Opinie o Alquatro Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alquatro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alquatro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alquatro Sp. z o.o. w Sochaczew

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alquatro Sp. z o.o.?

Yuliia Nowy wpis

Jestem ich pracownikiem . Nie mam problemu z agencją . Pracuje w magazynie - polecam tą agencję!

Lukas Nowy wpis

Polecam! Zgłosiłem się do nich w sprawie pracy … przedstawili aktualne oferty. Podjąłem pracę… dalej się zobaczy , póki co jest tak jak mówili .

Hanna Nowy wpis
@Lukas

No to teraz jestem ciekawa kontynuacji opinii po tylu miesiącach. Dasz znać jaki ostateczny efekt?

Czy firma Alquatro Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Magdalena

Niestety nie ( mam małe dziecko , bardzo mi zależało na takiej ofercie) …. Oferty jakie posiadają to na zmiany ( musiałam zrezygnować )

@Magdalena

To oni żadnego stanowiska nie mają elastycznego? Ogólnie to właśnie jakie wszystkie stanowiska mają do zaoferowania?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Alquatro Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Yurii

Polecam !!!

Mała

Właśnie zakończyłam współpracę z tą agencja …. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy - nie robili żadnego problemu abym mogła przejść przez firmę . Polecam Alquatro . Płacą , mówią cała prawdę o zatrudnieniu . Czytając inne opinie zastanawiałam się czy iść do nich po oferty pracy - nie żałuje ze zdecydowałam się z nią pracować .

Sergiej
@Mała

Widać że "sztuczna" opinia, wymyślona dla poprawy opinii Rzeczywistość zupełnie inna

@Sergiej

Tak? To może przybliż tę inną rzeczywistość, żeby każdy mógł się dowiedzieć co i jak?

Ihor
@Hanna

Opinie zawsze są wystawiane przez firmę lub konkurencje … jednym zależy by tą opinie zepsuć innym by ją naprawić .

@Ihor

Czyli tak naprawdę Ty reprezentujesz stronę "naprawczą" jako pracownik i złego słowa o nich powiedzieć nie możesz?

Ihor
@Hanna

Nie reprezentuję żadnej strony ! Napisałem swoje zdanie, każdy ma do tego prawo. Złego słowa nie napiszę bo nie mam takich powodów. Każdy tu może napisać co chce.

Paulina K.

Zawsze znajdzie się ktoś komu będzie się tu pracowało się lepiej i ktoś komu gorzej. Trzeba samemu spróbować ,aby się przekonać. Ja jestem zadowolona. Osobiście polecam …nie ma żadnych problemów. Pracownicy biura udzielają wszelkich informacji …..

Mateusz

Pracowałem z nimi ! Współpraca była na wysokim poziomie. Polecam.

Martyna S.

Widziałam że jeden z pracowników z Ukrainy mia problemy ze zdrowiem, chyba zatrucie chemią przy pracy, produkcji...przestał przychodzić do pracy Podobno sprawa zamieciona, bez pomocy

Nie polecam tej agencjia zabierają ludziom pieniądze na zatrudnienie.

Vanya
@Marta

Potwierdzam, nie polecam

Agata ..

Pracowałam w magazynie w Teresinie . Byłam zadowolona z pracy i agencji . Na wszystkie pytania odpowiadali. Nie miałam problemu z agencja - jestem zdziwiona niektórymi opiniami ! Osobiście polecam !!!

Były

Uważam ze w Sochaczewie można trafić na gorsze agencje - ta nie jest taka straszna( były pracownik ) płacili , do pracy wozili , zaliczki dawali ….

Slawik

Nie polecam tej agencji. Zabierają ludziom pieniądze na zatrudnienie i mówią im, że wszystko jest u nich legalne, pracownicy szpitali nie płacą, nie znają prawa itp.

Mykola

Firma jest super. Polecam!

Zatrudniona

Polecam z czystym sumieniem ..... wypłacalni !!

Tez pracownik

Jestem zatrudniony w tej firmie od dłuższego czasu i nie mam z nią problemu - agencja płaci w terminie . Nie ściemnia z ofertami pracy :-) polecam !!!

jest ok, wynagrodzenia wypłacane w terminie (zgodne z umową).

Zostaw merytoryczną opinię o Alquatro Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Alquatro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alquatro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alquatro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alquatro Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja 600-Lecia 44 lok. 3
    96-500 Sochaczew