck Noris Nowy wpis

Niestety nic sie nie zmienia byl stary kierownik i bylo zamieszanie na kazdym kroku, zawsze czegos brakowalo, zawsze wina operatorow, przyszedl nowy kierownik, udalo mu sie cos tam zrobic - ciekawe jak dlugo tutaj wytrzyma. Pracownicy jak nie byli doceniani tak nie sa a to dzieki wlascicielowi ktory chce jak najwiecej kasy zarobic ale jak najmniej dac, smieszna mlodziutka dwulicowa dziewczynka z dzialu kadr to poracha, niby sie do ciebie usmiecha zartuje a za plecami co innego opowiada, niby nie ma nocek a kaza nam raz na jakis czas na nockach pracowac, w soboty, niedziele..na Wielkanoc w tym roku nawet malej chocby 100 zl premii nie bylo, a wymagania z ksiezyca, pomimo tego ze ma blisko i jakis czas tu robie to mam juz dosc i bede szukac czegos nowego.

@JOE

To ja jestem ciekawy czemu się zwolniłeś z tej firmy

Nowy Nowy wpis
@JOE

Joe mam pytanko jeśli jest tam tak super to dlaczego tam nie pracujesz pytam bo jestem zainteresowany pracą w tej firmie z życia wiem że teraz pewnie napiszesz że znalazłeś lepszą pracę to może i jabym się wybrał

JOE Nowy wpis

Zainteresowany Nowy wpis

Czy doceniają tam ludzi którzy mają pojęcie i doświadczenie ????

Adka

@Adka

Dzień dobry, pierwsza umowa jest umową na okres próbny, który trwa do 3 miesięcy. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Pracujemy w godzinach 6-14; 14-22

Czaro
@Dział HR Granboard

Po okresie próbnym umowa jest terminowa?Jak tak to na ile podpisywana? Rok czy dłużej? Z czasem można dostać kontrakt bezterminowy?

@Czaro

Tak, po okresie próbnym jest umowa terminowa, przeważnie podpisywana na rok czasu. Oczywiście, pracownicy pracują po czasie 33miesięcy na umowie bezterminowej.

sinumer
@Adka

odradzam współpracę z tą firmą. ludzie którzy tam rekrutują sprawiają wrażenie jakby sami do końca nie wiedzieli czego od kandydata oczekują. pracuje się na umowie tak zwanej (usunięte przez administratora)

@sinumer

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Granboard Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Lucy

Czy warto składać CV do tej firmy ? I jak wygląda atmosfera ?

Czy warto składać CV do tej pracy ? Jakie są warunki i jak atmosfera ?

Gdzie można złożyć cv? trzeba przynieść osobiście?

@Kandydat

CV można złożyć mailowo: kariera@granboard.pl

Granboard Sp. z o.o. w Granowiec szuka pracownika na stanowisko Elektromechanik. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Playboy

Praca bardzo fajna mi się podobała od samego początku nasz lider bardzo miły zawsze pomorze na spokojnie wytłumaczy jak się czegoś nie wie z początku atmosfera dobra, wypłata fajna ładnie płacą za soboty a nadgodziny nie wspomnę ludzie kulturalni.

@Playboy

Ile płacą za soboty a ile za nadgodziny? Są różne stawki? Można dostać np. setki? Ile nadgodzin zwykle robi się w miesiącu?

Dominika

A dawno to było? Chłopak chce złożyć cv do firmy, zastanawiamy się, czy jest szansa na to, aby warunki się poprawiły? Niżej też przeważają negatywne opinie o pracy :/ Ile udało ci sie przepracować w firmie? Umowa o prace chociaż była? Wynagrodzenie jak?

Złota rączka

Witam czy jest to praca w której można popracować perspektywicznie trochę dłużej, czy firma docenia i premiuje osoby które swoim zaangażowaniem i wiedzą pomagają w rozwoju firmy. Jak wygląda ten pakiet benefitów w realu, czy soboty są wolne, proszę o opinię tylko osoby pracujące najdłużej. Pozdrawiam Marek.

@Złota rączka

Na nic nie licz nic ci nie dolaza a jak rozwalisz materiał albo coś nie tak zrobisz to jest Ci wstanie powiedzieć że masz zapłacić nigny nie jest wina szefa ani kierownika praca najgorsza w jakiej się spotkałem pozdrawiam ????????????

@Chłopek

Ta firma to jest tragedia teraz zwalniają ludzi starszych a przyjmują młodych Jest tam takie tępo pracy że te młode osoby mają dość a stawka na początek to między jedenaście a trzynaście złotych i na końcu tyle zostaje

Renata
@Xxxd

A na jakiej umowie są takie stawki? Zlecenie czy inna u was jest? I ile godzin dziennie się pracuje za tyle? Może chociaż jakaś premia do tego dochodzi?

Xxd
@Renata

Przedstawiają w ogłoszeniu w samych superlatywach a tak naprawdę to dno Umowa ma na rok płacą po jedenaście złoty na h a tempo pracy Jest takie że ludzie rady nie dają niema żadnych premi żadnych dodatków A jak się weźmie L4 dłużej niż na 30 dni bo się nogę złamało czy jest się po operacji to jak się wraca to po dwóch dniach szef wzywa i zwalnia Nie polecam tej firmy i tego szefa jako pracodawcy Kierownik ma swoich ulubieńców , a ci się przez to nie palą do pracy bo kierownik nie każe się przemęczać

Agata
@Xxd

11 złotych na godzinę? Przecież to nawet nie jest najniższa krajowa! Jak to jest możliwe? :O

@Agata

Nie znam ani jednej osoby ktora by tyle zarabiala - wszyscy koledzy/kolezanki maja normalne umowy. Nie rozumiem jak ludzie moga pisac takie rzeczy.

Magdalena

No to jakie są zarobki tak naprawdę? I czy jest możliwość nadgodzin?

Xxxd

Szczerze nie polecam (usunięte przez administratora)zł na h to przesada to nawet nie najniższa krajowa Kierownik nie ogarnięty , nie rozumie co się do niego mówi ... Także nie polecam myślę że są lepsze firmy w których da się zarobić i przeżyć od np od 10 do 10

Izabela
@Xxxd

szkoda że nie widać tej stawki bo została ukryta... czy coś się poprawiło i lepiej zarabiacie? bo jednak minęło kilka miesięcy, może już jest lepiej?

@Izabela

Stawka taka jaka była taka jest Czyli 13 na h

Te pozytywne komentarze to firma pisze. Ogolnie nikt nie chcialby robic w (usunięte przez administratora) gdzie masz (usunięte przez administratora) i nie byc za to doceniony. Kierownik obrazony na wszystko tak jakby byl tam za kare. Brak szacunku dla pracownika. Awaria maszyny i oczywiscie pracownik jest obwiniamy za to ze prpdukcja stoi. Duzo ukraincow. Nie polecam.

Magdalena
@Nowy

Pracownik jest obwiniany za popsute maszyny, ale jedynie słownie, czy też są wtedy jakieś kary finansowe lub nawet dyscyplinarki?

Barbi

Na czym polega praca kobiet i jak to się ma do wynagrodzenia ????

BIG BEN

Jestem na tak,kultura szefa idzie w parze z atmosfera na hali,zarobki takie jak w umowie,starasz sie oni to doceniaja.Ja nie narzekam.

@BIG BEN

Co takiego? Akurat kultury to szefowi brakuje najbardziej, a atmosfera - jak ktoś lubi być poganiany i poniżany choćby wyrobił 200% normy - będzie jak znalazł.

Nick123

Na rozmowie wszystko jest przedstawiane w superlatywach, rzeczywistość rozczarowuje. Totalny brak organizacji pracy i komunikacji.

Deska

Po co wy tutaj wylewacie na forum swoje zale,nie podoba sie praca-to trzeba podziekowac a nie glupoty wypisywac ....jak ktos jest maruda-wszedzie mu bedzie zle.Dla mnie ok.

Chłop
@Deska

Jak jest dla cb ok to po co się żalisz przy innych że jest lipa i narzekasz?

Praca normalna, wynagrodzenia ok.

Praca momentami wymagająca, ale ludzie i wynagrodzenia ok. Jak ktos sie obija to wszędzie bedzie narzekać. Jezeli pracuje dobrze to bedzie zadowolony. Na plus umowa o prace, nadgodziny 150-tki, i wszystko wykazane.

Chłopek

Praca sama w sobie bardzo ok. Tyle, że kobiety w porównaniu do mężczyzn zarabiają tam mało, a operator okleiniarki narzuca takie tempo, że prędzej czy później każdy opadnie z sił. Kierownik czasem chodzi obrażony nie wiadomo na co. Kiedy przekaże mu się jakąś uwagę odnośnie pracy to czasem nie reaguje na nią i odchodzi bez słowa. Ma swoich ulubieńców. Razem z szefem wymagają bardzo dużo od pracowników i nie dają sobie nic powiedzieć. Trzeba uważać co się mówi i przy kim, ponieważ niektórzy bardzo chętnie donoszą wszystkie informacje do biura.

Zostaw merytoryczną opinię o Granboard Sp. z o.o. - Granowiec

• Jak się pracuje w Granboard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Granboard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granboard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Granboard Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Naftowa 1
    63-435 Granowiec