Opinie o Samson Persosonal Team w Frankfurt nad odrą

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Samson Persosonal Team. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Samson Persosonal Team o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samson Persosonal Team w Frankfurt nad odrą

Notorycznie usuwane złe komentarze, nie melduja, nie pomagaja, a robia kazdego w balona, warunki mieszkaniowe tragiczne, wyplata 700 euro bo Cię wrzucaja w 6 klase podatkowa, ja sie dziwie, ze pozwow zbiorowych jeszcze nie ma

Jolo
@Karolina

(usunięte przez administratora) nie wypłacają nadgodzin,nie dają urlopu

Karolina Nowy wpis

Jolo Nowy wpis
@Karolina

(usunięte przez administratora) nie wypłacają nadgodzin,nie dają urlopu

Czy pracownicy Samson Persosonal Team mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

#monia Nowy wpis

Przyjechaliśmy do pracy dwa miesiące temu i od początku były problemy a zaczęło się od mieszkania najpierw dostaliśmy jeden adres po czym okazało się że to zły adres i mamy udać się w inne miejsce a gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się że to bardzo mały pokój z zepsutymi meblami i brudnymi ścianami. Zatrudniono nas w Fiege Logistic po przepracowaniu półtora miesiąca dzień w dzień zwołali zebranie że jeden z działów zbankrutował ale mamy być spokojni bo nie będzie zwolnień , za tydzień ponad 50 osób zostało zwolnionych w tym my . Zostawili wszystkich bez pracy i pieniędzy przed świętami bo nawet jeśli ktoś napisał o zaliczki żeby wrócić do Polski oni nawet nie odpisali . Proponowali 2 oferty pracy które były naprawdę słabe i wcale się nie opłacało przenosić 450 kilometrów dalej. Gdy pojawiał się jakiś problem koordynatorka Iwanka zawsze odpowiadała "inni mają gorzej" ,"ja nic nie wiem i się tym nie zajmuję" , " dzwońcie sobie do biura " a jeśli trzeba było coś załatwić to ona nie pomoże bo nie zna niemieckiego i ona się nie orientuje. Był problem z wyrobieniem numeru podatkowego, meldunkiem oraz ubezpieczeniem i tak naprawdę nikt nam nie pomógł mimo próśb. Zostaliśmy zostawieni sami sobie i szczerze nie polecam tej jednostronnej współpracy z agencją Samson.

Czy firma Samson Persosonal Team kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Firma Samson Persosonal Team poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dar

Mam pytanie to gdzie oni mają swoją filie Jaki jest do rekruter nr tel oraz mail?

Cieszę się, że nie udało się mi podjąć współpracy z tą agencją. Poniżej opiszę moje doświadczenia, może komuś pomoże to w podjęciu właściwej decyzji :) Razem z dziewczyną zdecydowaliśmy się wyjechać do pracy na magazynie w okolicach Erfutu. Po przyjeździe we wskazane, przez zatrudniającą nas Panią Wiolettę, miejsce okazało się, że lokalny "koordynator" nie przyjedzie do nas, a co za tym idzie nie podpiszemy umów, ani nie zostaniemi ulokowani w kwaterze. Przez telefon byliśmy zapewniani, że w dzień przyjazdu podpiszemy wszystko co trzeba, a do pracy pójdziemy od następnego dnia. Zostaliśmy poproszeni przez Pana Wojtka o przenocowanie w "kwaterze tymczasowej", bo właśnie pod ten adres skierowała nas P. Wioletta. Żałuję, że nie zrobiłem żadnych zdjęć, które mógłym tu teraz opublikować. W każdej z trzech łazienek sufit całkowicie pokryty był pleśnią, nie było widać białego koloru ścian, zamiat tego czarną narośl... Nasz dwuosobowy "pokój" miał może z 3m2, żadne z łóżek nie nadawało się do spania, były po prostu połamane. Spaliśmy na ziemi. Następnego dnia P. Wojtek nie przyjechał tak jak obiecywał o 09:00, ale o 14 z informacją, że niestety, ale pracy dla nas nie ma. "Możliwe, że będzie od przyszłego tygodnia". Bez chwili zastanowienia stwierdziliśmy, że wracamy do domu i nie będziemy dawać się tak naciągać, na szczególnie głupie i żałosne próby namówienia nas żebyśmy zostali (P. Wojtek nie potrafi nawet dobrze kłamać). W ramach rekompensaty za zmarnowany czas (2 dni życia) oraz pieniądze za paliwo mieliśmy dostać zwrot kosztów podróży, co prawda nie duży bo od naszego miejsca zamieszakania do Erfurtu jest 500km, ale zawsze coś. Po powrocie zadzwoniła do nas P. Wioletta z informacją, że dobrze, że nie zostaliśmy, bo pracy i tak nie byłoby od przyszłego tygodnia, tak jak obiecywał P. Wojtek. Niestety zwrot kosztów podróży okazał się być kolejnym kłamstwem pracowników agencji. Przez dwa tygodnie próbowaliśmy skontaktować się w sprawie zwrotu z odpowiednim działem w agencji, zawsze byliśmy zapewniani o pozytywnym rozpatrzeniu naszej prośby oraz proszeni o poczekanie: 20 minut, godziny, czy nawet dnia na kontakt ze strony szefostwa w celu dogadania szczegółów. Nic takiego niestety nie nastąpiło, finalnie przestali odbierać od nas telefony. Ocenę całej tej historii pozostawiam każdemu i każdej z Was zastanawiających się czy podjemować współpracę z agencją pracy Samson.

Ciekawa
@Michał

Kiedy sie to panu przytrafilo ? Brak szacunku do drugiego czlowieka. Siedza w biurach pija kawke i w (usunięte przez administratora) maja ludzi ktorym obiecuja prace ktorej tak naprawde nie ma. Szkoda ze jeszczs nikt sie nimi nie zainteresowl

opinia
@Ciekawa

Jeśli czujecie się (usunięte przez administratora) przez pracowników i firmę samson zgłaszajcie to na policji, inaczej będą dalej bezkarni.

Hela
@Michał

Dziwne ze nie usuneli jeszcze Twojego komentarza, przewaznie kasuja albo wogole sie nie ukazuja takie negatywne komentarze. Samson dba o swoj image i dlatego kasuja negatywne komentarze. Wiem to z doswiadczenia co bym nie napisal to i tak znika albo wcale nie jest opublikowane. Dlatego dalej oszukuja ludzi

Antek
@Michał

Najlepiesze są ich lokalizacje biur. Mój kolega mieszka nie daleko we Frankfurcie i sprawdził według ich adresu. Okazało się że to jakieś stare opuszczone magazyny. A w Polsce to klinika dla zwierząt. Uważajcie na tych (usunięte przez administratora)

Maciek
@Antek

Co Ty w ogóle piszesz chłopie za głupoty. Byłem z dziewczyną jakiś czas temu podpisywać dokumenty bo jechaliśmy pod Berlin na komisjonerke - Luckauer Str. 23 to normalna kamienica ;)

Nie polecam biura pracy samson ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) z pracą. Powiedziano mi bym przyjechał do erfurt że od 4 stycznia 2023 będzie rozpoczęcie pracy i będę miał pracę w Fiege Logistik Stiftung & Co. KG – Zweigniederlassung, Sülzenbrücker Str. 7, 99192 Apfel- städt jako komisjoner. Po przyjeździe odebrał mnie koordynator wojtek i zawiózł do mieszkania w arnstadt w którym przydzielono mi brudny pokój z brudnym poplamionym i śmierdzącym materacem, z uszkodzonymi drzwiami bez klamki zewnętrznej, oraz z brudnymi lepiącymi pułkami w szafie. Dodatkowo zostałem również napadnięty w tym mieszkaniu pracowniczym przez jakiegoś typa. Sprawa napaści została zgłoszona na polskiej i niemieckiej policji oraz została zrobiona obdukcja lekarska. Dodatkowo nagle się okazało że nie ma dla mnie pracy i wylądowałem na ulicy z bagażami. Musiałem wracać za ostatnie pieniądze do polski. Do tej pory biuro samson nie zwróciło mi pieniędzy za bilety autokarowe które musiałem kupić z polski do niemiec i z niemiec do polski.

Klasa b

Dlaczego nie chcecie zeby ludzie pisali to co naprawde mysla o waszej agencji

Klasa b

Dlaczego kasujecie komentarze ? Nawet te neutralne ? Cos macie do ukrycia ?

Izabela

Argumenty za tym, że nie polecasz znajdują się w tych dawnych opiniach? Ogólnie, bo jeśli one byłyby prawdziwe to ta firma aktualnie normalnie funkcjonuje czy jak?

ts
@Izabela

Jestes pracownikiem Samsona ?

Manat

Firma jest zwykłym oszustem i kombinatorem.Ściągają(u mnie próbowali)pieniądze za transport z którego nie korzystałem,Wcisnęli mi gorszą klasę podatkową,choć w kwestionariuszu osobowym pisało wyraźnie że żonaty+dzieci.(kazali za ich błąd iść do Niemieckiego Urzędu Skarbowego i skorygować w/w klasę podatkowa).A teraz dali wypowiedzenie bo bez wskazania okresu wypowiedzenia ale z datą tuż po Nowym Roku-BEZ UZASADNIENIA DLACZEGO WYPOWIADAJĄ MI UMOWĘ.Widać moje domaganie się od nich uczciwości mierzi ich.NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!! Omijać z daleka!!!!

Olka
@Manat

Chyba firmy, dla mnie to piec. Tu jest druga grupa, gdzie jest ponad 400 opinii na temat firmy. Starają się zwalić negatywne opinie do tyłu w nadziei, że ktoś przeczyta pierwsze 2 strony. To jest tylko część powiązań . Od wielu lat to samo robią, nic lepiej. Samson Personal-Team GmbH Luckauer Str. 23, 15232 Frankfurt (Oder), Germany Komercyjne zatrudnianie i umieszczanie pracowników oraz świadczenie podobnych usług personalnych. Zarząd : Joanna Samson, Poznań, Poland powiązania to: Jks Invest sp. z o.o. Dojazd 30, 60-631 Poznań, Poland Joanna Samson, Poznań, Poland Jks Invest sp. z o.o. sp.k. Partner: Jks Invest sp. z o.o., New Contact Center sp. z o.o. · Partner: Jadwiga Lewkowska, Adrian Samson, Joanna Samson · Klasyfikacja segmentów Recruiters Exchange sp. z o.o. Władysława IV 39/4, 35-617 Rzeszów, Poland Dawniej Rudnik Nad Sanem, Poland Członek Zarządu: Joanna Samson · Zarząd Karol Paweł Śliczyński Zarząd Kamil Samson SPT GmbH Luckauer Str. 23, D-15232 Frankfurt FZA-Frankfurter Zeitarbeit GmbH Theodor-Heuss-Allee 112, 60486 Frankfurt a. Main, Germany JoKaSa GmbH, Frankfurt (Oder), Germany Samson Personal-Team GmbH, Frankfurt (Oder), Germany East Service Poland sp. z o.o., Warsaw, Poland KL-System sp. z o.o., Poznań, Poland Esppl sp. z o.o., Poznań, Poland Adrian Samson, Poland L&S Global-Trans sp. z o.o., Poznań, Poland Fabryka Manufaktury sp. z o.o., Boleszkowice, Poland S&S Logistics sp. z o.o., Poznań, Poland Nazwisko powiązane to: Karol Paweł Śliczyński Zarządza również kilkoma innymi firmami jak poza Recruiters Exchange sp. z o.o., Rzeszów, Poland Magna Solutions sp. z o.o., Poznań, Poland New Contact Center sp. z o.o., Poznań, Poland Vfr sp. z o.o., Poznań, Poland

Natalia

Czyli często w firmie jest problem z alkoholem tak?

Gogri
@Natalia

Oj tak, koordynator olek w firmie Momox, codziennie przychodzi pod jego wpływem, wszyscy o tym wiedzą i nikt sobie nic z tego nie robi

Gogri

Pracowałem w momoxie w Lipsku przez samson (komisjonowanie płyt i ubrań) No i totalnie nie polecam, koordynator olek codziennie przychodził pod wpływem alkoholu i miał problem w pomocy z jakimkolwiek problemem. To chyba jedyny człowiek, któremu pandemia pasuje bo przez ubraną maseczkę mniej czuć od niego wódę (mimo maseczki i tak ją od niego czuć) strasznie toksyczny gość, celowo utrudnia pracę nowym pracownikom, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, czekam aż ktoś w końcu zrobi o tej firmie i tym alkoholiku jakiś artykuł, aby nikt już się nie naciął na tą firmę

Mańka

A ja pracowałam na Ingramie ponad rok, mieszkałam na kwaterach Samson i potem się przeprowadziłam na własną i zawsze wszystko było OK. To jest śmieszne jak tak teraz patrzę, że wszyscy kombinatorzy i lewusy się wypowiadają jaka to straszna praca była. A ja dobrze widziałam takich, co to nie chodzili do pracy, a potem ich widziałam na Kostrzynie nawalonych jak świnie. I się potem dziwili, że karę dostają za nieobecność w pracy. No litości! Jak się przyjezdża normalnie pracować i zarabiać, to Samson i Ingram jest OK. Ale na miejscu jest koordynator i jak się przyjeżdża chlać, to to od razu wyjdzie i was wywalą.

Jeden z nielicznych osxukamych

zajmują się wysyłaniu do pracy do której rzeczywiście jej nie ma.Kwatery, adresy to miejsca fikcyjne nie istniejące.Oszukuja na każdym kroku w deklarowaniu przez nich założeń i obietnic.Odradzam i następnym bez dwóch zdań nie podjąłbym kroku do rozmowy z oszustami

Mańka
@Jeden z nielicznych osxukamych

czy ta firma jest wyplacalna ?

Manat
@pracownik

Tak jest wypłacalna.Wypłatę otrzymuje się do 15 dnia roboczego następnego miesiąca!I trzeba patrzyć im na ręce czy dobrze masz policzony czas i dni pracy.Za pracę w soboty masz liczoną normalną stawkę jak za zwykły dzień.Nie ma dodatków świątecznych ale w dniu podpisania umowy mowa była o takim dodatku.(w listopadzie 2018 nie dali mi premii za "Brack Friday,bo miałem wolne 3 dni-wolne okolicznościowe,na początku listopada,a cały "Black Friday"11 dni ciągnąłem nocki,z niedzielą.Za twój koszt dojazdu do pracy(jaki by duży nie był) firma nie zwraca nic.

Przyszly pracownik

Podlaczam sie do pytania

Zostaw merytoryczną opinię o Samson Persosonal Team - Frankfurt nad odrą

• Jak się pracuje w Samson Persosonal Team?

Zobacz opinie na temat firmy Samson Persosonal Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Samson Persosonal Team

Samson Persosonal Team