Opinie o Vilpol w Leoncin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vilpol. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vilpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vilpol w Leoncin

Mateusz Nowy wpis

Każdego dnia firma zamyka i otwiera się rano. Czyżby konkurencja inspirowała do takich złośliwych wpisów?

@Mateusz

Widzę że znalazł się obrońca Vilpolu, ciekawe ile taki filozof obrońca zarabia ,i czym sobie zasłużył na takie zarobki ,może donosi na innych ????????????????

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie od Waszych ostatnich wpisów na tym forum? Kto z Was wypowie się? Jaka jest atmosfera w Vilpol? Aktualnie rekrutują? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często?

Magda
@Karolina

Są zmiany, firma Vilpol się zamyka

@Magda

Podeślesz jakieś źródła potwierdzające tę wiadomość? I dlaczego rzekomo Vilpol się zamyka? Ktoś coś jeszcze wie w tej sprawie?

@Karolina

Podobno ludzie nie chcą pracować w Vilpolu, z tego co słyszałem to coraz to więcej ludzi chce odejść z tej firmy ponieważ ma już dość tak złego traktowania pracownika przez kierownictwo ,podobno atmosfera wśród pracowników też się psuje więc nic to dobrego nie wróży, ludzie sobie sami zaczynają szkodzić, to do niczego dobrego nie doprowadzi. Ludzie sami zaczynają odchodzić A nikogo nowego podobno nie ma w zamian ,nikt nie chce za niskie zarobki pracować fizycznie i jeszcze męczyć się z kierownictwem bez kompetencji.

Stary Nowy wpis

Brak szacunku do pracowników, kierownictwo jest na bardzo niskim poziomie kompetencji, uważają się za lepszych od przeciętnego pracownika a tak naprawdę to się nic a nic nie znają na robocie, nie wiem po co oni są tam trzymani, chyba żeby mieć ludzi do traktowania jako popychadlo, jest dział na którym ludzie nie potrafią się dogadać z kierownikiem ponieważ on się nie potrafi wysłowic a co dopiero zarządzać grupą ludzi, jeśli nie będzie zmian w tym zakładzie to nie wróże nic dobrego dla tego zakładu. Nie chce mi sie już opisywać tematu kradzieży, są ludzie blisko szefostwa którzy nie są lojalni, kradną na potęgę i nikt tego nie widzi ,jak ma być dobrze jak się daje oszukiwać. Brak słów na ten sposób prowadzenia firmy. I w tym momencie zakończę mój komentarz ,dodam na koniec że lepeiej niech szefostwo zacznie stawiać na ludzi którym jeszcze zależy na tym zakładzie A nie na ludzi którzy mają w poważaniu losy tego zakładu. Pozdrawiam Były pracownik zakladu

Fanka

Nic od lat siemię zmienia. Zatrudnianie na czarno, opłacanie kontroli PIP i innych, zmuszanie do pracy w soboty albo wykorzystywanie urlopów jak nie ma zleceń, mobbing, coraz to wymyślniejsze samochody szefa. . . nic nowego, naprawdę.

Firma Vilpol poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
banana

jak na tak znane w regione i profesjonalne e usługi poligraficzne to szkoda i dziw że nie ma od tak dawna nie ma żadnego komentarza. wiecie w taki razcie co dokjładnie dzieje się teraz z tą firmą obecnie?

Była

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Pracują tam całe rodzimy, wujek, ciotka, siostrzenica i tak dalej i tak dalej..Człowiek z zewnątrz jest traktowany jak wróg. Podkłada się takiemu świnię i się go pozbywa i jest już nowe miejsce pracy dla kolejnego członka rodziny.

sprawiedliwy

Firma Vilpol zatrudnia ludzi na czarno bez żadnej umowy czerpie tylko zyski z pracowników.Ciekawe jakby sie dowiedziała Państwowa Inspekcja Pracy.

nadzieja

ludzie haruja a szefostwo zalega z wypłaceniem już trzeciej premimamy same długi a on maszyny popsute kupuje,jak mam utrzymać dzieci opłacać kredyt.czekam jeszcze troche i zgłosze wszystko w medjach.żenada z tej firmy.po co tyle kierownictwa niech tam szuka oszczędności a nie na biednych pracownikach

ketija

Bardzo duża rotacja handlowców spowodowana nieuczciwością dwóch prezesów. Zatrudniają na okres próbny 1-miesiąc a po tym okresie dają do wyboru - praca za samą prowizję lub wynocha. Firma rodzinna więc możliwości awansu żadnej. Ludzie zastraszeni, każdy każdego by utopił w łyżce wody. Nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vilpol - Leoncin

• Jak się pracuje w Vilpol?

Zobacz opinie na temat firmy Vilpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vilpol