Opinie o Monteo.pl w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Monteo.pl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Monteo.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monteo.pl w Łomża

Klaudka Nowy wpis

Na swojej stronie są 3 oferty pracy, czy one są aktualne? Pytam, bo mąż nie znalazł żadnej daty dodania ani nic w tym stylu. Zainteresował się etatem jako licencjonowany pracownik ochrony. Ile lat doświadczenia jest mile widziane, bo mąż ma 3 lata, to wystarczy? Jeśli to praca zmianowa to wszystkie zmiany w ciągu miesiąca są po równo wpisywane w grafik?

agenik? Nowy wpis

co niekturzy maja racje że likalizaja fajna-ale dostaćsie przesz wysłanie cv na email to(usunięte przez administratora)trzeba sli kilo zjesc albo i gorzej-(usunięte przez administratora)co szef sie zowie wysłał znajomemu opinie że pan niema żadnego doświadczeniai prosze nie wysyłac cv bo nic z tego nie bedzie.NÓZSIE OTWIRA SAM!!!-maczłowiek specjalne przeszkolenie etat w ochronie 4lata jako operator cctv i(usunięte przez administratora).NIEMASZ PAN DOŚWIADCZENIAprubował gośc składac kilka razy ani telefonu ani pocałujta w (usunięte przez administratora) wujta

Kilka wpisów o możliwości rozwoju. To znaczy że można często brać udział w szkoleniach i nie trzeba za nie podpisywać lojaki? Nawet w tych bardziej kosztownych?

@Michał

Koleżanka pracując tam Ok 2 lat nigdy nie była na żadnym szkoleniu. Serwisanci i instalatorzy się chyba szkołą ale na pewno coś podpisują.

Matka ojca syna żona Nowy wpis
@Daria

Tak, podobno umowy na 3 lata, nawet jak Ciebie wcześniej zwolnią to musisz zwrócić całe pieniążki

Zuzka Nowy wpis
@Matka ojca syna żona

Pieniążki za te szkolenia w sensie? Czyli jakieś porządne szkolenia finansują jak tak? Powiesz, czy rzeczywiście rozwojowe? Bo mój facet instalator chce zmieniac pracę, o ile tu nieźle płacą.

Iza

Jakie sa zarobki w dziale obsługi klienta? Widziałam na stronie firmy ze kiedyś kogoś szukali i się zastanawiam czy teraz może jest możliwość wysłania cv? Czytałam, że jakies prowizje dodają do pensji. Prawda to? Dużo można na tym dorobić?

Matka ojca syna żona
@Iza

Daj spokój, przez pierwsze parę miesięcy będzie okej, a potem wyjdzie szydło z worka.. Na sam koniec albo ci nie zapłacą albo zrobią tak że to właśnie im będzie dłużna. Kłamstwo na kłamstwie

Czy po rozmowie w Monteo.pl rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Arek

Jako pracownik w 100% mogę polecić firmę Monteo. Od samego początku pełen profesjonalizm i wszystko jasno i przejrzyście powiedziane. Super atmosfera w miejscu pracy, wsparcie każdej osoby i w każdej dziedzinie nawet jak nie jest powiązana z moim stanowiskiem. Bardzo dobre podejście pracodawcy do pracownika, wynagrodzenie zawsze na czas, a nawet kilka dni przed. Na prawdę bardzo polecam pracę tutaj.

Mał…a
@Arek

Pracowałeś w tej firmie bardzo krótko, a więc skąd taka pozytywna opinia? Podziel się ze wszystkimi, atmosfera może i przyjazna- dlatego że szef przyjeżdża raz na jakiś czas.

Elżbieta

Na stronie u nich widziałam formularz kontaktowy jeśli o aplikację chodzi, interesowałyby mnie warunki w dziale sprzedaży ale niczego konkretnego nie piszą. Dałby ktoś znać jak praca tam obecnie wygląda i na jakich zasadach się odbywa? Jaka atmosfera i zarobki?

@Elżbieta

Sytuacja na stronie jest po to aby nie móc dodzwonić się do osób decyzyjnych firmy, czyli do szefa. Pracownicy zmieniają się często, a dobre opinie to zasługa szefa który każe pracownikom takie wypisywać. Płaci najniższą krajową, po roku koleżanka dopiero dostała podwyżkę. W biurze jest kamera i zapewne podsłuch też, bo szef zawsze się niczym rozmawiają pracownicy. P. Ksepka miły tylko przed podpisaniem umowy potem taką inwestycje ma w nosie. Pozdrawiam

Renata
@Daria

Kamera i podsłuch? Skąd takie podejrzenia? Najniższa krajowa a jakieś premie są? Czy sama wypłata? Czyli jakieś podwyżki funkcjonują, może wiesz ile tej podwyżki można dostać? Może się to przydać na przyszłość.

@Renata

Koleżanka dostała premię po kilku miesiącach pracy, podwyżkę dopiero po ponad roku pracy. Kamera w biurze wisi, a co do podsłuchu to się domyślała tylko, bo szef zawsze wiedział jaki temat poruszyć (to o czym rozmawiała zawsze).

Darek C

Po niespełna dwóch latach zadowolenia z działania monitoringu, czar prysł, od ponad trzech tygodniu usiłuje doprosić się przyjazdu serwisu do awarii i ciągle słyszę że temat przekazano serwisantowi, na pytanie kiedy będzie? słyszę że jak będzie w okolicy to zajrzy. Dlatego przed zawarciem umowy na usługę jeśli macie obiekt "na uboczu cywilizacji" możecie być niemal pewni, że firma po montażu systemu i rozliczeniu jego kosztów bardzo szybko o was zapomni a serwis raczej do was nie dojedzie. Starałem się przeorganizować tak swoje sprawy zawodowe żeby zapewnić dostęp serwisantowi w dogodnym dla niego terminie i nic. Dlatego chyba będę zmuszony szukać lokalnych rzetelnych sewisantów.

Logiczny

Dla mnie za często te opinię, jakby rotacja w firmie mimo świetnych warunków była duża, zawsze można to tłumaczyć rozwojem firmy ale najlepiej przekonać się samemu. Co do pracy monterów, pośpiech w ich pracy to narzucona rzecz od firmy przez grafiki bo brak im trochę dokładności i jakości przy wykonywaniu instalacji jakby sie spieszyli na inne zlecenie. Nie mam do nich nic ale przy nowym lokalu to trzeba nie brudzić a to wymaga czasu. Moze kierownicy zwrócą na to uwagę.

Polecam pracę w firmie Monteo. Przyjazna atmosfera pracy, bardziej doświadczeni pracownicy zawsze chętnie pomagają :) Wypłata jest zawsze na czas. Firma oferuje możliwość rozwoju, szkoleń. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie.

Patrycja

Polecam pracę w tej firmie, pełen profesjonalizm, możliwość doszkalania się i rozwoju. Wypłata w terminie, wszystko zgodnie z umową. Fajna atmosfera w pracy, włącznie z ludzkim podejściem do pracowników :) Młody, ambitny i dynamiczny zespół.

Justyna

Polecam Monteo jako godnego zaufania pracodawcę, firma zapewnia możliwość rozwoju, z czego miałam okazję skorzystać :), narzędzia do pracy są wysokiej jakości, wsparcie ze strony bardziej doświadczonych pracowników jest ogromne, wynagrodzenie zawsze na czas, dostępność szkoleń i przyjazna atmosfera w miejscu pracy, ludzie, którzy tu pracują są po prostu życzliwi. Pracuję w Monteo od 7 miesięcy i naprawdę nie było dnia, w którym pomyślałam, że nie chce mi się iść do pracy :)

@Emilia o super opinia :) to absolutnie nic negatywnego w firmie nie znajdujesz?

Emilia

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie Monteo. Od początku jasne i przejrzyste zasady współpracy. Możliwość rozwoju, szkoleń. Wypłata zawsze na czas. Doskonała atmosfera, komunikacja i zdrowe relacje z pracownikami firmy.

Klaudia

Bardzo polecam pracę w firmie Monteo. Pracodawca jak najbardziej wywiązuje się ze wszystkich ustaleń, oferuje możliwość rozwoju i stabilność. Poza tym zespół jest zgrany i panuje tutaj przyjazna atmosfera.

Filip

A jak nastroje aktualnie? Czas niespokojny, czy dużo obostrzeń w związku z pandemia wprowadziła firma?

Roberto

Bardzo dobre opinie o firmie można znaleźć w internecie a do tego na forum pracowniczym również wiele dobrych wpisów, polecam.

Pracownik firmy

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo przyjazna atmosfera, wszystko w jak najlepszym porządku.

Igor

Czy wiecie coś o rekrutacji w firmie? Jak przebiega i teraz w ogóle kogoś potrzebujecie?

Karol

Jeśli jesteś osobą stawiającą na rozwój osobisty i chcesz pracować w zgranym zespole oraz w przyjemnej atmosferze to MONTEO jest idealnym miejscem dla Ciebie. Sam jestem związany z tą firmą już ponad 4 lata. Bardzo wysoko oceniam formę współpracy i relacje partnerskie. Z czystym sumieniem polecam MONTEO jako uczciwego i rzetelnego pracodawcę!

Daria

Polecam pracę w tej firmie, w której pracuje już prawie 4 lata. Świetna atmosfera pracy, stabilność, terminowość, możliwość rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Monteo.pl - Łomża

• Jak się pracuje w Monteo.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Monteo.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monteo.pl?

Monteo.pl