Opinie o Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz w Kielce

Widzę że sami pacjenci piszą a ja mam trochę inną kwestię. Czy nie szuka przypadkiem recepcjonistki? Rozglądam się za taką pracą w okolicy i patrzę już wszędzie po katalogu firm, to też mi się pojawiło w sieci, proszę o informację :)

Mb Nowy wpis

Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badanie USG jamy brzusznej przeprowadzone chyba w każdej możliwej pozycji, do tego bardzo rzeczowa rozmowa i odpowiedzi na pytania. Naprawdę super lekarz. Polecam!!!

Anita Nowy wpis

Pewne jest to, że wszystkich nie uda się zadowolić ale ja mam bardzo dobrą opinię.

wiola Nowy wpis

aktualny nr do Pani Jopowicz E. 604 138 880 Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Maciej

Może znajdzie się ktoś, kto doda aktualny numer Pani Doktor? Ja go nie znam, ale mój numer najwyraźniej jest podobny, pewnie różni się jedną cyfrą, bo od lat odbieram pomyłkę "Do doktor Jopowicz" i tłumaczę każdej z tych osób, że nie robię USG i mieszkam na drugim końcu Polski. Mógłbym mówić "Pomyłka, żegnam", ale rozumiem, że chodzi o zdrowie, więc odbyłem już rozmowy z kilkuset osobami, często starszymi i kiepsko kontaktującymi, tłumacząc, że muszą znaleźć właściwy namiar. Nie jest to dla mnie koniec świata, ale gdyby ktoś mógł upublicznić numer Pani Doktor, to ona miałaby więcej pacjentów, a ja mniej tłumaczenia. Pozdrawiam serdecznie.

Anoni

czy ktoś ma jakiś namiar telefoniczny celem umówienia wizyty przeglądam już x- enta strone z danymi nigdzie nie widzę tel

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz - Kielce

Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Jopowicz
  • Tadeusza Kościuszki 11
    25-310 Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042