Ray Trans Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ray Trans Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Ray Trans Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator? Pojawiło się 1 maja na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Czy w Ray Trans Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

Wynagrodzenie oparte jest na systemie prowizyjnym, dodatkowe nagrody nie są na ten moment wypłacane.

Bartek
@Pytanie

Czyli generalnie rzecz ujmując wygląda mi to w taki sposób ,że firma użycza OCS i licencje a ty martwisz się dalej o wszystko sam ..czyli znalezienie klienta, jego obsługę, być może windykację-klienci przeciągają płatności więc możesz nie dostać kasy na czas, znalezienie przewoźnika i jego utrzymanie + oczywiście standard giełda Trans. Prawie jak na swoim. Pytanie co daje pracodawca, jakie wsparcie, czy ma auta własne, co z rozpoznawalnością marki? Te elementy będą determinowały powodzenie pośród ogromnej konkurencji na rynku. Ktoś nieźle to sobie poukładał, niczym Oriflame czy Amway-to oczywiście moje zdanie być może rzeczywistość jest inna :)

Nowy wpis

@Bartek

Bartek, masz rację, rzeczywistość jest inna. Nie posiadamy własnych aut, ale mamy dział zajmujący się pozyskiwaniem przewoźników, a także rozwijamy dział handlowy. Ponadto windykacją zajmuje się nasz wewnętrzny zespół - tak samo, jak weryfikacją kontrahentów i przewoźników. Wiemy, że Trans jest najpopularniejszą giełdą, ale korzystamy z wielu innych, jak np. Teleroute, Timo, czy Transporeon. Jeśli chodzi o rozpoznawalność marki, chyba nie musisz się o to martwić :) Prężnie się rozwijamy i zostaliśmy docenieni w wielu branżowych rankingach, jak np. I miejsce w kategorii Dynamika Przychodów w 26. rankingu firm TSL, który jest organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu :)

Karolina Nowy wpis
@Ray Trans Sp. z o.o.

czy prowizja jest w jakis sposob wpisania w umowe o prace?

Nowy wpis

@Karolina

oferujemy umowę na własnej działalności, czyli b2b i oczywiście sposób naliczania i wypłacania prowizji jest szczegółowo opisany w umowie.

kandydatka
Kandydat

Cześć, polecacie pracę na stanowisku spedytora? Jak z umową? Ile zarabia spedytor w tej firmie?

@kandydatka

Oferujemy umowę b2b oraz rozliczenie prowizyjne, uzależnione od osiąganych wyników. Wyślij do nas CV na adres rekrutacja@raytrans.eu i poczekaj na kontakt ze strony Działu Rekrutacji. Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i opowiedzą o ofercie :)

Czy w Ray Trans Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

marCinek
@Pytanie

Nie, tylko na własnej działalności.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ray Trans Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Manager Działu Spedycji ?
doti
Kandydat

Czy praca w biurze (Radzymin) też jest na umowę b2b? Jaki jest zespół, chodzi o wiek.

@doti

Dziękujemy za pytanie :) Dział administracji pracuje na UoP (początkowo jest to umowa na czas próbny) i są to młode osoby. Pamiętaj jednak, że nie szukamy kandydatów pod względem wieku, ani doświadczenia (jest ono mile widziane, ale nie obowiązkowe). Zależy nam na zaangażowaniu, dokładności i samodzielności. Jeśli jesteś zainteresowana pracą, prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@raytrans.eu.

Piotr
Kandydat

Akualnie jestem w trakcie rekrutacji do firmy, ale podoba mi się przejrzystość - od razu dostałem umowę, mogę ją na spokojnie prezczytać. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z takimi prakrykami, zdecydowanie ma plus.

@Piotr

Dziękujemy za opinię :) Bardzo się cieszymy, że podoba Ci się nasza oferta oraz proces rekrutacji. Trzymamy kciuki za jej wynik i czekamy na Ciebie na pokładzie Ray Trans!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ray Trans Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zatrudniamy na umówie b2b. W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt.

anom
Kandydat

Witam , zatrudniacie na handel ładunkami czy też prowadzicie auta ?

@anom

Anom, oczywiście można prowadzić auta, zarówno do 3,5T, jak i 13,6. Wyślij CV na adres joanna.stieblich@raytrans.eu i umów się na rozmowę :) Cały proces rekrutacji przebiega zdalnie wiec nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.

BC
Kandydat

Witam, Czy mają Państwo wolne stanowisko w Poznaniu?

@BC

BC, dziękujemy za wiadomość! Nie posiadamy biura w Poznaniu, ale mamy kilka wolnych stanowisk z możliwością pracy zdalnej. Wyślij CV na adres joanna.stieblich@raytrans.eu i umów się na rozmowę. Niech to będzie początek bardzo fajnej współpracy :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ray Trans Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. W Ray Trans rozliczamy się prowizyjnie. Zapraszamy Cię do kontaktu i rekrutacji. Z chęcią opowiemy o szczegółach.

Aga
Kandydat

Dlaczego umowa o pracę jest zagmatwana?

Ray Trans
@Aga

Nasza umowa posiada standardową konstrukcję, jeśli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, prosimy o kontakt, odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wszelkie niejasności.

Dr House

Jeśli ktoś ma doświadczenie i chęć rozwoju to na pewno się tu odnajdzie. Super podejście do prowadzenia zespołu i wolna ręka co do decyzji. Byłem, pracowałem i polecam.

Ciekawy
Klient
@Dr House

To dlaczego już nie pracujesz skoro tak fajnie?

Dr House
 Rekomendacja
@Ciekawy

Zarobiłem tyle, że otwaorzyłem własny biznes

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Ray Trans Sp. z o.o.?

Sandra
@Pytanie

Ponieważ nasi spedytorzy to współpracownicy (umowy B2B) a nie pracownicy to każdy z nich prowadzi swój biznes i zarządza nim. Firma wspiera ale nie narzuca ani stylu pracy spedytorom ani zarządzania managerom. Dzięki temu każdy może się swobodnie rozwijać w wybranym kierunku.

Czy można liczyć w Ray Trans Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Sandra Kalita
@Pytanie

Na chwilę obecną nie posiadamy takiego pakietu ,natomiast przekazałam tą propozycję do Zarządu, abyśmy mogli rozejrzeć się za interesującą ofertą :)

Arek

Czy firma wprowadziła jakieś zabezpieczenia dla pracowników z powodu pandemii?

Igor Bromblik
@Arek

Tak, ucieli 50% wyplaty dla swoich praconikow z powodu pandemii.

Joanna Stieblich
@Igor Bromblik

Igorze, jak już wielokrotnie pisaliśmy, prosimy nie publikować nieprawdziwych wiadomości o naszej firmie. Nigdy wynagrodzenia nie zostały obniżone ani o 5% ani o 50%. Cały czas prężnie działamy, na czas pandemii wprowadziliśmy pełny home office dla naszych pracowników, a pensje zostały na stałym poziomie.

Franek

Firma stosunkowo młoda, a już zebrała dużo dobrych opinii, warto się tu zaczepić do pracy!!

Leszek

Jest ktoś kto pracował w tej firmie i może się wypowiedzieć czy warto czy nie bardzo?

Lukasz
@Leszek

Warto,bdb zarobki oraz mozliwosci rozwoju.Zero korpo,durnych zasad,Zarzad -ok.

Jakieś nowe info pojawią się o przedsiębiorstwie Ray Trans Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Ray Trans Sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ray Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ray Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Ray Trans Sp. z o.o.