Opinie o Złota Rybka Dorota Nicińska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Złota Rybka Dorota Nicińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Złota Rybka Dorota Nicińska o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złota Rybka Dorota Nicińska w Wrocław

Klientka

Do sklepu chodzę od wielu lat, zawsze uważałam właścicielkę że miłą osobę. Pracownice które miała zawsze były uśmiechnięte, uprzejme i skore do pomocy. Jedna Pani pracowała wiele lat i była przesympatyczną dziewczyną, niestety po jakimś czasie Pani szefowa zaczęła odpowiadać klientom, że ów pracownica jest złodziejką, brudaską itp. Pomijam fakt, że odpowiadanie takich rzeczy wśród klientów bez dowodów jest karalne. Następna Pani pracowała wydaje mi się, że też około 5 lat, cudowna kobieta z dużym doświadczeniem. Aczkolwiek byłam świadkiem jak szefowa bardzo źle się o niej wyraża. Pani z pracy odeszła a na jej miejsce jest nowa, równie uprzejma i uśmiechnięta aczkolwiek też już byłam świadkiem jakim tonem się do niej odnosi. Aczkolwiek najbardziej zdenerwował i mnie gdy Pani wlascicielka rozmawiając z klientem na temat wiatrówek, stwierdziła, że przydałoby się jej na klientów. Rozumiem każdy może sobie pozartowac, aczkolwiek przy innych klientach powstrzymalaby się od takich komentarzy. Odkąd tam przychodzę widzę, że każda dziewczyna ma większą wiedzę niż ona. Poprzednia Pani była tak naprawdę powodem dla którego robiłam zakupy. Kiedy odeszła znów przerzucilam się na zakupy internetowe. Ale pojawiła się obecna pracownica więc znów przy tak miłej obsłudze wpadam tam na małe zakupy. Ale jak mówię byłam świadkiem jak szefowa traktuje pracownice i jak mówi o klientach, co bardzo mnie odrzucilo. Na zakończenie dodam, że gdy szefowa stoi za kasą, to praktycznie nigdy nie dostaje paragonu..

Zostaw merytoryczną opinię o Złota Rybka Dorota Nicińska - Wrocław

Złota Rybka Dorota Nicińska
  • Jugosłowiańska 65C