JKB Group

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JKB Group

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Pracownik Produkcji w JKB Group i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Mad
Kandydat

Czy warto aplikować do firmy na stanowisko dyrektora produkcji? Proszę o prawdziwe informacje nie hejt. Jedyne co można wyczytać z komentarzy że jest to garażowa firma zarządzana przez typowego prywaciarza - badylarza.

@Mad

Drogi Użytkowniku, wiemy, że pytanie zostało skierowane do innych użytkowników tego portalu, jednak chcemy odnieść się do tego wątku. Udało nam się znaleźć idealnego pracownika na stanowisko dyrektora produkcji, a co za tym idzie rekrutacja została już zakończona. Jeśli zastanawia się Pan czy warto aplikować do firmy, to najszybszym i najlepszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest po prostu wysłanie CV, do czego serdecznie zachęcamy. Nie możemy też zgodzić się ze stwierdzeniem, że jesteśmy firmą garażową, zarządzaną przez „prywaciarza-badylarza”. Czasy (usunięte przez administratora) dawno minęły, a nasza firma jest prężnie rozwijającą się międzynarodową organizacją. Zarządzana według idei ciągłego doskonalenia w oparciu o zintegrowane zasady i procedury. Pozdrawiamy Zespół JKB Group

NaWypowiedzeniu
@JKB Group

Proponuje poczytac o zrownowazonym rozwoju zanim sie wypowiecie. Choinki sztuczne temu przeca a pracodawca jestescie miernym

NaWypowiedzeniu

Były Nowy wpis
@JKB Group

Prężnie rozwijająca się firma… taaa…

FZ
Kandydat

Firma szuka Dyrektora Produkcji? Ktoś może się podzielić informacją czy warto aplikować i co się stało z poprzednim? Dzieki

L.S.
@FZ

Na max 3 miesiące można spróbować ale w firmie nie dba się o sumiennych pracowników.

JeszczePracuje Nowy wpis
@L.S.

Dokładnie, teraz się chwalą, że mają idealnego kandydata, życzę mu powodzenia, ale zazwyczaj po roku, dwóch odbywa się zmiana. Rotacja jak na call-center na tym stanowisku.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JKB Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Tłumacz języka niemieckiego? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Aktualność
Michał studiuje logistykę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Chociaż to jego ostatni semestr na uczelni, cały czas planuje się rozwijać! Właśnie dlatego postanowił odezwać się do nas i zapytać o praktyki związane z… Amazonem. Poznaj jego historię i sprawdź, czemu warto do nas zagadać.

Pracował ktoś z Was jako Brygadzista Magazynu w JKB Group? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

M.K
Kandydat

Jestem zainteresowany oferta na stanowisko dyrektora produkcji. Czy firma jest stabilna i czy polecacie to stanowisko. Po przejrzeniu profili osób pracujących w jkb na linkedin zauważyłem niski poziom doświadczenia i kompetencji. Czy to jest spowodowane wysoka rotacja?

Były
@M.K

Dobrze zauważyłeś, rotacja jest duża. Osobiście nie polecam.

Zwolniony
@M.K

Szkoda czasu. Niestabilna firma z ciągła rotacją. Odradzam.

Poszukuję pracy na stanowisku Dyrektor Produkcji. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Dyrektor Produkcji. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą JKB Group i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Tak, w dwa miesiące…

Anna
Kandydat

Witam, a jak u was z pracą zdalną? I drugie pytanie. Jak wyglada u was zapotrzebowanie na osoby z językami? Pozdrawiam,

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, praca zdalnie jest możliwa, ale zależy to od stanowiska. Aktualnie nie poszukujemy osób ze znajomością języków obcych. Zachęcamy jednak do złożenia CV przez formularz na stronie https://jkb-group.pl/oferty-pracy/stanowisko-dla-ciebie/ Chętnie poznamy Pani doświadczenie i porozmawiamy o możliwości współpracy. Pozdrawiamy Zespół rekrutacyjny JKB Group

Aktualność
Proces rekrutacyjny to trudny temat! Często to bardzo złożona, skomplikowana i długotrwała ścieżka. W JKB Group postanowiliśmy skrócić przebieg rekrutacji o tyle, o ile tylko było to możliwe. Zależ nam na tym, żeby kandydat czuł się komfortowo w każdym etapie, a nasi rekruterzy mieli szansę wyłowić prawdziwe perełki spośród wszystkich zgłoszeń. Co się dzieje z Twoją aplikacją?

Kandydatka
Kandydat

Dzień dobry, Interesuję się e-commerce od 8 lat chociaż nie mam w nim „doświadczenia” w cv. Mam zmysł analityczny, świetnie ogarniam sprawy biurowe, rachunkowość mi nie straszna. Jestem ekonomistą, studiuję na II stopniu. Czy zatrudniają Państwo studentów? Czy poszukują Państwo osoby, która dobrze się czuje w pracy biurowej i więcej? ;)

@Kandydatka

Dzień dobry, tak, oczywiście chętnie zatrudniamy studentów. Prosimy o przesłanie CV na praca@jkb-group.com, abyśmy mogli zadzwonić i umówić się na spotkanie. Pozdrawiamy, Zespół JKB Group

Aktualność
Staramy się szukać w JKB Group rozwiązań, które będą ułatwieniem dla naszych pracowników. Chcemy, by benefity oferowane naszemu zespołowi stanowiły wsparcie domowego budżetu oraz zdrowego stylu życia. Zobacz, jakie dodatki zyskują nasi pracownicy.

Potencjalny Kandydat
Kandydat

Witam, interesuje mnie stanowisko specjalista ds. pozyskiwania funduszy, jakie są przewidziane widełki wynagrodzenia na tym stanowisku?

@Potencjalny Kandydat

Dzień dobry, wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. pozyskiwania funduszy zależy doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Zapraszamy do aplikowania, chętnie poruszymy kwestie finansowe na spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy, Zespół JKB Group

Aktualność
Praca w dziale kreatywnym nie jest dla każdego! Wymaga elastyczności, świeżych pomysłów i umysłu otwartego na współpracę z innymi. To także okazja do nauki nowych umiejętności oraz stawienia czoła nieznanym dotąd wyzwaniom. Ze względu na specyfikę naszej branży oraz naszego asortymentu, dział kreatywny JKB składa się z najlepszych specjalistów. Poznaj ich bliżej i dowiedz się, jak wygląda ich praca na co dzień.

Nie polecam

Firma oferuje dużo benefitów ale śniadania, pakiety medyczne i imprezy nie wynagrodzą bardzo częstych zmian w zakresie obowiązków i organizacji pracy, kiepskiego zarządzania zespołem i braku jakiegokolwiek uznania czy dobrego słowa dla pracowników najniższego szczebla ze strony kierownictwa i zarządu. I tego ostatniego już nie da się wyjaśnić "dynamicznym rozwojem firmy". Dla pracowników "dynamiczny rozwój" to w rzeczywistości chaos i ciągle zmieniające się wizje zarządu. Przy rozpoczęciu współpracy trzeba liczyć się z możliwością nieprzyjemnego zwolnienia z dnia na dzień i tłumaczeniem tego podwyżką cen. Zaznaczam, że to moja osobista opinia ale nie zachęcam do sprawdzania na własnej skórze.

@Nie polecam

Dziękujemy Ci za opinię, jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog, dlatego postaramy się wyciągnąć wnioski z tego co piszesz na przyszłość. Jeśli chodzi o częstą reorganizację, cały czas pracujemy nad tym, aby usprawnić funkcjonowanie firmy. Z natury ludzie nie lubią zmian, ale są one konieczne, aby się rozwijać. Naszą misją jest stworzenie stabilnych zespołów złożonych z ekspertów, dlatego musieliśmy wprowadzić udoskonalenia, które na początku mogą wywołać dezorganizację, z czasem jednak wszystko powinno wrócić do porządku. Poruszasz też kwestię braku uznania czy doceniania pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest pozytywny feedback dla pracowników i głęboko wierzymy w to, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością, dlatego skupimy uwagę na tym, aby nasze zespoły były częściej chwalone przez swoich przełożonych. Jeśli chcesz poruszyć inne kwestie skontaktuj się z działem HR mailowo przez praca@jkb-group.com chętnie wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia i postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Obserwator
Kandydat

Czy w firmie jest stawka godzinowa czy stała ??

@Obserwator

Dzień dobry, w naszej firmie oferujemy wynagrodzenie stałe. Pozdrawiamy Zespół HR

Aktualność
Paulina to pierwsza osoba, którą widzisz odwiedzając nasze biuro w Czerwieńsku. Chociaż na co dzień dba o organizację pracy naszego zarządu, chętnie pomaga także w codziennych zadaniach naszych pracowników. Przeczytaj, co sprawia jej największą radość w pracy i z jakimi wyzwaniami się spotyka!

Aktualność

Czy firma JKB Group udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Osesek
@Pytanie

Na żadne

@Pytanie

Dzień dobry, nasz zakład nie udziela pożyczek pracowniczych. Natomiast dodatkowym wsparciem dla wszystkich naszych pracowników jest: - prywatna opieka medyczna LUXMED, - szeroki zakres grupowych ubezpieczeń UNIQA, który oparty jest na korzystnych warunkach, - współfinansowanie karty sportowej Medicover Sport, - codziennie świeże śniadanie zupełnie za darmo, - rozwój w postaci organizowania szkoleń i kursów zawodowych, - możliwość zakupu naszych produktów z 60% zniżką pracowniczą.

Zostaw merytoryczną opinię o JKB Group - Zielona Góra/Czerwieńsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JKB Group?

Zobacz opinie na temat firmy JKB Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie klientów o firmie JKB Group?

Liczba opinii klientów firmy JKB Group, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

JKB Group