Opinie o Helios w Kielce Świętokrzyska 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Helios. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helios o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helios w Kielce Świętokrzyska 20

Ogi Nowy wpis

Seans 19.10 A film zaczął się 19.35 a do tego czasu stek gównianych reklam od podpasek aż po colę . A to chyba nie w cenie biletu i na to nie poszedłem ????

Oke Nowy wpis
@Ogi

A co to ma z czymkolwiek wspólnego? Kino na biletach zarabia minimalnie, większość przychodów stanowią przekąski + umowy reklamowe. 25 minut to optymalny czas trwania reklam, rekordowo (zazwyczaj przy dużych polskich (usunięte przez administratora) komediach) potrafią trwać maks. 40 minut :) Jak ktoś(usunięte przez administratora) to jest świadomy, że w kinie puszczane są reklamy.

M Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Okropne traktowanie pracownika, przydała by się kontrola sanepidu. Pewna osoba wybiera sobie ulubieńców i kozły ofiarne. Pracownicy wychodzą z biura z płaczem. Ciężka praca. Tylko ulubieńcy pracują na lekkiej kasie. Bar i sprawdzanie biletów to dramat.

Były pracownik Nowy wpis
@M

100% prawdy. Niejednokrotnie wychodziłam stamtąd z płaczem, okropne traktowanie pracownika, psychiczne wyzywanie sie, poniżanie przez jedna z menadzerek.

Czasem bywało dobrze, natomiast częściej bywało źle. Kierownik, który nie umie się obchodzić ze swoimi pracownikami, humorki, obrażanie i wyzywanie pracowników przy innych. Ewidentnie, powinno zostać przeprowadzone szkolenie jak dobrze traktować pracowników. Niestety widać, że ktoś nie jest na dobrym stanowisku. Sugerowanie się, że kogoś lubię to będzie miał lepiej…. Albo podpasujesz albo będziesz miał ciężko. Czasem bywało fajnie, natomiast to zależało na jakiego kierownika trafisz. Wymuszanie wielu rzeczy na pracownikach.

Agata

To co np. wymuszali?

@Agata

Domyślam się, że chodzi o teksty w stylu "przyjdź jutro w niedzielę za osobę X, bo inaczej nie dostaniesz zmian w kolejnym grafiku". Sytuacje spowodowane przez osobę, którą opisałem w mojej opnii.

@Nie

No jeżeli wasze opinie dodatkowo się krzyżują to serio zdaje się być mocnym argumentem za ich wiarygodnością. W sumie słaba sprawa jakby nie patrzeć. :/ Tutaj aktualnie jest pełne zatrudnienie?

@Weronika

Tylko i wyłącznie umowa zlecenie i wymóg maksymalnie 26 lat (żeby nie odprowadzać żadnych składek). Dlatego to ile zarobisz uzależnione jest od kierowniczki, która ma swoje humorki, z jakiegoś powodu Cię nie polubi? = Dostajesz 1-2 zmiany w tygodniu (po ok 7-8h każda, 19.7zł/h) i powodzenia, a to, że jesteś studentem i chcesz opłacić mieszkanie jej nie obchodzi. Polubi Cię? No to masz nawet 10-11 zmian w tygodniu.

@Nie

Aha? No dobra teraz to już tylko z ciekawości dopytam, co zrobić, żeby jednak kogoś faktycznie polubiła w takim razie?

Tak
@Weronika

Wystarczy wiedzieć, że kino to firma, która działa 7 dni w tygodniu od 9 do 24. I być gotowym do pracy od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym, a czasem i w nocy. Jak to ogarniesz to jest Ok :)

Pieta

W kinie Helios w Olsztynie to samo, niekompetencja na każdym szczeblu kierowniczym. Brak szacunku dla pracownika pracującego na obsłudze kina. Człowiek jest traktowany jak niewolnik.

Czy po rozmowie w Helios rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Nie

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym kinie. Jeśli chodzi o ogólną atmosferę w pracy to jest świetnie, inni pracownicy są mili oraz pomocny, kierownicy (z wyjątkiem, który opiszę dalej) również są w porządku. Praca nie jest ciężko, zarówno jeśli chodzi o stanowisko barowe jak i na kasach i kawiarni, można wyrobić całkiem w porządku godziny, pogodzić pracę z uczelnią, a nawet zarobić dość dużo jak na studenta (czasem ktoś oddaje zmianę, którą można sobie przygarnąć i w drugą stronę, jeśli coś nam wypadnie to można komuś oddać zmianę). Przechodząc jednak do negatywnych stron pracy, jest w sumie tylko jedna, kierownik zajmująca się sprawami kadrowymi(usunięte przez administratora) Jeśli chociaż raz coś jej się w Tobie nie spodoba to masz już przechlapane do końca pracy, będziesz dostawała mało zmian, będziesz wyzywana o najdrobniejsze rzeczy (nawet jeśli nie Ty jesteś za coś odpowiedzialna), ponieważ kierowniczka miała taki kaprys. (usunięte przez administratora)Czasami są dni kiedy jest spokojnie i ma dobry humor, wtedy do nikogo się nie przyczepia, a czasem jest piekło. Osoba na stanowisku kierowniczym nie powinna wyżywać się na pracownikach, ponieważ coś jej nie wyszło w życiu prywatnym. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś z tym coś zrobi, ale z tego co wiem to było tak od zawsze i każdy "wyżej", ma to po prostu gdzieś.

Jeżeli chodzi o prace w tym miejscu to polecam omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) nie do wytrzymania, niejednokrotnie wychodziłam z pracy z płaczem. Nie dla osób o słabej psychice. Oprócz tego niektórzy współpracownicy bardzo "życzliwi", skarżą i kłamią do menadżerów, tylko dlatego, żeby sobie u nich zaplusować :) Nie bez powodu co chwilę sie ktoś tam zwalnia :)

Weronika

Taki trochę dramat bym powiedziała... :v A tak serio, jeśli faktycznie ryli Ci psychikę to nawet nie ma czego żałować w tym wszystkim, niech gniją w swojej toksyczności, a Ty zadbaj o swoje szczęście. ;) Ciekawe czy kogoś zniechęciłaś tym do kandydowania

Agata

przykro mi że musiałaś przez coś takiego przechodzić. Ale możesz opowiedzieć co się tam działo, że zdarzało się że wychodzilas z płaczem z pracy ?

Nie polecam pracy tutaj, kierownicy zabijają chęci do pracy. Pracowałem z kilkoma bardzo sympatycznymi pracownikami, aczkolwiek większość robi wszystko dla kierowników aby się im podlizać tzw „(usunięte przez administratora)”. Jeżeli szukasz ciekawej pracy w miłym gronie to nie tutaj.

Dawid
@Anonim

Szkoda, że według niektórych kierownictwo nie pomaga w pracy, a sądząc po wpisach wręcz utrudnia wykonywanie obowiązków. Czy to jest firma, która reaguje na uwagi zgłaszane przez pracowników, chociażby w kwestii kierownictwa czy raczej pracownicy nie mają do kogo się zwrócić z takimi problemami?

Synek

Najgorsza obsługa kina , pracownicy zachowują się jak żołnierze ss przez jednego z kierowników pana Krzysztofa. Sam kierownik bardzo nie uprzejmy i nie życzliwy człowiek. Nie szanuję nikogo ani kliętów ani pracowników kina. Podejście kierownika nieprofesjonalne, które niszczy dobry wizerunek firmy.

@Synek

A siebie też uważasz za klienta i rozumiem, że siebie samego też nie szanujesz?xd I doprecyzujesz te ich zachowania niczym żołnierzy ss? Bo to ciekawie brzmi

emeryt

Nie polecam rekrutacji tutaj. Zostałam zaproszona na rozmowę w środę, byłam dziś w Heliosie. Dziewczyny z obsługi były bardzo zdziwione, że przyszłam na rozmowę, na którą same mnie zaprosiły. Podeszła do mnie pani manager blondynka, wytłumaczyła się, że nie ma Pani ktora jest zazwyczaj na rekrutacji (heh). Nawet nie miała mojego cv, dałam jej swoje. Spojrzała że mam powyżej 26 lat i powiedziała że na tym etapie nie mamy już o czym rozmawiać, bo u nich pracują sami studenci do 26 r.ż. a "reszta to już prawie jak emeryci". Na pytanie na jakiej zasadzie zostałam zaproszona na rozmowę odpowiedziała, że się ktoś pomylił. Po czym pani zaczęła pytać czy od dawna szukam pracy i że mogę sobie poroznosić CV po galerii. No bardzo dziękuję Pani za radę. Dostałam szoku i z oczami jak 5 zł wyszłam z tego profesjonalnego miejsca. Nie polecam nikomu, a szczególnie emerytom:)

Robol
@emeryt

Kto miał coś do czynienia z osobami decyzyjnymi (kierownik) w tej firmie wie że tu panuję (usunięte przez administratora) i zamordyzm .

@emeryt

Masakra, próbują mieć pracowników tanim kosztem. A miałaś chociaż podane jakieś początkowe zarobki u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Helios - Kielce

• Jak się pracuje w Helios?

Zobacz opinie na temat firmy Helios tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helios?

Helios