Opinie o Wergab Trans Grzegorz Kucharski w Luboń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wergab Trans Grzegorz Kucharski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wergab Trans Grzegorz Kucharski o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wergab Trans Grzegorz Kucharski w Luboń

Kierowca Nowy wpis

Jestem pracownikiem tej firmy nie rozumiem dlaczego aż tak mocno narzekacie jeżdżę 2 lata minęły jeśli chodzi o wypłaty to są na czas nigdy się właściciel nie spóźnił nigdy jeżdżę według tachografu autostradami jeśli trzeba staje na autohof są karty paliwowe i kredytowa wystarczy chcieć pracować za darmo nikt pieniędzy nie daje

Asd123 Nowy wpis
@Kierowca

Weź się człowieku nie ośmieszaj z tą opinią. Ta jazda według tachografu to śmiech na sali, a te wypłaty na czas to jakieś kino dla dziadków, zapewne dla ciebie.

Przemo Nowy wpis
@Kierowca

Tak trzymać, wazeliniarstwo a zarazem bycie fałszywym. Nie pozdrawiam

Przemo

Uczciwie nie polecam. Właściciel to (usunięte przez administratora) i złodzie-j! Bujający w obłokach prywaciarz. Za jeden miesiąc nie wypłacił całego wynagrodzenia, za weekend dodatkowo również. Po rozwiązaniu umowy kontakt zerowy. Sprzęt jak to w małej „ dobrze „ prosperującej firmie ( nie ma czasu ). Tacho bardzo elastyczne, wręcz gumowe. Właściciel posiada dwie karty wiec dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Jazdy osobówką na pauzie. Dziwne formy płatności wynagrodzenia, do 10, następnie do 20 - i tutaj bywa różnie, a reszta „ pod stołem „ albo w ogóle. Gość tlumaczy się tym że on się na tym nie zna, księgowy to liczy. Na sam koniec coś tam groźbami dziecinnymi sapie. Ogólnie lekkie rozdwojenie jaźni. Nie poleciłbym najgorszemu wrogowi pracy w tym czymś i z tym kimś. Pozdrawiam właściciela (usunięte przez administratora)

Klient
@Przemo

Pan Przemo wreszcie odnalazł swój cel w życiu -bajkopisarz! nie polecam tego pracownika nikomu, same kłopoty z nim. (usunięte przez administratora) OPISUJE NIEPRAWDĘ i TYLE Z NIEGO POŻYTKU. Pracować nie może bo ma wysoki cholesterol. ma dziwne zapaści sercowe na autostradzie, nieprzewidziane urlopy po tygodniu pracy i co miesiąc zmienia prace.

Przemo Nowy wpis
@Klient

Gdyby nie to że na rynku transportowym są właśnie takie firmy, kierowca nie miałby problemów ze zdrowiem. A na cholesterol posiadam niepodważalne wyniki badań dla twojej wiedzy ;) tobie zaś polecam odwiedzenie na tym portalu, profilu swojej firmy który jest o wiele bardziej ciekawszy. Tam to dopiero jest rotacja, niczym casting! Urlop wydany przez właściciela z przeprosinami w dodatku, za to że nie potrafi ściągnąć kierowcy według umówionego systemu pracy. Bajki to wy piszecie i obiecujecie gwiazdy z nieba, a wychodzi i kończy się komentarzami tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Wergab Trans Grzegorz Kucharski - Luboń

• Jak się pracuje w Wergab Trans Grzegorz Kucharski?

Zobacz opinie na temat firmy Wergab Trans Grzegorz Kucharski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wergab Trans Grzegorz Kucharski?

Wergab Trans Grzegorz Kucharski
  • Graniczna 57