Opinie o Meble Henryka Kuśmierczyk w Tynica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Meble Henryka Kuśmierczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Meble Henryka Kuśmierczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Henryka Kuśmierczyk w Tynica

Mal Nowy wpis

Omijajcie tę pseudo firmę z daleka.Stracone pieniądze i nerwy.Na etapie zamówienia jest super i wszystko da się zrobić,jednak gdy doszlo do realizacji zamówienia okazało się że narożnik z brązowego zrobił się szary a gdy nie przyjęłam mebla,pan stwierdził że nie odda mi zaliczki.Do dnia dzisiejszego nie odzyskałam pieniędzy ani mebla.Nie polecam, chyba że ktoś chce stracić swoje pieniądze.

Adam Nowy wpis

Zgadzam się z powyższą opinią. Przy zamawianiu mebli okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych, po czym meble przyjeżdżają niezgodne z zamówieniem. Pseudo "szef" i jego pracownicy tylko na etapie zamawiania mebli są mili i pomocni. Pracownik pan M., który rozwozi meble jest chamski, na dzień dobry potrafi powiedzieć:"ale sobie pan meble zamówił, cięższych się nie dało?"- no chyba wiedział do jakiej pracy idzie i z czym się to wiąże.... Przy wnoszeniu mebli obijają ściany i rysują podłogi, bo nie chce im się podnieść, a po zwróceniu uwagi, na koniec zażyczyli sobie 50 zł za wniesienie i odsunięcie do ściany, gdzie wcześniej nie było mowy o dodatkowych kosztach. Nie polecam tego tapicera.

Jony 62

Osobiście tego tapicera nie polecam. Bardzo nie solidny. Pierwszy narożnik nie został przezemnie odebrany. Nie spełniał watunków zamówienia. Drugi okazał się totalnym bublem . Niestety zauważyłem to już po zapłacie i odjaździe " fachowców ". Przepychanki z poprawą reklamacyjną trwały trzy tygodnie Niestety zawiozłem i przywiozłem z naprawy na włsny koszt. Lecz mimo to do dobrej jakości wykonania bardzo , bardzo daleko.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Henryka Kuśmierczyk - Tynica

Meble Henryka Kuśmierczyk