Opinie o WINDOW w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WINDOW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WINDOW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WINDOW w Łomża

Andrzej Nowy wpis

Nie polecam pracodawca obiecuje gruszki na wierzbie a potem co do czego zwolnienia grupowe, problem z wypłaceniem nadgodzin, cyrk na kółkach…

Jakie są mocne strony pracodawcy WINDOW?

WWA

Fatalna firma. Nie wywiązuje się z umowy, ciągłe przekładanie terminów trwające kilka miesięcy. Brak kontaktu z pracownikami, a jak już odbiorą telefon to kłamią i ściemniają, że przyjadą następnego dnia - oczywiście nie przyjeżdżają. Jakakolwiek próba kontaktu kończy się fiaskiem. Nie szanują klientów i ich czasu, są bezczelni. Szczerze nie polecam.

@WWA

Mam takie same doświadczenia z tą karykaturą firmy. Brak kontaktu, zrzucanie połączeń, ciągłe przesuwanie terminu.

Barbara
@Adam

Skoro firma ma takie podejście do klientów, dlaczego zależy Wam aby skorzystać z ich usług? Nie ma jakiejś konkurencji, która wykonałaby zamówienie w podobnej cenie?

@Barbara

Jest to zakres prac, które mają zrobić zgodnie z podpisaną umową na mocy gwarancji. Czy to tak dużo oczekiwać, że jeśli po wykonaniu usługi coś z jej zakresu nie działa to firma wykonująca daną pracę powinna to naprawić? Czy to tak dużo liczyć na odbieranie telefonów od klientów?

Hanna
@Adam

Nie no oczywiście, to nie jest dużo, to przecież standard, skoro właśnie za to się płaci. Jej chyba chodziło o to czy jest sens kopać się z koniem skoro to ma tyle czasu i nerwów zżerać. Tylko teraz się dziwię, bo niektórzy ich tu chwalą, więc od czego w ich mniemaniu zależy kogo jak obsłużą? Jakaś loteria?

Zadowolony
@Hanna

Są ludzie, którzy uważają siebie za pępek świata. Na 100 zadowolonych Klientów zawsze znajdzie się jakaś maruda. Jak poczytasz opinie różnych firm, to zawsze znajdziesz niezadowolonych, a niezadowoleni dużo chętniej wystawiają opinie. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka już nie (mówię tu o mentalności).

Joanna
@Zadowolony

Chyba coś w tym jest, ale z takimi tez trzeba umiec sobie radzic chyba? I to porządne szkolenie by się przydało :D

Klient Drutexu Nowy wpis
@Adam

Karykatura? Człowieku, było wziąć okna z Drutexu. Myślisz że tam jest lepiej? 4 razy i to z dnia na dzień przekładali mi termin serwisu. 4 dni urlopu zmarnowane. Siostra brała okna wlasnie w Window i jest bardzo zadowolona. Czas rozpatrzenia reklamacji był nieco wydłużony ale ich Firma się rozwinęła, ma co raz więcej zlecen, więc to logiczne i zrozumiałe. Jak uważasz się za pępek świata i myślisz że dostaniesz serwis na skinienie palca to jesteś w błędzie. Takie są czasy, że na wszystko trzeba czekać. Jak Ci babka w rejestracji mówi że na wizytę u specjalisty musisz czekać 2 lata to też się awanturujesz? Bo przecież płacisz, to wymagasz... Więcej szacunku i zrozumienia dla ludzi.

Hanna Nowy wpis

cześć, ma ktoś jakieś info na temat aktualnej liczby zatrudnionych i by podał? ciekawa jestem jak to się prezentuje wobec września, gdzie ktoś pisał o jakiś zwolnieniach grupowych, faktycznie były? i co dalej tak naprawdę się podziało, jak warunki tutaj teraz wyglądają, bo nikt niczego nie pisał?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WINDOW? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy ELEKTROINSTALATOR, ELEKTROMONTER praca za granicą
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Bezrobotny

Zwolnienia grupowe pracowników, nikomu nie polecam

Unnamed

Nikomu nie polecam tej firmy. Szef na rozmowie obiecuje inne zarobki niż te które są na umowie. Zero kontaktu z prezesem, ciężko się doprosić o wypłatę wynagrodzenia oraz jest ona inna niż na umowie. Nie polecam nikomu!!?

Hanna
@Unnamed

Aha? I co widzisz tę stawkę, podpisujesz ją i teraz narzekasz? :( Dlaczego?

Magdalena K

Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym. Okna świetnej jakości, pracownicy kompetentni oraz trzymający się terminów. Serwis szybki i niezawodny. Mialam problem z zamknięciem okna to dzięki pani przyjmującej reklamację pracownicy byli u mnie już następnego dnia! Pozostaje tylko cieszyć się oknami na długie lata :)

Ilona
@Magdalena K

A można wiedzieć ile czasu minęło od zamówienia okien do realizacji? Teraz podobno czeka się bardzo długo na okna, czy to prawda?

Jeszcze nie zamówiłem a już są problemy jest taki sprzedawca(usunięte przez administratora)straszny (usunięte przez administratora)nie potrafi przedstawić oferty klientowi żadnej dorady w sprawie zamówienia sprawia wrażenie jak by miał coś do załatwienia na mieście w swoich prywatnych sprawach bo nie ma czasu na luźna rozmowę. Sorry słabo to widzę, profesjonalne to jeszcze daleko do spełnienia oczekiwań klienta. Nie polecam

Zadowolony

Duże doświadczenie zauważalne przy doradztwie, ponadto wykonanie usługi dwa dni przed terminem. Montaż lux. Godni npolecenia

Polecam. Wszystko w jak najlepszym porządku i zgodnie z ustaleniami oraz terminem realizacji. Także naprawdę warto współpracować i nie należy się niczego obawiać.

Wdzieczny

Wszystko pięknie do momentu wpłaty zaliczki, potem slzaczynaja się schody, przekładanie terminów, nie odbieranie telefonów. Nie polecam. Jak najdalej od takich firm i ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o WINDOW - Łomża

• Jak się pracuje w WINDOW?

Zobacz opinie na temat firmy WINDOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WINDOW?

WINDOW