Opinie o P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek w Wiązów Ślepa 3

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek w Wiązów Ślepa 3

Czy pracownicy w P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek dogadują się między sobą?

Consultus Kancelaria Nowy wpis

Consultus Kancelaria Radcy Prawnego radca prawny Kacper Cichocki Uprzejmie informuję, że wpisy o negatywnej treści dotyczące przedsiębiorstwa P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek, umieszczane w serwisie firmy Gowork.pl przez osoby używające "nick'ów" mających za zadanie ukrycie tożsamości osoby publikującej negatywne opinie, są obecnie przedmiotem postępowania przygotowawczego prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Strzelinie. Działanie polegające na celowym publikowaniu nieprawdziwych i wprowadzających odbiorców w błąd informacji o ww. przedsiębiorcy, w celu wyrządzenia jemu szkody, stanowi tzw. czyn nieuczciwej konkurencji będący przestępstwem zagrożonym karą grzywny lub ograniczenia wolności wg stosownych postanowień ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Z poważaniem, r.pr. Kacper Cichocki

Danuta S.

Ciekawe dlaczego ostatnie opinie na temat tego osobnika (mielczarka) zostały usunięte?? Albo możemy wyrazić swoje zdanie o tej firmie, albo nie.

Mamba Nowy wpis
@Danuta S.

Witam mam postawiony domek drewniany przez ta firmę i dach cały w pleśni. Zakładam proces zbiorowy czy ktoś się dołączy proszę o informację to podam maila

Docent Nowy wpis

Szkooooda gadac, ten pseudofahowiec zna się doskonale na wyciąganiu kasy od klientów lecz na budowie drewnianych konstrukcji raczej już nie :(

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Masakra

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie tutaj zamieszczone. Na takiego oszusta jak P. Mielczarek, właściciel firmy olimp, jeszcze nigdy nie trafiliśmy. (usunięte przez administratora)Kiedy klient wpłaci gotówkę, tylko gotówkę, bo (usunięte przez administratora) nie uznaje przelewów, aby US nie doliczył się kasy, niema z tym oszustem już żadnego kontaktu. (usunięte przez administratora) na materiale, skupuje najgorszej jakości zgniłe drewno i wciska klientom tylko ciemny kolor impregnatu, aby niebyło widać pleśni. Jednym słowem, proponujemy, aby unikać P. (usunięte przez administratora)z firmy Olimp najszerszym łukiem i jak ognia!!

Danuta S
@Masakra

Zgadzam się w 100%. Podobne praktyki są w lumpeksie prowadzonym przez matkę mielczarka. Można tam kupić nawet tonę używanych ciuchów i nie dostaje się żadnego paragonu. Sama wielokrotnie się o tym przekonałam. Dziś jest środa i prawdopodobnie była dostawa, więc fajnie by było gdyby ktoś z urzędu skarbowego udał się tam na stymulowanie zakupy. Każda prowadzona działalność przez mielczarka, wiąże się z kantowaniem klienta i państwa. Omijać z daleka.

Danuta S.

Kolejny raz mój wpis, na temat oszusta mielczarka jest usuwany. Za socjalizmu chyba nie było takiej cenzury, jak na tym forum. (usunięte przez administratora)

Tymon

@Danuta S. A skąd w ogóle takie wątpliwości? Firma dobra , dobrze się pracuje w fajnej atmosferze, polecam!

Małgorzata

no cóż karma wraca a (usunięte przez administratora) klient nie wybacza tak łatwo - cieszy(martwi) fakt że nie tylko ja zostałam oszukana jedyna nadzieja w ostrzeganiu innych przed tym kombinatorem

rufus

tu można poczytać(usunięte przez administratora) swoją drogą bardzo ciekawa lektura w świetle opini nie dziwi fakt iż gościu nie posiada wizytówki w google ani stronki na fb bo zaraz nabici w butelkę klienci dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami. Nie znam typa ale widziałem (usunięte przez administratora) jaki pozostawił na budowie i ta wizytówka mi wystarczyła.

Klient
@rufus

Panie rufus, a ja jestem zadowolonym Klientem, a z Olimpem współpracuję od lat. To co próbuje robić w internecie banda idiotów zapewne z konkurencji jest wręcz absurdalne i jeszcze się dziwię, że olimp nie zgłosił sprawy do prokuratury. To jest straszne, jak można szykanować firmy w internecie i nie ponosić przy tym żadnej odpowiedzialności. Może Panie rufus podpiszesz się Imieniem i Nazwiskiem?

Ryba

Rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem. Największym problemem z jakim muszą się uporać to zakompleksiony człowiek, który podszywa się pod różne osoby i wypisuje oszczerstwa na ich temat. Nie dajcie się oszukać - ale temu temu kto wypisuje te bzdury. Za to firmie "Olimp" zaufajcie bez żadnych obaw, tak jak ja, a nie pożałujecie. POLECAM GORĄCO!!! Zadowolona klientka.

Kama
@Ryba

jak taka dobra do czemu likwiduje wszystkie wpisy w internecie, łącznie z wizytówką w google, z jedną gwiazdką i 10cioma negatywnymi opiniami + zdjęcia badziewia. Na szczęście dla klientów Google ma wszystkie archiwa.

Xyz
@Ryba

jak taki rzetelny to czemu usunął Facebooka i wizytówkę z Google? niech się pochwali jakie mu klienci opinie wystawiają.

Xyz

dziadostwo jakiego mało usuwa wizytówkę i opinie z google, zlikwidował nawet facebooka o pełno było negatywnych ale można w necie jeszcze znaleźć sporo na temat przekrętów tego cwaniaka

Kama

te 5 gwazdek sam sobie dał

docc

tragedia(usunięte przez administratora) aroganckie podejście do klientów, kompletny brak reakcji na reklamacje omijajcie z daleka.

Maciek

Tragedia, facet nie płaci za robotę ale i zmusza do oszukiwania klientów. Każe udować z mokrego drewna potem wszystko sie rozsycha i pęka. To oszust i naciągacz

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek - Wiązów

P.P.H.U. Olimp Piotr Mielczarek