Opinie o Góralskie Praliny Sp. z o.o. w Zakopane

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Góralskie Praliny Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Góralskie Praliny Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Góralskie Praliny Sp. z o.o. w Zakopane

nie ważne ....

Firma ta nie funkcjonuje.... Dyrektor P. Mateusz Solik selekcjonuje pracowników po wyglądzie, seksistowskie teksty na temat kobiet, obraża pracowników jak rozmawia z kierowniczką/kierownikiem zmiany bezludzkie podejście do pracowników, wypłaty opóźnione nawet o 10 dni... Ciągła presja na pracowniku, obarcza winą nawet jeśli nie dałeś (usunięte przez administratora). O właścicielu też nie można powiedzieć dobrego słowa ma (usunięte przez administratora)w ten lokal krótko mówiąc. Zgniłe owoce które można znaleść w chłodni i na wyspie, barze które są wydawane klientom przeterminowane rzeczy to u nich norma desery/kanapki są wydawane bez rękawiczek na wyspie(miejsce gdzie podgrzewa się kanapki robi się gofry itp) surowe gofry są wydawane nawet dzieciom. Larwy na ścianach baru i w szafie która znajduje się na barze to norma. Walenie ludzi na kasę to tez norma w tej firmie serdecznie każdemu odrazam pracy tam i doradzam trzymanie się z daleka od tego miejsca.

Czyżby
@K

Pracujesz tam od kilku miesięcy i sprawdzasz opinie o pracodawcy akurat dzień po pojawieniu się miażdżącej opinii o zaniedbaniach w przechowywaniu produktów w restauracji i złemu traktowaniu pracowników???? A to ciekawe….

Krakow

Witam wszystkich i odradzam. Manager to zboczeniec którego jedynym zajęciem jest oglądanie kobiecych tyłków. Żałosne jak ta "firma"

Doris
@Pp

Jaki jest natłok chętnych do pracy? jaka konkurencja dla kandydatów? chodzi mi o ustalenia na umowie, nie wiem czy faktycznie tak jest, że nie wszystko wpływa na konto ale jeśli ktoś nie wyrazi zgody to co wtedy?

M.M

Pracowałam tam 7 miesięcy i osobiście uwielbiałam tą pracę ???? Szefostwo jak i p. Damian i p. Mateusz złego słowa nie można powiedzieć dla mnie osobiście mega ludzie … problem jedyny jaki tam jest to młode osoby które dla stanowiska zrobią wszystko posuwają się do kłamstw manipulacji i oczernianiem innych aby tylko przypodobać się i pozbyć się naprawdę osób które oddawały tam serce . No cóż karma wraca zawsze . Czytając inne opinie absolutnie nigdy nie było problemu z wypłatami …zawsze na czas i nawet nieraz wcześniej .

@M.M

Nie wiem jak tam inni mieli ale jak u Ciebie przez te miesiące nie było żadnego opóźnienia to opinia zdaje się być zrozumiała. A powiedz mi tylko, czy ta wyplata składa się z samej podstawy czy cos jeszcze wchodzi w wynagrodzenie? Jakaś premia może?

Bianka Nowy wpis

Hej, chciałam sobie sprawdzić czy można się zatrudnić na obsługę do kawiarni na Krupówkach. Na stronie ofert nie widzę, również w internecie ich nie ma. możliwe, że pod inną nazwą są dodawane?

Katarzyna Nowy wpis

O jakiej srebrnej klapie mówisz? Czy szefostwo faktycznie nie zwraca uwagi na doświadczenie przyszłych pracowników? Jeszcze pytanie o zarobki, jak długo nie ma wypłat? Płacą w dniówkach czy miesięcznie i na konto?

Rysiek Nowy wpis

No dobra to co z tym traktowaniem tak ostatecznie już? Widzę ze się rozbieżności pojawiają i miewam przez to teraz wątpliwości. Ja akurat kobieta nie jestem a widziałem, że to głównie ich traktowania dotyczył ten poprzedni wątek. Tu zarabia się najniższa tak jak kiedyś pisali, czy może jednak wpada cos więcej, tylko trzeba sobie wypracować?

M.M

Od czasu do czasu zaglądam na opinie Pralin przeważnie jeśli ktoś zadzwoni do mnie chodzi mi tu o osoby z którymi pracowałam na grodzkiej i zawsze wspominamy . Ale do rzeczy czytając opinie absolutnie się nie zgadzam co do wypłat przez 7 miesięcy nigdy nie były spóźnione . Jeśli p. Mateusz obiecał premie ja ją otrzymałam (chodź p. Damian pod koniec mojej pracy zapomniał )ale nie istotne Jeśli chodzi o umowy w moim przypadku dostałam wszystkie możliwe cały pół czy 1/4 czy zlecenie sama wybierałam co mi pasuje wiec nie piszcie tutaj głupot . Nigdy w zyciu nie uwierze iż są tam jakieś larwy ! Czystość u P. Mateusza zawsze była na pierwszym miejscu (chodź nie wiem kto tam sprząta na noc ????????. Nw co wy macie iż P. Mateusz to jest (usunięte przez administratora) itp to ze się uśmiechnie puści oczko itd to naprawdę zastanówcie się co piszecie . Osobiście przez okres mojej pracy dwa razy zawiodłam się na nim . Raz iż uwierzył (usunięte przez administratora)a nie było konfrontacji dwa już po rozwiązaniu umowy o prace ( podkreślam umowy o prace ) ponoć zabronił kontaktu ze mną niektórym pracownikom ale tu jestem pewna iż niektóre osoby dobrze manipulowały . Nieraz się(usunięte przez administratora) Jak dochodziły do mnie info i odradzałam to absolutnie nie jest to wina Mateusza czy Damiana tylko współpracowników jestem pewna iż jeśli bym teraz zadzwoniła ze potrzebuje np pomocy to bym ją otrzymała . Wiec naprawdę zastanówcie się nim dodacie opinie ja raz się dałam podejść za co przepraszam i ps zdjęcia były chyba zabronione ????????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Góralskie Praliny Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
nie ważne ....

@nie ważne ....

A co sanepid na te larwy na ścianie? Wydaje mi się, że raczej nie ma możliwości, żeby w takim miejscu były larwy. Zaciekawił mnie za to temat opóźnień w wypłatach. Co miesiąc takie opóźnienia? Pracodawca informuje, że kasa będzie później? Co do kwoty - wszystko się zgadza?

K
@nie ważne ....

jestem dziewczyna co pracuje jux pare miesięcy nie rozumiem co pisać kłamstwa . Nigdy nie słyszałam ani nie widzialam żadnego (usunięte przez administratora) . Czasem jest zwracana uwaga ake nigdy nie czuje sie braku czacunku i zawsze traktowanie jest normalne .

Czyżby
@K

Barbara

Nikt nie odniósł się do takiego wątku, gdzie ktoś pytał o premie, to one nie występują? będzie teraz sama podstawa po prostu? Czy jej wysokość można jakoś wynegocjować na jakiejś podstawie czy mimo wszystko każdy zarabia tak samo? Ja to nawet ofert z teraz nie widziałam a zauważyłam, że ludzie się praca interesują. To są teraz gdzieś oferty?

@żenada

Odradzam odradzam ludzie strzeżcie się tego miejsca , tam pracują tylko ludzie co kablują donoszą zmyślają a jak ktoś donosi podpiernicza innych to przenosza z grodzkiej na flo żenada żeby mieć tylko info kto co kto z kim po co na co xd

@@żenada

Odradzasz tylko ze względu na atmosferę? ;p pisali wcześniej ze z kasą w razie czego wszystko jest ok, a jakie macie plany co do warunków na nowy rok? Będą jakieś zmiany właśnie w finansach lub czymkolwiek? Pisali także o pracy w święta oraz sylwestra, a są teraz jakieś paczki?

@M.M

K

Hejka, zdecydowanie odradzam współpracę z ta firma. Swoja opinię kieruję głównie w stronę lokalu na ul. Floriańskiej 9. Głównym powodem mojego niezadowolenia jest stosunek “pracodawcy” do pracowników, który jest idealnym przykładem na to, jak niewłaściwa osoba może wpłynać na reputacje i sławę danego miejsca. Tak, mowa tutaj o Panu M, który własne (tak myślę) problemy próbuje przelać na pracowników. W zamian zamiast miłej i życzliwej atmosfery w pracy, aż odechciewa się do niej przychodzić. Liczne “dramy”, brak organizacji, przedmiotowe traktowanie pracowników, a także obgadywanie oraz “kablowanie” przez osoby na zmianie szefostwu jedynie bardziej utwierdzaja w przekonaniu, ze warto ominac ta firme szerokim łukiem.

Jsjakaishvs

Proponuje trzymać się od tego miejsca jak najdalej. Od kiedy dowodzi Mateusz, firma powoli stacza się na dół. W ciągu nie całego roku od kiedy pracuje zdążył zwolnić praktycznie wszystkich stałych pracownikow jak i nowych, zwrócisz mu najmniejsza uwagę to od razu idziesz do zwolnienia, widocznie to jego hobby. Koleś nie zna się wgl na pracy w gastronomii, totalny zboczeniec, wypisuje do pracujących tam dziewczyn, zaczepia je itd. Często był problem z wypłatami, bo nie starczało pieniędzy z utargu (wypłaty w gotowce), pracownicy tak naprawdę zmuszani do pracy w święta i sylwestra, bez wynagrodzenia ich za to (stawka taka jak w normalne dni). Jeśli miejscem rządzi niezrównoważony człowiek, to w takim miejscu nigdy nie będzie się dobrze pracowało. Szefowi i Rudemu polecam przejrzeć w końcu na oczy.

Krakow

@Krakow

A na umowie tutaj w firmie to jakie warunki zatrudnienia mogą przysługiwać na tym stanowisku? Jaki jest konkretny zakres obowiązków i ile za nie płacą?

Pp
@Katarzyna

Jeśli umowę dostaniesz to najniższa krajowa i to pewnie na 1/4 etatu a resztę do ręki często na raty jak jest słaby ruch. O urlopie i wynagrodzeniu za L4 zapomnij. (usunięte przez administratora) i tyle.

Doris
@Pp

Ktoś

GRODZKA 6 KRAKOW Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie..!!!!!!! Praca czesto bez umowy na dodatek PAN MATEUSZ bez podania żadnego konstruktywnego powodu zwalnia pracowników z dnia na dzień nie dając wcześniej żadnego upomnienia. (usunięte przez administratora)oddzywki do pracownic to norma..

Jarosław
@Ktoś

Ciebie to spotkało, że zostałeś zwolniony bez podania przyczyny? Kurczę ale to tak słabo. Pracujesz i nagle nie. Może przez te podwyżki prądu i gazu firma musiała coś takiego zrobić, aby przetrwać ale wiadomo można było to zrobić w lepszym stylu. W ogóle niektórzy nie mają umowy? Jak to możliwe?

Hop
@Ktoś

Typowe dla tej firmy. Szkoda słów i nerwow

@Hop

Odnosisz to do tej wzmianki na temat umowy? Od czego miałoby to tak właściwie zależeć, że ktoś by ją otrzymał a ktoś inny niekoniecznie? Od czego zależałaby częstotliwość tego? Tak samo jeśli o to upominanie chodzi, to jakie błędy podczas pracy można zrobić, że zwrócenie uwagi byłoby wskazane? Nie ma szkoleń?

Ktoś tam a może jeszcze tu

Odradzam prace w tej firmie! Brak terminowych wypłat, ciągłe proszenie się o wynagrodzenie i wysłuchiwanie odpowiedzi managera, że przecież on też jeszcze nie dostał (bywały takie miesiące że wypłatę brałam na 4 tury i finalnie ją kończyłam na dzień przed końcem miesiąca) Ciągły (usunięte przez administratora) i presja managera jak i (usunięte przez administratora) syna właściciela lokalu. Seksistowskie docinki do kobiet pracujących w tej firmie przez osoby decyzyjne są na porządku dziennym. Przeklinanie i wyzywanie pracowników oraz zmuszanie do przyjścia do pracy w dniu wolnym to zasługa managera jak i pANA szmateusza. Szemrane umowy na 1/8 etatu które miały być zmieniane na cały etat po miesiącu pracy finalnie nigdy nie dochodziły do skutku. OPINIA DOTYCZY GORALSKICH PRALIN UL.GRODZKA 8 (STEAK BURGER GRODZKA 6 JEST TO TO SAMO MIEJSCE) Przed podjęciem pracy w tej firmie przestrzegam! to be continued

Emilia
@Ktoś tam a może jeszcze tu

Ile tak najdłużej trzeba czekać na to wynagrodzenie, zanim wpłynie na konto? Myślę, że coś innego kilka dni (można wybaczyć chyba), a co innego tygodnie czy miesiące. Jak możesz, to doprecyzuj trochę.

Ktoś tam a może jeszcze tu
@Emilia

O wynagrodzeniu na konto zapomnij-wszystko "do ręki". Wypłatę powinnaś otrzymać do 10 w całości a ja otrzymywałam na raty niejednokrotnie przez cały miesiąc. Gdyby było to kilka dni to nikt problemów by nie robił. Najśmieszniejsze jest to, że nikt Cie nie poinformuje że pieniędzy w terminie nie otrzymasz. Robią sobie jaja z pracowników i mają gdzieś Twoje wydatki i zobowiązania finansowe.

@Ktoś tam a może jeszcze tu

wobec tego o czym piszesz to ja bym się chciała w takim razie dowiedzieć jak składki jakiekolwiek mogłyby wyglądać? bo jak cos tu niby miałoby być szemrane to gdzieś już ktoś to zgłaszał?

Ktoś tam...
@Katarzyna

Składki? Dowiadujesz się o tym jak dostajesz pit i jest wielkie rozczarowanie. Pip jest poinformowany i z tego co Pani mi powiedziała, nie jest to pierwsza sprawa tej "firmy".

@Ktoś tam...

aha czyli inspekcja już prowadziła tu jakąś interwencję? pytam, bo chyba nikt o tym wprost nie napisał a ciekawa jestem konsekwencji. Mandat pewnie czy coś innego jednak?

Rafał

Ile teraz można tu zarobić? Ktoś wspomniał, że żeby dobrze, to trzeba się narobić. To praca aż tak ciężka? Po 8 godzin czy dłużej?

Pracowałam w tym miejscu przez wakacje w wieku 18. Codziennie chodziłam tam ogromnie zestresowana, bałam się że każdego dnia zostanę za coś okrzyczana, wyśmiana i chodzi zarówno o szefostwo jak i pracowników którzy do nowych osób często podchodzili z ogromnym brakiem szacunku i zrozumienia. Przez okres 2 miesięcy kiedy tam pracowałam zwolnionych zostało mnóstwo dziewczyn, nie zawsze potwierdzona była ich wina np rozmrożenie lodów bo ktoś nie domknął lodówki, duża cześć zwolniła się sama bo nie wytrzymała tego co się tam działo. Szefostwo cały czas patrzyło nam na ręce i za każdy błąd słyszałyśmy niemile słowa w naszą stronę. Nowe dziewczyny były traktowane najgorzej, bardzo dużo od nich wymagano a mało pokazywano, kiedy coś się zepsuło czy praca szła słabo i się nie wyrabiałyśmy o wszystko oskarżane były nowe dziewczyny. Załapałam się na dwa tygodnie obiadów które dostawaliśmy, później jedyne co mogłyśmy jeść tam to były gofry. Często pracowało się po 16/18 godzin, nie wiadomo było o której szefowa pozwoli ci iść do domu. Na cały dzień była jedna przerwa 30min i to jedyny moment w ciągu tylu godzin w którym można było na chwilkę usiąść. Zarobki biorąc pod uwagę te wszystkie rzeczy bardzo słabe. Rozstałam się z tą firmą w miłej atmosferze jednak gdy przyszło do rozliczania PITu okazało się ze zostałam lekko oszukana. Naprawdę bardzo nie polecam, nie warto się męczyć tam za takie pieniądze.

Rafał
@Anonim

Praca w takim stresie jak opisujesz to nic przyjemnego. Pracowałaś tam tylko sezonowo? Penie na umowie zleceniu, czy miałaś na czas określony? Jak ci się PIT nie zgadzał było prosić o korektę. Bo potem Urząd Skarbowy może to skontrolować.

były
@Rafał

Często dają zlecenie.

Dominik

Interesuje mnie w jaki sposób jest ustalany grafik i z jakim wyprzedzeniem?

@Dominik

Cotygodniowy grafik, wynagrodzenie bardzo słabe, musisz bardzo dużo pracować żeby spoko zarobić

Olga

Wysokość wynagrodzenia to oczywiście kwestia indywidualna. Wiadomo, że znajdą się takie osoby, które będą w jakiś sposób zadowolone z zarobków tam osiąganych. Interesuje mnie jeszcze sprawa pakietu socjalnego? Czy pracując w Góralskich Pralinach można na jakiś liczyć?

Niepolecam

Zarobki śmieszne. Z grafikiem wieczne problemy nie wspominając już o wypłacie która dostajesz do ręki i o którą musisz się prosić. Nikogo nie obchodzi ze masz swoje rachunki i wydatki. Trzeba się mocno użerać ze wszystkimi zaczynajac od wielkiej pani menago Aśki po współpracowników. NIE POLECAM

Niepolecam
@Niepolecam

Mowa o krakowskich punktach ale pewnie w zako nie lepiej

Szczeraopinia000

Góralskie Praliny, Kraków Nie polecam zatrudniania się w tej firmie! Nigdy nie spotkałam się z takim lekceważeniem i brakiem szacunku ze strony pracodawcy w stosunku do podwładnych. Zaczynając od wypłat, które dostajesz do ręki, czasami z 3 tygodniowym opóźnieniem i o które musisz się prosić, brakiem umowy, łamaniem kodeksu pracy: pójście na przerwę graniczy z cudem, lekceważeniem zasad BHP. Na porządku dziennym można tutaj doświadczyć niekulturalnych odzywek, seksistowskich komentarzy i wyzwisk ze strony niektórych menadżerów. Nie dba się tu o komfort i dobro żadnego pracownika, nawet pracującego wiele lat. Podsumowując radzę omijać tę firmę, gdyż jedynym jej celem jest wyzysk pracownika.

krakowiaczekjeden

(usunięte przez administratora) nikomu pracy w tej firmie. Brak jakiekolwiek wdzięczności za waszą ciężką pracę, wkład, pomysły. Umowy "kręcone", o wypłatę trzeba się prosić, ciągle problemy i afery. Menagerka A. z drugiego lokalu która powinna służyć pomocą i być przykładem dla innych, widzi problem w każdym tylko nie w sobie! Naprawdę szkoda waszego czasu i nerwów na pracę w tym miejscu...

Marysia

Jedzenie smaczne,ale piwo ciepłe, na pytanie do kelnerki..dlaczego...usłyszeliśmy..bo ciepłe. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerka niesympatyczna i lekceważącą!W dzisiejszych czasach takiej wiedzy na temat obsługi i dostępności restauracji w Zakopanem nie jest to miejsce godne polecenia na obiad. Ważne:nie rozdzielają rachunków bo....taki jest system(taką informację otrzymaliśmy od kelnerki).

Zostaw merytoryczną opinię o Góralskie Praliny Sp. z o.o. - Zakopane

• Jak się pracuje w Góralskie Praliny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Góralskie Praliny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Góralskie Praliny Sp. z o.o.

Góralskie Praliny Sp. z o.o.