Opinie o Trip Energy Sp. z o.o. w Szymanowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trip Energy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Trip Energy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trip Energy Sp. z o.o. w Szymanowo

Jak często w Trip Energy Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 kwietnia na Lento.pl, obiecują bogaty rozwój.

Trip Energy Nowy wpis

Witam. Musiał Pan pomylić ogłoszenia, ponieważ od około dwóch lat nie dodajemy naszych ogłoszeń o pracę na ten portal. Proszę zwrócić uwagę, czy ogłoszenie na pewno zostało wystawione przez naszą firmę. Pozdrawiam.

pracownik Nowy wpis

Polecam! Pracuje w tej firmie juz od dluzszego czasu i jestem zadowolona. Wspaniali ludzie, bardzo pomocni przede wszystkim. Fajne zarobki, adekwatne do zaangażowania pracownika. Ze wszystkim zawsze można się dogadać.

Jak wygląda kwestia awansu w Trip Energy Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Monter?

Seba

Awansu ? jakiego awansu ? przychodzisz i tyrasz :) tam jest tylu właścicieli (tzn jest jeden prezes ale kilka innych osób się przedstawia jako właściciele) po podpisaniu umowy 30 dni na wykonanie a nie mają ekip monterów. Umowa podpisana w październiku do dziś nie ma montażu. Trzymać się jak najdalej od tych (usunięte przez administratora) nastawionych tylko na zysk.

Dominika
@Seba

Nie ma monterów w tej firmie? Odchodzą sami? Czy są zwalniani, bo się nie nadają?

bolek

Zapomnij o awansie najnizsza krajowa na konto reszta do lapy i odpiwiedzialnosc finansowa minimum czasu pracy 10 12h

Wiktoria
@bolek

Serio? :/ Ale ten minimalny czas pracy to codziennie? Czy jest potem odbijany z tych godzin jakiś dzień wolny?

@obserwator
@Wiktoria

Nie jest wcale tak źle, chcesz to dłużej pracujesz. Co jest adekwatne do zarobków. Monterzy kończą pracę o 16 , zapytaj konkurencję czy przy zmianie ustawy też tak pracują. ... jedna zasada wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ????

nick Nowy wpis
@@obserwator

Dokładnie. Czasami wraca się nawet wcześniej niż biuro kończy pracę, zależy od instalacji i gdzie ona się znajduje.

Katarzyna

Trip Energy poszukuje do pracy monterów instalacji fotowoltaicznych, orientujecie się, czy na początek jest okres próbny czy od razu umowa na czas określony? Po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? I czy praca odbywa się na terenie Leszna czy również są wyjazdy poza miasto/województwo?

Byly pracownik
@Katarzyna

Bez umowy.

Stefan
@Byly pracownik

(usunięte przez administratora) się pracuje? Przecież żadnej pracodawca nie będzie teraz ryzykował w ten sposób.

Taras
@Stefan

A jednak nie każdy

Dominika
@Taras

To kto ma umowę a kto jej nie ma?

Mateusz
@Dominika

Nie wiem skąd macie te informacje, pracowałem tam dłuższy czas i każdy umowę dostaje od razu. Co prawda na trzy miesiące, a dopiero później na dłuższy okres czasu..

Czy po rozmowie w Trip Energy Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

1. Wszystko jest dobrze do momentu podpisania umowy i wpłaty na konto. OK Pomijam ten fakt bo same problemy i montaż opóźniony o 5 miesięcy. 2. Nie jest też dobrze w momencie wystąpienia awarii. Jak przy z zakupie to przedstawiciel był 24 godziny na dobę dostępny a jak jest teraz awaria to szukają usterek dookoła a nie u siebie. Jak udało nam się dosłownie wymusić przyjazd serwisu to od tygodnia jedzie i dojechać nie może. Jak się dodzwoniliśmy to znowu ta sama śpiewka że zgłoszenie przyjęte i trzeba czekać ale tym razem na maila od nich z ewentualnym postępem prac serwisowych. Ujmując w dwóch słowach NIE POLECAM i odradzam bo jak wcześniej wspominałem gdy wystąpi awaria radź sobie sam.

Małgorzata

z tego co tu czytam opisywali sytuację monterów. czy spece od sprzedaży też mają tak dużo pracy jak opisywali? warunki finansowe z ogłoszenia mnie zaciekawiły, bo kiedyś proponowali stawkę do 8 tys, dalej jest taka możliwa czy jeszcze więcej się uda zgarnąć?

Zostaw merytoryczną opinię o Trip Energy Sp. z o.o. - Szymanowo

• Jak się pracuje w Trip Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trip Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trip Energy Sp. z o.o.?

Trip Energy Sp. z o.o.

Trip Energy Sp. z o.o.