PPHU Staler

Koło

Opinie o PPHU Staler

Grzesiek

Pracowałem u nich w 2012 roku, przyszedł nowy dyrektor i atmosfera się zupełnie zmieniła. Polecam :)

Afera była bo kradli. Z tego co wiem, to jest tam nowy dyrektor i calkiem nieźe sobie radzi.

pracownik - 2010-12-05 15:27:28 W firmie panuje chaos. Zero profesjonalizmu. Odradzam. A zarobki szkoda mówić.... a czy ktoś wie coś nt. oddziału w Ciechanowie? Słyszałem, że poszukują przedstawiciela handlowego. Ale nie wiem, czy się ubiegać, bo słyszałem, że tam jest jakaś afera. Może ktoś mógłby napisać o co chodzi? I ile płacą ph?

Jak

Witam, Czy ktoś coś wie o firmie Staler z Torunia? Jakie tam są zarobki, atmosfera pracy itd.

Zostaw opinię o PPHU Staler - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Staler