Opinie o Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr w Elgiszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr w Elgiszewo

Lilia Nowy wpis

Fantastyczny dj z pasją. Nic dodać i ująć tylko ruszać do zabawy.

Bartek

Na weselu Polsko - włoskim też sobie świetnie poradził!!

@Bartek

No wyzwanie było nie lada, ale razem daliśmy radę. Pozdrawiam.

Jest to facet idealny na male imprezy, ale i na te duże też.

Grażyna
@Ewa

Dużo tutaj opinii wychwalających Dj.Petera, co bez wątpienia świetnie świadczy o jakości jego usług. Ciekawe, jak to wszystko wygląda cenowo, ale może w pierwszej kolejności wypadałoby dopytać o jego "dostępność". Orientujesz się może, czy w najbliższym czasie ma jakieś wolne terminy?

@Ewa

Gram małe i duże wesela też :)

iza

Dj Peter jest spełnieniem marzeń kazdej weselnej pary!

@iza

Dzięki, za miłe słowa :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Katarzyna

DJ Piotr jest facetem doświadczonym, w prowadzeniu imprez, bo robi to już od lat. Bardzo dobrze się w tym sprawdza i jest idealną osobą na każdą okazję.

@Katarzyna

Kasia doświadczenie to podstawa tym bardziej pzry pracy z ludźmi, wiadomo każdy oczekuje czegoś innego. Pozdrawiam. :)

@Katarzyna

Witam, doświadczenie to podstawa. :)

Czarek

Przy DJ Peter świetnie się bawiliśmy i były też fajne zabawy weselne.

@Czarek

Czarek, zabawa to podstawa, pozdrawiam :)

Patryk

Bardzo dobry fachowiec w swoim fachu weselni - muzycznym. Naprawdę mało takich jest.

@Patryk

Dziękuję za miłe słowa.

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz zatańczę przy Pana muzyce. Do zobaczenia na kolejnej imprezie

@Ewa

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Maciek

Przekona do siebie nawet tych nie przekonanych do Dj'ów na weselu. Mnie przekonał w 150%%!!

Tomasz

Super prowadzi imprezy!!

Fajny muzyczny facet.

Zenon

Jest świetny!!

Karol

Fajny facet. O wszystkoi na imprrzie zadbał. O całe nagłośnienie, oświetlenie super. O wszystko dbał właśnie dj Peter!

Julia
@Karol

Właśnie liczyłam na opinie klientów Dj Peter. Zastanawiałam się, czy warto. A powiedz, co myślisz o cenach?

Czy Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr praktykuje "luźne piątki"?

Janek

U Dj Peter trudno o termin. Jest rozchwytywany, ale dzwońcie, może się coś jeszcze uda załatwić.

Super dj polecam bawiłem się fantastycznie!! Najlepszy dj przy jakim Się bawiłem!!!

Konrad
@Marek

Potwierdzam !! Super człowiek na udane imprezy!

Damian

Zabawa z dj Peter była bardzo dobra. Przeszło to wszytsko moje oczekiwania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Gosia

Polecam !!! Super oświetlenie i prowadzenie imprezy. Nie wyobrażam sobie innej osoby jak DJ.PETER

Zostaw merytoryczną opinię o Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr - Elgiszewo

• Jak się pracuje w Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr?

Zobacz opinie na temat firmy Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr?

Dj.Peter-Usługi Muzyczne Elzanowski Piotr
  • 207