Karim Lakhdar Rampampam

NIP: 8751345241 REGON: 341184674

Karim Lakhdar Rampampam

Opinie o Karim Lakhdar Rampampam

A

(usunięte przez administratora) Przez mój rok pracy przewinęło się tam 10 osób i wszystkie skończyły jak ja, bez wypłaconych pieniędzy i masą problemów... odradzam!!!

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Karim Lakhdar Rampampam w mieście Chełmno? Oczekujemy na nowe wieści.

Bocian
@Administrator 03.10.2018 08:00

To w warszawie na Instalatorów no chyba że już go wyrzucili bo miał problem z płatnościami za lokal ;)

Bocian

Obiecywana umowa o pracę a wylądowałem na jakimś 6 mieś stażu za inną kwotę - połowę mniejszą i to po 3mieś pracy na czarno bo tyle to trwało.. po czym pod koniec umowy gość wszystkich nas wyrzucił i nie dopłacił za ostatni miesiąc połówki którą dogadywał pod stołem aby była obiecana stawka. Generalnie często pensja była dawana w kawałkach drobnych... no i za dodatkową pracę obiecał zapłatę i w ten sposób też zostałem oszukany ale na szczęście mam maile i inne ustalenia więc tego tak nie puszczę. A na pracę u niego bardzo zachęcał obiecując sporo i przez to się zwolniłem z poprzedniej stabilnej pracy podobnie jak koleżanka NIE POLECAM chyba że ktoś lubi wahania nastroju szefa i inne wywody i to jak się np wścieka na swojego psa

Heniuś

Pracodawca jest kiepskim, dużo mówi malo robi. Obiecuje gwiazdkę z nieba a każe robić rzeczy które nie są związane z danym stanowiskiem, a rozlicza za cos innego, pobocznego. Typowy desik Janusz biznesu. Dorobił sie kiedyś czegoś na czymś przypadkowo i stara sie prowadzić firmę ale na tym sie nie zna. Ma jakieś firmy fikcyjne nad którymi nie panuje. Nie rozlicza sie na czas bo u niego to wszystko jest kwestia ruchoma. Ma cos za uszami z poprzednimi pracownikami. Opowiada bajki. Jakieś sprawy w sadzie itp. Lepiej omijać szerokim łukiem takiego człowieka. Lubi obrażać ludzi za plecami i przedstawia wszystko w jakimś dziwnym swoim wyimaginowanym świecie. Niby przyjaciel zwierząt ... Swojego karci za nie wiadomo co. Ma swoja lokalizacje obecnie w Warszawie ulica Instalatorów 9. Ogólnie (usunięte przez administratora) i krętacz.

Zostaw opinię o Karim Lakhdar Rampampam - Chełmno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karim Lakhdar Rampampam