counter
4 8 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w E-Strada-Ex Zenon Czajkowski? Można dołączyć rodzinę?

e-strada-ex Nowy wpis

Nie wszystkie transakcje nam sie udają, przepraszamy - jak w życiu. Napisać negatywnie, wylać żale, obsmarować zawsze można. Ten zadowolony nic nie napisze bo co ma pisać?! Towar dojechał i już, sam tez tak mam! No ale każdy ma prawo subiektywnie od siebie napisać. Jesteśmy, staramy się, postaramy się lepiej, więcej i częściej. Pozdrawiamy!

Klient

Towar miał być wysłany w ciągu 7 dni. Już jest prawie miesiąc i niema informacji na temat przesyłki. Ostatnia informacja w up tygodniu była "towar będzie w środę na miejscu", czyli 18.12.2019. Ale towaru nie było i niema żadnej informacji na temat przesyłki. Firma nie odbiera telefonów.

@Klient

Witam, przepraszamy za jakośc obsługi tej transakcji. WYBRANE Z ALLEGRO: 1. "Wszystko w jak najlepszym porządku,polecam tego sprzedawcę. Szybko, profesjonalnie, bez problemu." 2. "Miałem pewne obawy po przeczytaniu komentarzy,jednak kontakt super a sama przesyłka trafiła przed czasem w świetnym stanie. Na pewno jeszcze wrócę do tego sprzedawcy!" WIĘCEJ NA NASZYM KONCIE ALLEGRO.

Talk

Od dwóch miesięcy nie mogę uzyskać towaru, który zamówiłam i opłaciłem 331 zł. Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają telefonów

@Talk

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wybrane z Allegro: 1. "Sprzedawca bardzo pomocny, w stałym kontakcie z kupującym, dbając by był usatysfakcjonowany. Ekspresowa wysyłka i udana współpraca. " Po więcej zapraszam na naszą kartę Sprzedającego na Allegro.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

RJ

Podobnie jak inni też dokonałem zakupu i kiedy nie dostałem żadnej informacji o wysyłce po upływie 6 dni roboczych, napisałem o zwrot wpłaconych środków. Oczywiście też miałem wymiane maili, która nic nie posuwała sprawy do przodu, tel też nie były odbierane. Dopiero kiedy wysłałem screenshot z wpisami tej strony i dołączyłem do maila z informacją, że zgłaszam sprawę na Policję, problem się rozwiązał w ciągu 15 min, dostałem pdfa z potwierdzeniem z banku, że pieniądze zostały mi zwrócone. Dziekuje za informacje na tej stronie i zamieszczam to rozwiązanie jako..działające.

@RJ

Wybrane z Allegro: 1. "Transakcja przeprowadzona wzorowo!!! Szybko, sprawnie, bez problemów!!! POLECAM!!!" (usunięte przez administratora)

Rege

Omijajcie ten pseudo sklep z daleka. Handlują towarem którego nie mają na sklepie mimo że na stronie pisze że towar jest na sklepie do wysyłki. Dobrze że po dwóch miesiącach po licznych e-mailach udało mi się odzyskać pieniądze. Tragedia.

@Rege

Wybrane z Allegro: 1. "Gitara super, czas dostawy miał być dlugi, ale zostałam mile zaskoczona. Gitara doszła w kilka dni. Syn przeszczesliwe." 2. "bardzo długo, jak z Aliexpres, tylko to że syn jest zadowolony ze sprzętu was uratowalo" 3. "wszystko ok, szybka dostawa " 4. "Pozytywnie, dobry kontakt ze sprzedającymi, pomimo pomyłki przy wysyłce sprawa rozwiązana pozytywnie, na korzyść klienta. Pieniążki na koncie kilka dni później. Elastyczne podejście do klienta szefa firmy, polecam. 5. "wszystko OK szybko wysłane i bardzo bezpiecznie opakowane - dziękuję i polecam"

Pit71wrocław

Od miesiąca dokładnie od 16.11 czekam na dostawę zapłaconą z góry mikrofonów zamówionych przez Allegro. Na pytanie Mailowe co z zamówieniem, kilka dni po złożeniu zamówienia, uzyskałem odpowiedź, że mają czas do 10 dni na realizację, z dopiskiem, ze można zamówić u konkurencji ( drożej). Po kilku dniach, ponownie na mój monit uzyskałem info że wyślą po 6.12 z bonusem w postaci kabla mikrofonowego. Ostatnia informacja w ub tygodniu 13.12. była „ we wtorek będzie na miejscu” , przy czym nie wiem, czy na miejscu u nich w sklepie czy na miejscu u mnie (Białystok oni, Wrocław ja). Dziś jest wtorek, 17.12. a od nich brak jakiejkolwiek informacji, że mikrofony zostały wysłane. Telefon nie odpowiada, maile z mojej strony zostają bez odpowiedzi. Ale pieniądze ( jak na razie za nic) zainkasowanie.... Wartość zamówienia 350 zł, szczęście że nie zrobiłem grubszych zakupów. Pieniądze spróbuję odzyskać, ale czy właściciel nie wie że niezadowolony klient zepsuje 6 potencjalnych dalszych klientów, a zadowolony klient przyprowadzi tylko jednego? Ku przestrodze potencjalnym klientom....

Tak1Nie
Pit71Wrocław
@Pit71wrocław

Po upublicznieniu mojej opinii mikrofony dotarły w ciągu kilku dni. Nie wiem czy wystraszyli się czy przypadkowo mieli i wysłali. Bonus był dołączony, 3 metrowy kabel mikrofonowy. Miałem nadzieję że się bardziej postarają.... Niemniej jednak niesmak pozostał i nie skorzystam więcej z usług tej firmy.

@Pit71wrocław

Wybrane z Allegro: 1. "Bardzo rzetelny kontrahent wszystko na piątkę z plusem gitara którą kupiłem przeszła moje oczekiwanie , POLECAM " 2. "wszystko ok. polecam " 3. "Błyskawiczna wysyłka, świetna jakość pokrowca, pasuje idealnie!" 4. "Pozytyw choć czas oczekiwania długi.... ponad miesiąc. Zwarzając na sytuacje do wybaczenia." 5. "Wszystko zgodne z opisem. Polecam."

Jacek

nie, nie, nie, ostrzegam wszystkich, to naciągacze, obracają nie swoimi pieniędzmi, zamówiłem gitarę, która była na stanie, oczywiście zapłaciłem z góry i to był mój błąd, otrzymałem wiadomość, że muszą zamwić i będzie to trwałą 14 dni , odstąpiłem od zamówienie i zażądałem zwrotu gotówki i czekam juz tydzień i nic żadnych maili, telefonów nic...na moje zapytania cisza....naciągacze...oszuści!!!!!!!!!

@Jacek

1. "To było znakomite! Jedno z naszybciej zrealizowanych zamówień, jakie dostałem kupując w sieci. Polecam wszystkim" 2. "Sprzęt taki jak zamawiałem, solidnie opakowany. Czas oczekiwania trochę się wydłużał, ale warunki na dziś są takie, jakie są. Ogólnie wszystko o'k. Polecam jak najbardziej." 3. "Sprzedawca godny polecenia" 4. "Sprzedający chce rozmawiać. Sklep w ramach rekompensaty, odejścia od umowy kupna-sprzedaży, spowodowanego brakiem zamówionego produktu, dofinansował Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze (domydziecka/wspieram). Z czystym sercem polecam." 5. "Pełna profeska"

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w E-Strada-Ex Zenon Czajkowski obstawiają najmłodszymi stażem?

TakNie

Co słychać w firmie E-Strada-Ex Zenon Czajkowski w miejscowości Białystok? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie E-Strada-Ex Zenon Czajkowski, który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o E-Strada-Ex Zenon Czajkowski - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad