Opinie o Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling w Trzebicko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling w Trzebicko

O Boże byłem dosłownie chwilkę tam z miesiąc może pracowałem , jak masz w Cv że jesteś alkoholikiem doświadczonym , to praca należy do ciebie , grosze i umowa zlecenie , odzież bhp swoją , (usunięte przez administratora) wszędzie gdzie się da nawet w pomieszczeniu socjalnym , myszy wszędzie i chłop taki mały koczkodan co udaje że wszytko umie a nic nie umie jak widziałem jak jeździ widlakiem to cyrk na kółkach kto dał mu to prowadzić i śmierdzi od niego na kilometr . nie polecam

Zgadzam się

Zgadzam się

Emilia

Jeśli faktycznie nadużywa się tam alkoholu, co może dodatkowo prowadzić do jakiegoś wypadku przy pracy to nie powinno się tego gdzieś zgłosić?

Ja Nowy wpis

Jedyną osobą która ma problem z alko i proszkami byłeś ty , licząc ile razy zawaliłeś przyjście do pracy to faktycznie może przepracowałeś miesiąc . Obsługiwałeś maszynę która ma 3 włączniki opanowanie tego było dla ciebie bardzo trudne a związanie towaru po procesie belowania wręcz nierealne , wszyscy się baliśmy czy sobie z towarem butów nie zwiążesz , Umowa o pracę jak najbardziej ale nie dla osoby która przychodzi na zakład 3 dni w tygodniu

Emilia Nowy wpis

A z jakiej racji tylko 3 dni przychodził?

@Emilia

W weekend zawsze impreza to w poniedziałek głowa bolała , we wtorek żołądek , w środę wpadł rano na 2h i się źle poczuł no to do domu musi iść .

Ja Nowy wpis

No i jeszcze ciągłe pisma od komornika o zajęciu wypłaty , jak chcesz to mogę wrzucić na forum , co miesiąc inny pracodawca , każdy zły . . Daj mi umowę o pracę, żebym na chorobowe można pójść po miesiącu , no i ubrania firmowe najlepiej na cały rok z góry . No i wisienka na torcie , pytanie ile jest sztuk asortymentu w w paczce -odpowiedź 30 , towar jedzie do klienta -reklamacja -brak 5 szt , pytam co się stało że taka rozbieżność - patrzy jak na kosmitę , odpowiada nie wiem , czyli co potrafisz liczyć tylko do 25 szt . Jak mi to powiedział jeden ze współpracowników , postaw koło minie małpę może szybciej zrozumie .

Były pracownik Ż.SZEW

Chłop jest (usunięte przez administratora) daje umowę zlecenie Myśli że każdy na to pójdzie , praca pod presją kamer , siedzi i patrzy co robisz aby cie rozliczyć z godzin , praca w śmietnisku , jego szwagier z którego on sam się śmieje dowozi towar udający że robi kasę , nie polecam serdecznie , chcesz tyrać idź gdzie indziej…

Emilia
@Były pracownik Ż.SZEW

A ile tych kamer tam w sumie jest? Może nie każdemu jednak przeszkadzają? Bo wiesz ludzie są różni jednak, skoro on właśnie tak was rozliczy z tych godzin a robicie wszystko dobrze no to może jakoś da radę to znieść?

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling w mieście Trzebicko? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Szew.Ż

Praca pod presją kamer nie polecam…..

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling - Trzebicko

• Jak się pracuje w Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Gembarowski Magem F.H. Recykling
  • 14