Opinie o Virgo Krystian Nawrot w Tokarnia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Virgo Krystian Nawrot. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virgo Krystian Nawrot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virgo Krystian Nawrot w Tokarnia

Virażka

Dziwna firma. Kontakt z nimi jest gorszy niż z najgorszymi urzędami. Brak odpowiedzi na maile i telefony to standard.

Xxx Nowy wpis
@Virażka

Nie polecam evirgo na wstępie kupiłem ten złom ten kto to produkuje i projektuje to nie ma zielonego pojęcia o piaskowaniu. Piaskarka porównywalna do chińskich same oszczędności nit i blaszka. Wyciąg tez mam tej samej firmy wzmocniony który tak hałasuje wręcz gra blacha na nim taki rezonans robi ale co się dziwić dwa silniki od odkurzacza mało tego przełącznik zaraz się przepalił bo dali za mały. Podsumowując więcej czasu trzeba poświecić przy tym złomie jak przy czyszczeniu felgi. Piaskarka ciśnieniowa za 20 tys zł.

Nowy 232 Nowy wpis

Witam firma porażka kupiłem od nich piaskarkę oczywiście wszystko pięknie po rozmowie doszli do wniosku że jak mam chęć kupić piaskarkę to czy kupię od nich kompresor a że miałem w planach kupno nie koniecznie od nich to się zgodziłem mało tego przelałem kasę czekam i czekam na dostawę dwa tygodnie i nic zależało mi na czasie więc osobiście pojechałem po sprzęt po powrocie do domu okazało się że sprzęt jest uszkodzony zawór zwrotny od kompresora pojechałem do sklepu i kupiłem nowy oczywiście państwo mi obiecywało że te dszyny bą ze soba współgrać co było nie prawda wcieli mi (usunięte przez administratora) i tyle po telefonie do samego szefa że został źle poinformowany i sprzęt nie działa jak trzeba więc mu powiedziałem że nie chce tego i mam dwa tygodnie na zwrot a właściciel dał mi wyraźnie do zrozumienia że mogę iść do sądu on ma tyle kasy że mnie może zniszczyc więc nie polecam tam jakich kolwiek zakupów szkoda nerwów i kasy a ja zostałem zrobiony na 8 tysięcy złotych i ludzie tam zatrudnieni to zwykle bar...y bez jakiej kolwiek wiedzy

virażka Nowy wpis
@Nowy 232

z tą kasą to przesadzili ;)

Jojojo Nowy wpis
@Nowy 232

Wcale mnie to nie dziwi co piszesz. Porażka

Alojzy

Z której części Chin sprowadzacie te piaskarki?

Kiepski pracodawca, wiecznie problemy ze wszystkim. Jedna wielka improwizacja. Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virgo Krystian Nawrot. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Virgo Krystian Nawrot - Tokarnia

Virgo Krystian Nawrot