Opinie o Usługi Budowlane Patryk Urczyński w Lubań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Usługi Budowlane Patryk Urczyński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Budowlane Patryk Urczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Patryk Urczyński w Lubań

Piotr Nowy wpis

Teraz znów uciekł z mieszkania i z kobietą mieszka na osiedlu w Lubaniu. Dalej wypożycza auta i nie opłaca ale najgorsze są jego przekręty remontowe. Zaliczki które później znikają. Materiały które giną .... Jest tego..nie polecam szkoda, że wcześniej nie czytałem opinii. skieruje sprawę do odpowiedniej służby.

Rysio Nowy wpis
@Piotr

Dasz mi jakiś kontakt do siebie ?

Pij Nowy wpis
@Piotr

Też poproszę kontakt w kupię siła, mam umowę z nim a robota całkiem (usunięte przez administratora)

Ala Nowy wpis
@Rysio

Poprosze kontakt

Olek

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, są gorsze okresy ale nie przesadzajcie z takimi oskarżeniami.

Maniek

Dłużnik z prawomocnymi wyrokami. Kilkadziesiąt tysięcy długu, żona Edyta Urczyńska drugie tyle. Komornicy nic nie mogą zrobić - bankruci.

Sebastian
@Maniek

Jak się skończyła sprawa związana z firmą Usługi Budowlane Patryk Urczyński? Czy ona w ogóle dalej funkcjonuje skoro w Twojej opinii są to jak to określiłeś "bankruci"? Strasznie mnie to zaniepokoiło i od Twojej opinii minął ponad rok, więc chciałbym wiedzieć, jak wszystko dalej się potoczyło?

Edyta
@Maniek

Aktualnie mieszka na ul. Wrocławskiej w Lubaniu. Dalej okrada ludzi razem z Żonką.Sprzedali Mieszkanie po Matce ,pieniądze Przepuścił i oczywiście jeździ nowym autem

Beata
@Edyta

Szkoda ze nie znam gościa, przystojniak dobrze zbudowany !!!!

Mateusz

Oszust. Szuka go kilkadziesiąt osób. Mnie oszukał na budowę domu - kłamstwami uwiarygodnił się i podpisaliśmy umowę. Człowiek bez pieniędzy, bez sprzętu, bez wiedzy i totalnie bez odpowiedzialności. Najgorszy sort człowieka, uciekający z miejsca na miejsce. Poza oszukany i klientami szukają go byli pracownicy i podwykonawcy, którym nie zapłacił. Ten człowiek powinien dawno siedzieć w więzieniu. Wygrałem z nim sprawę sądową na 17 tysięcy, tylko co ściągać z bankruta...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Usługi Budowlane Patryk Urczyński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mateusz S.

Właściciel firmy to oszust i kłamca, proszę uważać na tego człowieka . W moim przypadku to wynajęcie samochodu brak płatności i wieczne kłamstwa a po odebraniu pojazdu kontakt zerwany. Straszny cwaniak ale swoją sprawę kieruję do sądu. Proszę uważać na tego człowieka!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Patryk Urczyński - Lubań

Usługi Budowlane Patryk Urczyński