Jolanta Gajda Profina

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jolanta Gajda Profina

zyx Nowy wpis

W firmie panuje wysoka kultura współpracy i komunikacji, coś jak bezpieczna przystań, gdzie pracują ludzie na ziomie i wiesz, że nikt cię nie zmobbinguje. Przypuszczam, że jest to również możliwe dzięki odpowiedniej organizacji pracy. Można poczuć się docenianym i szanowanym. To dla mnie odmiana po wcześniejszych doświadczeniach.

zyx Nowy wpis
@zyx

*na poziomie ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy Jolanta Gajda Profina?

DoświadczonyPracownik Nowy wpis

Pani Jola jest kompetentną, wspierającą i wyrozumiałą szefową. Udziela cennych wskazówek i konstruktywnej krytyki. Jest otwarta na sugestie i pomysły pracowników, tym samym sprawia, że pracownik czuje się doceniony i zmotywowany do dalszej pracy. Oprócz tego niewątpliwie najmocniejszą stroną pracy w tej firmie jest Zespół. Są to świetni, empatyczni ludzie, którzy zawsze z chęcią i uśmiechem na twarzy pomogą rozwiązać każdy problem. Dodatkowo nowoczesne, dobrze wyposażone biuro (łącznie z jadalnią i salką fitness) w centrum miasta i jedna zmiana z możliwością dostosowania godzin.

Czy w Jolanta Gajda Profina możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pasjonatka

Można poprosić szefową o zaliczkę, która zostanie wypłacona w dowolnym dniu w ciągu miesiąca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Jolanta Gajda Profina?

Atmosfera jaka panuje w firmie daje możliwość rozwinięcia skrzydeł(usunięte przez administratora). Do każdego można zwrócić się po pomoc, wspólnie uczestniczymy w wielu projektach, wzajemnie się motywujemy. Razem szukamy rozwiązań problemów, wiemy, że możemy na siebie liczyć ❤.

Jaka atmosfera jest między działami w Jolanta Gajda Profina?

Pracuś

W tym biurze nie ma typowych podziałów na działy. Owszem mamy jakby główne sekcje: przedszkolną, nauczania wczesnoszkolnego, matematyczną, biologiczną, logopedyczną, j. polskiego, historyczną, j. obcych, korektorską, administracyjną ale wszyscy tworzymy jeden duży dział. Wydaje się, że atmosfera pomiędzy pracownikami jest super - wspieramy się wzajemnie i pomagamy sobie w różnych przedsięwzięciach, szanujemy swoje zdanie i również najzwyczajniej jesteśmy dla siebie mili :).

Jak w Jolanta Gajda Profina wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

awans jest możliwy po trzech i kolejny po pięciu latach pracy, ale podwyżki nie są zależne od awansu, przyznawane są częściej

Urszula

Częściej tzn., że jakoś cyklicznie po prostu czy są jakoś uwarunkowane?

@Urszula

Jak ktoś się naprawdę angażuje, to może liczyć na podwyżkę co jakiś czas. Przynajmniej tak wnioskuję ze swojego wynagrodzenia ;)

Wanda

I te podwyżki oscylują w jakich kwotach około? :) Warto się angażować? :)

Bono
@Wanda

Zarobki są kiepskie. Premie też. Niestety.

Urszula
@Bono

A tak dla wyobraźni możesz je rozwinąć? :/

Jak długo czekaliście na odzew z Jolanta Gajda Profina? Oddzwaniają zawsze?

Kandydatka

Tak jak w każdej firmie, jeśli są zainteresowani, kontaktują się mailowo lub telefonicznie. Krótki czas oczekiwania, 3 dni.

Pisze opinię z punktu widzenia kandydata. Wziąłem udział w procesie rekrutacji, który miał trzy etapy. Dwa wymagały ode mnie stawienie się na testy i rozmowy w biurze na Kościelnej. Każde spotkanie trwało około 2,5 godziny. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w takim przedstawieniu, a mam za sobą kilka assasment center i konkretnych testów psychologicznych w ramach rekrutacji w dużych korporacjach. Rozumiem, że firma chce zatrudnić idealnie dopasowanego kandydata, ale proces, przez który musi on przejść wymaga zmiany i koncentracji na kompetencjach potencjalnego pracownika a nie wyłącznie na jego zainteresowaniach i osobowości. Zostałem zasypany mnóstwem pytań, które praktycznie w ogóle nie odnosiły się do moich kompetencji, wykształcenia czy doświadczenia zawodowego. Konkretnych pytań rekrutacyjnych było niewiele. Dlatego wnioskuje, że pracowników tam wybiera się po charakterze. Czułem się źle podczas tych rozmów i wykonywania zadań, o których nie zostałem wcześniej poinformowany i nie mogłem przygotować się na nie psychicznie. Te rozmowy przypominały raczej terapię albo rozmowę z zawodowym doradcą, bo osoba przeprowadzająca rozmowę cały czas coś notowała. Zapisywała też wszystkie moje pomysły na portal. Na dokumentach można było też zauważyć punktację, być może z pierwszego testu albo była to jakaś subiektywna ocena kandydata. Atmosfera w biurze była napięta. Osoba rekrutująca nawet nie przeznaczyła odrobiny czasu na pytania kandydata np. o zadania na tym stanowisku czy cokolwiek innego tak naprawdę. Pracy nie dostałem, ale życzenie znalezienia pracy adekwatnej do zainteresowań i osobowości już tak. WTF Nikomu nie życzę udziału w takiej rekrutacji. Poważnie, szanujcie swój czas.

Mika
@Kandydat

Podczas pierws,ej wizyry w biurze dostales testy do wypelnienia czy to byla rozmowa? Jakie zadanie praktyczne?

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Rekrutacja była rozłożona w czasie, ale uważam, że warto było. To, co się w tej pracy wykonuje, przynosi mnóstwo satysfakcji. Do tego świetny zespół, z którym współpraca to sama przyjemność!

Praca w SuperKid umożliwia mi wykorzystywanie moich rozmaitych umiejętności. Czuję, że rozwijam się tutaj w każdej dziedzinie i żaden potencjał się nie marnuje. Lubię przychodzić do biura, które znajduje się w dobrej lokalizacji i ma dużo udogodnień, ale najważniejszy jest oczywiście kontakt z pracującymi tu ludźmi. Przygotowując swoje materiały edukacyjne i testując te przygotowane przez innych, bardzo dużo się uczę (dopiero tutaj odkryłam, jak ciekawa może być np. biologia). Cieszy mnie też to, że poprzez swoją pracę mogę przekazywać dzieciom naprawdę przydatną wiedzę. Po prostu mam poczucie, że to wszystko ma sens :).

Jakie godziny pracy obowiązują w Jolanta Gajda Profina?

Entuzjastka

Godziny są elastyczne, można uzgodnić z szefową zakres godzin. Standard to 7.30-16 i w piątki 7.30-13.30, ale u poszczególnych pracowników jest to różnie.

Praca jest bardzo ciekawa - pozwala na rozwój i daje dużo satysfakcji. Rekrutacja była długa, ale po zatrudnieniu od razu okazało się, że warta wysiłku. Zespół jest zgrany, panuje bardzo miła atmosfera. Osoby dokładne i kreatywne odnajdą się tutaj bez problemu.

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Rekrutacja była długa, ale warto było. Niektóre zadania w pracy są żmudne, inne wymagają kreatywności. Jest co robić i przynosi to satysfakcję. Finansowo też nie narzekam. Pracowałam wcześniej w wielu firmach i nigdy nie spotkałam tak dobrego szefa jak tutaj. Współpracownicy też są świetni.

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Gajda Profina - Poznań

• Jak się pracuje w Jolanta Gajda Profina?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Gajda Profina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Gajda Profina?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jolanta Gajda Profina?

Kandydaci do pracy w Jolanta Gajda Profina napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jolanta Gajda Profina