Rudolph Kassel
counter

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Rudolph Kassel?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Jaka umowa obowiązuje w Rudolph Kassel podczas okresu próbnego?

Nowy Nowy wpis
Kandydat

Co może więcej na temat roboty w Rudolph bo chce się tam zatrudnić Jak to z nocami wygloda i jaka płaca na 3 kl.

Krzysiek Nowy wpis
@Nowy

Nocki 3 x 15 i 2x 12:30 tachografu do końca wyjechany, czasami i 700km przez noc, czasami trzeba się czymś podeprzeć, brutto 1850 za nocki za cały miesiąc około 60e plus diety 24e zależy od miesiąca około 1700 średni

Tak2Nie
Marcin Nowy wpis
@Nowy

Większość kierowcow od rudolpha tu poszła PFEIFFER Speditionsgesellschaft mbH Rudolf-Diesel-Straße 13, 34123 Kassel, też możesz spróbować złożyć tu papiery też 2/1 i wyższa podstawa 1900 i nie możesz jeździć w nocy to nie jedziesz większy szacunek mniej roboty bez przeginania tacha.

TakNie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Rudolph Kassel?

Marek
@Pytanie

Słabe nocki po 15h nie chcesz 15h robić lub 9 to do zwolnienia idziesz, brak jakiegokolwiek szacunku mówią że kierowców na twoje miejsce to oni mają, wyśpij się jak na dworze 30 stopni w dzień nie jest to realne bez klimy postojowej której brakuje 0 szacunku.

Kierowca
@Pytanie

Zero perspektyw na podwyżke praktycznie caly czas nocki (dhl) nikt nie szanuje w tej firmie kierowców ogolnie lipa nawet z biura juz sie zwalniaja bo jest tak zle nie polecam

Sandm
Kandydat
@Marek

A kto tam tak zwalnia kierowców? Lub zwalniał?

Marek
@Sandm

Kolega jeździł po 10h w nocy max to podziękowali mu za współpracę, drugi czasami się spuznial też umowy nie przedłużyli nie dawał rady czasami się zdrzemna w nocy to powiedzieli że się spuznia, dlaczego firma pozwala sobie na nie szanowanie przepisów pracy i pracowników? 10h max w nocy powyżej 10h jazda na podwójna obsadę i po problemie, a nie zmuszali nas do pracy po 15h bo taki plan sobie ułożyli, o wypadek nie trudno jak człowiek przemęczony. Np zrzuta rano o 9:00 pauza 9h (wyśpij się w dzień powodzenia i przestawić swój tryb) i start około 18:00 i jazda do 9:00 znowu. człowiek nie robot

Romario

Nocki nocki i jeszcze raz nocki (dhl)czasy napięte jak plandeka na żuku.co dobre w tej firmie to się skończyło w styczniu po zmianie szefostwa,pieniądze nie warte tej pracy ,odradzam tą firmę,

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rudolph Kassel? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Janusz
@Pytanie

Nic ci nie zapewniają oprócz auta chyba po pół roku lub roku dostaniesz buty i koszulkę i kurtkę i tyle, a tak to kurierki zazwyczaj, autohof za swoje dojazd do pracy też za swoje słyszałem że niby po 2-3 miesiącach przepracowanych miałem kartę dostać 40e na miesiac, poszedłem gdzie indziej robić. Zarobki 1600-1750. I nawet zjeść nie ma kiedy czy kawy zrobić grafik napięty trzy dziewiątki z palcem w d zrobisz po 15h nocki gdzie prawo pracy zabrania, ja się katować nie mam zamiaru.

Wojtek
@Pytanie

Jedyne służbowe auto to twoja ciężarówka to dostaniesz do pracy na zjazdy na bazę nie licz zakupy trzeba robić na dwa tygodnie.

TakNie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rudolph Kassel?

Xxx
@Pytanie

Jeszcze nikt tu nie dostał umowy na stałe, pierwsi Polacy którzy pracowali tu bez systemu po dwóch latach końca umowy usłyszeli że jednak nie dostaną, inne firmy potrafią po 6 miesiącach dać już na stałe tu jeszcze nikt się nie doczekał do dnia dzisiejszego. Zobaczymy w styczniu 2020 ponieważ jest sporo pracowników co mija im dwa lata pracy.

Xx
@Pytanie

Brak umów stałych kolejne osoby po 2 latach pracy usłyszały w ostatni dzień pracy ze jednak nie dostaną oddział Kassel, w Lipsku ktoś tam dostał podobno, oddział Kassel nie daje

TakNie

Czy jest możliwość w Rudolph Kassel pracy na część etatu?

Xx

Tylko i wyłącznie 2/1

dzida

umowa na stałe ,nierealne to dziady z polskimi dyspozytorami .

Grygoryj

Czekamy na opinie

Grygoryj

Firma podobna do innych Niemieckich, ostatnią kroplę z Ciebie wycisną. No i kasa od 1600 max do 1800 za 2/1

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Rudolph Kassel - Kaufungen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rudolph Kassel