Opinie o Fenske transporte GMBH w Neustadt-Glewe

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fenske transporte GMBH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fenske transporte GMBH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenske transporte GMBH w Neustadt-Glewe

Mancio Nowy wpis

Fenske to (usunięte przez administratora) doktor fenske bo tak go nazywam podważa zwolnienie lekarskie straszy policją zachorowałem w trasie i trafiłem do szpitala poczym zaczoł mnie straszyć policją po 2 latach pracy dostałem l4 od niemieckiego lekarz a i 3 dni i wypowiedzenie niejestem pierwszy i zapewne ostatni sprawa oddana do sądu nie polecam

Czy jest możliwość pracy w Fenske transporte GMBH na część etatu?

kier Nowy wpis

Bardzo fajna, rodzinna firma. Nowy sprzęcik, dla mnie ok!

BYŁY Nowy wpis

Firma katastrofa,tacho zawsze do końca,po 11 rozłodanków,dyspozytor nie pomocny,wogóle nie zależy im na kierowcach,nigdy nie widziałem tak beznadziejnej firmy.(usunięte przez administratora),NIE POLECAM

Brałeś udział w rekrutacji do Fenske transporte GMBH. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Daro

(usunięte przez administratora) omijać

Nastepny oszukany

Panowie omijać firmę z daleka oszukują ba czym mogą! Kasa wogule się niezgadza , firma ktura załatwi wam tam pracę to też wał ! Ja dałem się namówić i żałuję nieprubujcie szkoda czasu !

BYŁY KIEROWCA

TEN (usunięte przez administratora) NIEMIECKI DALEJ ISTNIEJE? FIRMA KIEPSKA WYSTARCZY SPOJŻEĆ NA BAZE PIACH A JAK PADA TO PO KOSTKI W BŁOCIE NAWET TOALETY NIE MA GANIAJĄ CZŁOWIEKA JAK PSA A JAK NIE DOJEDZIESZ MA CZAS BO KORKI ZA DNIA TO NA CIEBIE WARCZĄ I WYPISUJĄ GŁUPIE SMSY ŻE ZŁA PRACA NIE POLECAM JEST WIELE LEPSZYCH FIRM Z LEPSZYMI WARUNKAMI I TRAKTOWANIEM CZŁOWIEKA NORMALNIE. POZDRAWIAM SZEWFOSTWO ZAKŁAMANE.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fenske transporte GMBH? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jacek

praca jest w porządku

M/M

He he ważny jest telefon boki zrywać

Grzegorz
@M/M

Może nie najważniejszy, ale ważny. W dzisiejszych czasach takie narzędzia jak telefon czy laptop do pracy powinny być standardem i nikogo nie powinny dziwić. Dla ciebie co jest najważniejsze? Wypłata?

praca1
@Grzegorz

Wypłata jest najważniejsza dla każdego.

Rura i do przodu

Najgozej ze sie (usunięte przez administratora) Po 15 H nawet jak idziesz na 10 godzin jazdy. A i czesto lapiesz godziny nocne nikt nie placi zato i po landzie trzeba zapie 80 bo terminy arbait arbait i sie ciesz jak ba tej bramie w miesie na O kazdy wie o co chodzi

Grzegorz
@Rura i do przodu

Trochę chaotyczna ta twoja wypowiedź. Chodzi o to że za dużo pracujesz? Bo jako kierowca powinieneś przestrzegać godzin pracy za kółkiem. Za nocki nie masz wyższej stawki? Czemu?

John
@Grzegorz

Stawka jest cały czas taka sama.

Bartek

Powiem szczerze NIC SPECJALNEGO TEGO SYNA STAREGO FENSKIEGO CO RUSZ KTOS PODAJE DO SĄDU. SŁYSZAEM ZE JAK KTOS ODCHODZI TO NIE WYPŁACA CAŁEJ NALEZNOSCI. NIE WIERZCIE CHŁOPAKI ZE ON COŚ WAM PRZELEJE NA KONTO BO TAK NIE ZROBI. TO CWANIACKIE METODY TEGO FILIPKA ALE KARMA SIĘ ODWROCII KIEDYŚ JEGO DZIECKO NIE WROCI ZE SZKOŁY ZOSTANIE ZAKOPANE W LESIE Z OBCIĘTĄ GŁOWĄ OBIECUJE I KTOŚ TO ZROBI JAK NIE JA TO SIĘ KOMUŚ ZLECI. IBĘDZIE JEDNEGO FENSKIEGO MNIEJ.JAK MÓWIE TAK ZROBIE ZERO LITOŚCI DLA TAKICH GOŚCI. A TY ROBERTO TEZ TAM NIE PODSKAKUJ (usunięte przez administratora) NA STRZAŁA.

M/M
@Bartek

Szukaj lekarza

NO WORK NO MONEY

Praca dla starych dziadów 13 miejsc rozładunków shit niesamowity

Radoslaw

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy. Pracowałam w kilku miejscach, ale w żadnej pracy nie miałam takiej fajnej ekipy. Atmosfera pracy taka, że można pozazdrościć. Szefowie NAJLEPSZI!! Polecam!!!

Tomasz

Praca bardzo dobre. Wszystko jest tak, jak się umawialiśmy. Nie narzekam na warunki, ani na sprzęt. Kasa też zawsze mi się zgadzała, a pracuje tam już dłuższy czas. Naprawdę warto.

Kierowca z polski

czesc, pracuje juz 3 miesiąc i pisze opinie bo w koncu znalazłem normalną firme, dobre auta, kasa na czas, tacho ok, jeżeli chodzi o prace to jak na poczcie, terminowe dostawy, nocki, wszędzie jest podobnie wiec praca jak praca. W razie czego polecam, nie przejedzeicie sie, moża pracować

Pawel

Super firma, dobre zarobki, przyjazna atmosfera.

Kiero
@Pawel

Co ty czlowieku piszesz !!!!!!!!!!! Brud smrud 0 socjalu praca po 15/16godzin dziennie (usunięte przez administratora) dla polskich kierowcow

Pawel
@Kiero

@kiero jesteś kłamcą, który ukrywa się za pseudonimem

Winek

Dobrze pracujesz to będzie dobra praca w firmie, spokojnie polecam!

Jacek

Rzetelny pracodawca

Adaś

Czy szukają osób z doświadczeniem czy młodzi kierowcy maja szanse ?

Kiero
@Adaś

Nie polecam zero tach kasa marna dzienna praca to15/16godzin pracy jak odchodzisz z tego kolchozu to 750euro mniej i moszesz sie z (usunięte przez administratora)sadzici

Dostałem ofertę pracy w tej firmie 3x1. Czego się można spodziewać? Jest polskie dispo?

Zenek

Praca jak wszędzie. Kokosów nie ma, ale płacą zawsze na czas. Póki inne firmy objawiały upadłości podczas pandemii - spokojnie sobie pracowałem i nie narzekam.

Xx
@Zenek

To dlaczego nie pracujesz wypłata dzielona na 2 tury na umowie 10 każdego miesiąca a pieniądze wchodzą na konto 15

Zostaw merytoryczną opinię o Fenske transporte GMBH - Neustadt-Glewe

• Jak się pracuje w Fenske transporte GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy Fenske transporte GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenske transporte GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fenske transporte GMBH