Opinie o Policja w Śrem Adama Mickiewicza 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Policja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Policja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Policja w Śrem Adama Mickiewicza 15

ww Nowy wpis

Około trzech tygodni byłem w śremie w biedrące i widziałem na własne oczy jak policja podjechała pod sklep na sygnałach świetlnych i dżwiękowych tylko po to by zatrzymać przestępce który zajumał bułkę ze sklepu i zdążył ją zjeść przed przyjazdem policji. Akcja była naprawdę profesjonalna i czekałem tylko na przyjazd antyterorystów z długą bronią..Napomknę tylko że ten bohaterski patrol naszej policji który obezwładnił bandytą składał się pani policjantki i policjanta..Chciałbym się dowiedzieć jaki oficer dyżurny wydał zgodę na przejazd przez miasto na sygnałach świetlnych i dźwiekowych do tak błachej sprawy. Pozdrawia naszą dzielną i nieustraszoną policje ze Sremu

grzes

policjanci komendy w Śremie są bardzo aroganccy i niekompetencji nie przyjęli zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i kazali mi pisać do przestępcy o zwrot przywlaszczonej rzeczy o znacznej wartości policjant z patrolu który przyjechał na interwencję wezwany przezemnie ujawniła moje daneprz obcym

XY
@grzes

Rządzą układy lokalne nie prawo. Niektórzy tam pracują jak obrońcy strony winnej. Chyba trzeba zapłacić żeby niektóre sprawy były w ogóle rejestrowane. Kiedyś brali w łapę i w Milicji i w Policji.

Patrol-emeryt
@grzes

Ja nie przyjmowalem zgłoszeń tylko wywozilem na możliwą izolację żeby natrętów uciszyć.

Loki
@grzes

Teraz jest kapitalizm. Każdy kto chce coś osiągnąć musi robić przekręty nawet w Policji.

Inspektor Gadget
@Loki

Po prostu państwowa (usunięte przez administratora) za pieniądze z podatków.

Pamietnik
@grzes

Pamiętam jeszcze czasy zabójstwa Popiełuszki. W środowisku resortowym był to powód do radości i żartów dlatego w 1990 niewiele się zmieniło.

Ponowna opinia
@grzes

Rządzą układy lokalne nie prawo! (Po usunięciu.)

Nickk
@grzes

proszę złościć powyższa sprawę w prokuraturze i BSW. Jeżeli faktycznie odmówili przyjęcia to jest to niedopełnienie obowiazków.

?
@Nickk

Jak ktoś oczekuje korzyści materialnych w Policji za prowadzenie lub nieprowadzenie sprawy w układach to opowiadaniem bajek jest że baw zajmuje się takimi sprawami. Trafiają tam tacy sami ludzie i (usunięte przez administratora) z dochodzeniowej zamieszani w działalność przestępczą w Milicji Policji od lat. Policjantów przestępców nie ma jak i czym ścigać w Polsce. Można donosić wojskowym.

Incognito Nowy wpis
@grzes

Zgadamy się. Śremscy policjanci są na prawdę chamscy i przekraczają swoje uprawnienia.

Paulina Nowy wpis
@Incognito

Myślisz, że jak odpowiednie osoby natrafią na te opinie to zainteresują się sprawą i o ile faktycznie jest to prawda to jakoś to załagodzą?

Ja obywatel

Popytajcie policjantów, ktorzy pracują w komendzie w Śremie. Tylko oni tak naprawdę wiedza jaki tam jest cyrk. A przecież powinna to być poważna instytucja. . . Kadra kierownicza powinna tam być już dawno wymieniona, a winni ukarani.

Agnieszka Nowy wpis
@Ja obywatel

Sugerujesz, że kierownictwo siedzi i zajmuje stołki od lat? A co tam się dzieje, że taki cyrk? Chodzi o ich niekompetencję?

Obywatel

Policja- organ państwowy też chcą coś skubnąć zapewne

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Policja.
Kuku

W dzisiejszych czasach to dopalacze :( odpoer ala ... a psą nic nic się nie podaje aby trzymali fason !!!!

Usuwają opinie

Usuwają opinie w Netu. Wszyscy pamiętają tabuny tirówek od okolic Czmonia drogą do Poznania o których mundurowi nie chcą pamiętać, nie usuwanych z drogi wraz z sutenerami również w mundurach. Gangi rządziły okolicą począwszy od lat 90, które niewątpliwie miały ochronę w mundurówce najwyraźniej pompując tam pieniądze z procederu i oferując szeroki wachlarz usług. Że nie wspomnę o wątkach dostępu mundurowych do narkotyków itp.

Czy macie jakieś nowe informacje odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Policja w miejscowości Śrem!

Lena

Jak kogoś nie można było spałować to stara generalicja odbierała dowód osobisty, paszport, książeczkę wojskową. potem robiłeś co kazali żeby odzyskać dokumenty. Czasami zwracali ale częściej już podrobione żeby wić ofiarę w problemach. Nie wiadomo czy ktoś z takiego powodu nie popełnił nawet samobójstwa.

Berni

Chyba Straż Miejska musiałaby niektórych aresztować i zamknąć chyba w Ratuszu. Na niektórych nie ma mocnych.

Konfesjonał

Oczywiście Śrem to jeden z ośrodków zbrodni w Milicji, tuszowanej pośpiesznie w Policji po 1990 roku w dal aż nawet pod 2005-6 rok. Tak, tak pracowało się w Policji.

Arek

Aby dostać się do policji trzeba mieć ukończona szkole policyjna?

X:)
@Arek

Trzeba tam mieć rodzinę albo jakieś plecy. Praca przez układy.

Konfident

Oni zez masek!!! panstwo musi zarabiać !

Fifi

Piękne cza komentować !

Kamil
@Fifi

Pełniejsz z przejętej kontabanty jak zaczniesz jarac

Super

Dziękuję za pomoc ktura nie udzielono 19.11.2019 dobrze ze zguba się znalazła ale dnia 20.11.2019 nikt z policji nie wiał o zagnieciu po prostu mieliscie to zgłoszenie w d

Zostaw merytoryczną opinię o Policja - Śrem

• Jak się pracuje w Policja?

Zobacz opinie na temat firmy Policja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Policja?

Policja