Opinie o Bruni Polke Zeitarbeit Nord w Riesa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bruni Polke Zeitarbeit Nord, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bruni Polke Zeitarbeit Nord o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruni Polke Zeitarbeit Nord w Riesa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Monter Nowy wpis

Polecam frimę BruniPolke, pracowałem w oddziale w Lipsku, udało mi się przejść bezpośrednio do zleceniodawcy. Wypłata była zawsze na czas, pani pomocna.

Wnerw

Zdecydowanie odradzam wspolprace z tym niemieckim posrednikiem. Problem z wyplacaniem godzin z zeitkonta , problem z wypowiedzeniem, kompletny brak zainteresowania pracownikiem o wszystko trzeba pisac albo sie prosic bo sami nawet nie sa wstanie pamietac o wyslaniu cetli zeby bylo na czym godziny pracy wpisac..... stawki minimalne mniejsze niz inne firmy posredniczace na tym samym zakladzie.... odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Bruni Polke Zeitarbeit Nord - Riesa

Firma Bruni Polke Zeitarbeit Nord prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pomocnik malarza (k/m/i), Lipsk - Sierpień 2022
  • Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych (k/m/i), Lipsk - Sierpień 2022

Czy pracujesz w firmie Bruni Polke Zeitarbeit Nord lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bruni Polke Zeitarbeit Nord?

Zobacz opinie na temat firmy Bruni Polke Zeitarbeit Nord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bruni Polke Zeitarbeit Nord