Opinie o Jost Chemical Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jost Chemical Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jost Chemical Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jost Chemical Poland Sp. z o.o. w Poznań

Tak było

Co można powiedzieć ?! Praca sama w sobie nie jest najgorsza, spoko ludzie na zmianie ( poza tymi co trzymają palec ) niestety pAN kierownik produkcji który uważa się za dyrektora firmy to zwykły gbur!!! Stosuje mobbing na pracownikach, zastrasza, grozi !!! Oczywiście nie osobiście tylko się wysługuje. Pracowałem na produkcji niestety próbowałem mieć swoje zdanie ale samemu to nic się nie zdziała. Nie polecam pracy w tej firmie póki pAN Michał „rządzi”

Ale, że kierownik produkcji taki robotny jak pszczoła czy kto? Tak w ogóle to serio z jego strony dochodzi do zastraszania pracowników? A dokładnie to czym są zastraszani? Utratą premii, zwolnieniem czy czymś innym?

Polecam prace w firmie. Przyjazna atmosfera, dobry szef z którym zawsze można się dogadać. Zarobki odpowiednie, benefity, profesjonalni współpracownicy. Czego chęć więcej.

N prac

A co możecie mi powiedzieć o systemie zmianowym na produkcji i wynagrodzeniu?

Ola

Po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie Customer Service, wygląda na częstą rotacje na tym stanowisku. Jaka jest przyczyną poszukiwania? Proszę o szczere komentarze jak się pracuje we firmie tj. Ludzie, atmosfera, zarobki?

@Marta

Czekaj, z operatora do biura chcesz przyjść? Dobrze rozumiem intencje? Ludzie często tu tak pomiędzy działami przechodzą? Firma jest otwarta na takie zmiany? Jakich szkoleń możecie przy tym się spodziewać? Ciekawi mnie cały ten rozwój

dzień dobry, czy firma opiera się teraz na stażystach? Jestem tu z oferta na dział administracji a teraz po przejrzeniu komentarzy widzę, że też na inne młodzi ludzie byli poszukiwani. Po adresie do Pułaskiego byłoby mi wygodnie ale co z późniejsza pewnością na stabilne zatrudnienie? opiszecie atmosferę na administracji?

Ala Nowy wpis

hej jak był przykładowo dostępny tamten staż na kontrole jakości to napisane było w ofercie, że to praca na zlecenie ale co się dzieje potem w przypadku gdyby chcieli wziąć kogoś na dział? Myślę o formie umowy, czy od razu mogłaby być na czas nieokreślony?

Co to znaczy, że kasa jest odpowiednia? Pewności tez nie mam które stanowisko w praktyce jest teraz opisane. Chodzi może o operatora? Ile teraz całościowo się zgarnia i jakie są opcje na kolejny rok? Są już podwyżki?

N prac Nowy wpis

A co możecie mi powiedzieć o systemie zmianowym na produkcji i wynagrodzeniu?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jost Chemical Poland Sp. z o.o.?

W jakim sensie prognozowane szkody? Do którego stanowiska przy tym nawiązujesz teraz? jest teraz oferta Administration & HR Specialist. W tym przypadku jak wygląda cały proces? w jakim czasie najczęściej się domyka?

Rozmowę kwalifikacyjną w Jost Chemical Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Customer Service Specialist?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Gosia

Żurek w nagrodę? I to podwójny? A macie tu jakieś posiłki pracownicze albo dofinansowanie do nich? na każdym stanowisku by było? widziałam po prostu ze była wcześniej oferta stażowa na kontrole jakości ale ją przegapiłam. Jak często staże są organizowane?

I co z tym paleniem się? nikt nie miał odniesienia? widzę, że od dwóch dni znowu widnieje ta oferta na zakupy produkcyjne, do której ktoś już ostatnio się odnosił. Jest w ogóle jakiś okres próbny czy od raz już umowę o prace się podpisuje?

Elon

Nic nie wiadomo. Tam nikt nie podnosi słuchawki

Tak było

Magdalena

Możecie proszę jakoś szerzej odnieść się do tych komentarzy odnośnie złego traktowania oraz jakichś uczciwych procesach? Teraz ktoś niedawno o czymś takim wspomniał, lecz nie jestem całkowicie wtajemniczona a interesuje mnie pracą na dziale zakupów, właśnie specjalisty od tych produkcyjnych do siebie szukają. Nie ma w ogóle podanych zarobków, wiec to pierwsza kwestia. Dodatkowo co z praca zdalna? Czy będą ja wprowadzać? Tu w ofercie piszą o stacjonarce

Ola

@Ola

Poszukiwana jest osoba, która odnajdzie się w atmosferze braku zaufania, obawy o utrzymanie zatrudnienia, braku inwestowania w rozwój pracownika oraz swobodnie łaskocząca ego sales managerów oraz kierownika zakładu. Zarobki jak na region wysokie. Niestety firma ostatnio przechodzi kryzys na kilku płaszczyznach, co odbija się na ogólnym morale. Niektórzy ludzie ratują "klimat", trzeba wiedzieć z kim trzymać sztamę. Nie polecam na pierwszą pracę, zwłaszcza dla kobiet.

@pracownik

Przebywając 60-70% czasu na opiece, wolnym, pracy zdalnej piszesz, że to nie jest dobra praca dla kobiet ? Litości… Elastyczny czas pracy, nie ma problemu aby wyjść jak coś się dzieje, możliwość home office ale i tak zle. Co dałaś od siebie więcej aby firma inwestowała w ciebie ?

@pracownik

Ja obecnie pracuje na produkcji mam operatora i szukam zmiany sądzę że sobie poradzę

@Marta

Ciekawy.

Może ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji ?

A tak już całkiem poważnie? I czy nie potrzeba będzie wam operatorów od nowego roku? jedna pani widzę, że znalazła te sama ofertę sprzed lat co ja i było w niej widać, że kiedyś można było zgarnąć do 5200 zł. pisząc wprost czy jak będę starać się o robotę od stycznia to ta siódemka z przodu się pojawi? I jak oceniacie maszyny?

Chyba nie załapałem? Kolega pisał cos o produkcji podawał przy tym stawki, a znacie może te z innych stanowisk? Mam na myśli Inside Sales Representative. Właśnie wisi taka oferta na Kościan i w tym przypadku nawet widełek nie podali, a potrzebuje się mnie więcej dowiedzieć. do tego czy teraz ktokolwiek na tym stanowisku pracuje? warto?

Czy w Jost Chemical Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

West Reader

No, światło z lasera pada na szczelinę umieszczoną w uchwycie na ławie optycz- nej ;)

@West Reader

A w biurze co się w razie czego świeci? :) Rozwinęły się do dziś benefity już może? W ubiegłym roku pisali, że pracuje się w firmie nad kartą sportową. Wypracowana już? I czy coś konkretnego względem warunków pracy mogło ulec tutaj jakiejś większej zmianie? nic się na forum nie pojawiało i po prostu jestem ciekawa

Agnieszka

Polaka? rozwiniesz nieco temat? do czego przy tym nawiązujesz tak konkretnie? pewnie do jakichś uwarunkowań ale ciekawa jestem na ile to uzasadnione, napiszesz więc? jest mniej pracowników z PL czy o co chodzi?

@Agnieszka

karta Multisport jest już u nas dostępna

Jaka atmosfera panuje w firmie Jost Chemical Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 11 listopada. Czy jest rotacja?

Jr

Atmosfera jest fajna, ludzie mili. Rotacja jest minimalna.

Nyyykx4gj//33/-_1jvb

REFERRALS! They Really Pay Off. You can make up to $1300 for every person you refer! Applicants must put your FULL NAME on their application when they apply, not after. All active Jost employees are eligible to participate. All positions qualify for the program. Only referred candidates who are hired will result in payouts. The payout schedule is as follows: $100 after 30 days, $300 after 3 months, $300 after 6 months, and $600 after one year. Both parties must be employed at time of disbursement.

Tez widzieliście te sugestie z alkomatem przy wejściu na produkcje? Nie wiem na ile to sprawdzone ale jak do tego ma się aktualne BHP? Opiszecie standardy? Jest od tego zatrudniany spec? kto prowadzi szkolenia?

Marlena

Czy firma na ten moment poszukuje pracowników?

@Marlena

Na tę chwilę nie prowadzimy rekrutacji.

Beti

Cześć. Widzę, że nie tylko ja bym chciała wiedzieć, czy są jakieś opcje obecnie pracy, jedna osoba tu też pytała. No ja ogólnie znalazłam taką ofertę na operatora linii produkcyjnej, ale sprzed czterech lat, aktualnie nie ma takiej rekrutacji? i jak coś to zmieniły się widełki, bo tam było wtedy 4700-5200?

CN

Czy Jost Chemical zapewnia wyżywienie dla swoich pracowników. Można wykupić obiady, jakiś catering?

@CN

Na chwilę obecną nie planujemy takich benefitów.

Czy w Jost Chemical Poland Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy specjalista ds. jakości umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 listopada na Pracuj.pl.

W Jost Chemical pracujemy stacjonarnie, aczkolwiek w ramach potrzeb zdarza się praca zdalna. Natomiast nie ma możliwości stałej pracy zdalnej.

jestem

Byłam zadowolona z pracy w tej firmie. Atmosfera w porządku, zarobki dobre jak na Kościan, a współpracownicy na poziomie.

Krystyna
@jestem

A czy oferują "wczasy pod gruszą" lub jakieś inne świadczenia socjalne?

@Krystyna

Krystyna, firma oferuje świadczenia urlopowe, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie. W planach jest też karta sportowa - wszystkie świadczenia w 100% płatne przez pracodawcę.

XAVIER
@jestem

Dlaczego piszesz, że "byłam" już nie jesteś czy co się stało? Możesz napisać czy to zw względu na to, że skończyła ci się umowa czy jak?

@Praca

W opiece medycznej standardowo można dołączyć członków rodziny?

@Agnieszka

Tak, można dołączyć członków rodziny

Agata
@Praca

No to super! A jest już u was ta karta sportowa? Bo ktoś tu pisał że w planach była. Udało się z tym?

@Agata

Jeszcze cały czas nad tym pracujemy.

@Praca

W jakim sensie jeszcze nad tym pracujecie? To wprowadzenie kart wymaga dużej ilości czasu?

W Jost trwa rekrutacja na stanowiska operatorów - najlepiej młode osoby z doświadczeniem. Potrzebna jest również osoba do obsługi klienta - tutaj wymagany jest angielski oraz znajomość komputera. IMO wymaganie odpowiedzi na każde wysłane CV mija się z celem. Przychodzą ich dziesiątki czy setki...jeśli firma będzie zainteresowana - odezwie się sama.

Lelon

Szukają młodych i bez doświadczenia czy odworotnie? Myślę, że bez znajomości to nie ma szans sie tam dostać jeśli chodzi o pracę w biurze. Takie mam wrażenie po ostatniej rekrutacji....

Ktos
@Lelon

Tez aplikowalam i odnoszę to samo wrażenie,ze bez znajomosci nie ma szans. Nie liczy się doświadczenie ani wykształcenie, niestety

Angela
@Ktos

Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie czy rozmowa telefoniczna? Jakie są procesy rekrutacji?

@Lelon

Dostałam się do pracy w biurze bez żadnych znajomości i nie wiem skąd to dziwne przekonanie, że tylko w ten sposób można się tu dostać... Liczą się kwalifikacje, doświadczenie, a także osobowość. Podań jest dużo, a wakatów mało, więc nie wszyscy się zakwalifikują - to jest chyba logiczne. Jeśli ktoś się nie dostał, to znaczy, że byli lepsi. Nie wiem po co ten jad...

Daro1k
@Praca

Możesz podesłać namiary gdzie można wyślą CV?

Ktoś
@Praca

Wcale niepowiedziane,,ze byli lepsi.. czasem trzeba mieć po prostu szczęście. Doswiadczenie oraz kwalifikacje a nawet osobowość nie zawsze odgrywają kluczowa role w procesie rekrutacji.. Trochę pokory @Lelon...

@Daro1k

Proszę - biuro@jostchemical.com

@Praca

Możesz napisać jakie wymagania spełniałaś, że udało Ci się dostać do biura w Jost Chemicals? :) Jestem po prostu ciekawa kto ma największe szanse. Czy miałaś już spore doświadczenie i kwalifikacje? Po jakim czasie od złożenia CV firma się z Tobą skontaktowała?

@Anna

Nie mnie to oceniać;) ale na pewno dużo pomogło doświadczenie w poprzedniej pracy na podobnym stanowisku, a także bardzo dobra znajomość j. angielskiego. Poza tym, wydaje mi się, trzeba umieć się "sprzedać" - tak żeby pracodawca zobaczył w nas potencjał.

Daro1K91

Operator maszyn na produkcji czy wózka widłowego?

@Praca

A lubią tu ludzi, którzy czymś mocno specyficznym się wyróżniają? Takie typowe "rodzynki"? Czy stawiają jednak na jednolitość w tym zakresie?

Praca

Ogłoszenie w sprawie operatorów produkcji jest nadal aktualne - poszukujemy osób chętnych do pracy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Jost Chemical Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jost Chemical Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jost Chemical Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jost Chemical Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jost Chemical Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jost Chemical Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jost Chemical Poland Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 115
    60-313 Poznań

Jost Chemical Poland Sp. z o.o.