Opinie o Wykreowani Andrzej Wroniecki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wykreowani Andrzej Wroniecki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wykreowani Andrzej Wroniecki o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wykreowani Andrzej Wroniecki w Łódź

Natalia Nowy wpis

Pracuje tutaj już 6 lat. Sama ta informacja powinna mówić za siebie. :) Pozytywna atmosfera, nie jesteś tu tylko pracownikiem, ale przede wszystkim częścią firmy. Forma pracy w moim przypadku głównie zdalna co pozwala połączyć życie rodzinne i wysoka wydajność w pracy. Firma zapewnia możliwość rozwoju - szkolenia lub konsultacje ze specjalistami. Polecam dla przyszłych pracowników i klientów. Ale także zachęcam stażystów i studentów do poszerzania swojej wiedzy w naszych szeregach. :)

rafsoft

Płatność za usługę z góry. Na początku wszystko pięknie w mailu opisane co będzie robione. Po płatności brak opieki nad kontem adwords, brak informacji o kończącym sie budzecie, brak działań konkretnych. Skoro płacę pieniądze to powinna być profesjonalna obsługa. Dodatkowo kontakt utrudniony zamiast mailowo to umawianie na spotkania telefoniczne zamiast zalatwić temat szybko i prosto przez maila. Nie polecam. Strata pieniędzy czasu.

Andrzej Wroniecki Nowy wpis
@rafsoft

Dzień Dobry, Dziękuje za opinie chociaż jest dosyć specyficzna i delikatnie przekręcona :). Po pierwsze - co do samej kampanii trudno oczekiwać aby działała jeśli wyłączył ją Pan po trzech dniach. Po drugie jeśli chodzi o kontakt mailowy to był z Panem jak najbardziej - niemniej dosyć utrudniony i dlatego też co chwilę próbowaliśmy się do Pana dodzwonić - niestety nie udało się nam. Po trzecie, Pana forma działania jest dosyć specyficzna na co mam potwierdzenie od innych właścicieli Agencji z którymi próbował Pan w ten sam sposób współpracować. Niemniej dziękuje za wyrażenie swojej opinii i życzę samych biznesowych sukcesów.

Mateusz Nowy wpis

W stosunku do poprzednich agencji pracuje w Wykreowanych stosunkowo krótko a już zauważyłem jak bardzo zmieniło się moje myślenie w temacie handlu i rozmów z klientami. Moja głowa nareszcie odpoczywa a sumienie jest czyste. W innych agencjach byłem sprzedawcą, wyrobnikiem norm - połączeń, wysłanych ofert, wybranych numerów, ściągniętych umów - klient był tam na samym końcu. Kiedy w poprzednich firmach czułem, że nasza oferta nie jest dla klienta odpowiednia i mu odmawiałem miałem za to delikatnie mówiąc "nieprzyjemności" oraz "program naprawczy". Tutaj jestem doradcą przed duże "D" - chcemy działać przede wszystkim dla klienta (i to się naprawdę, na każdym kroku czuje!) - chcemy mu pomóc i doradzić, zmierzyć się z problemem i zacząć współpracę tylko wtedy, gdy realnie możemy pomóc i ma to dla klienta sens. Brzmi jak banał i rzecz oczywista? Otóż spytajcie w innych firmach, dużych agencjach czy korporacjach czy mogą z CZYSTYM SUMIENIEM powiedzieć, że u nich najważniejszy jest klient i jego dobro. I czy by polecili swoją własną firmę. Bo ja Wykreowanych polecam, a to dla mnie szalenie ważne. Aktualnie nie wyobrażam sobie mieć innego podejścia do pracy z klientem niż to jak robią to Wykreowani (zarówno szef jak i reszta zespołu). Pracy jest dużo i nie ma czasu na nudę, ale to dlatego, że wciąż chcemy więcej dla klienta i dla siebie, a nie jesteśmy tutaj by "odbębnić 8 godzin". Pod kątem warunków współpracy, urlopu, wynagrodzenia i ogólnie standardu pracy - jestem bardzo zadowolony. Mam wrażenie, że dużo bardziej stawiają tu na mnie, mój rozwój i komfort niż jakakolwiek korporacja mimo tego, że to korpo i duże agencje głośno krzyczą o "benefitach, owocowych środach i stałym rozwoju". Generalnie polecam firmę zarówno potencjalnym klientom jak i pracownikom.

Zuzanna Nowy wpis

Zatrudnienie w Wykreowanych oceniam bardzo pozytywnie. Agencja jest prowadzona przez ambitnego i pełnego pasji - dla tego czym się zajmuje - właściciela, który dąży do ciągłego rozwoju firmy, w czym każdy z pracowników ma również aktywny wpływ. Zespół jest młody i pełen chęci do zwiększania swoich umiejętności, do czego również firma daje narzędzia. Forma pracy - zdalna lub hybrydowa – szef ma duże (bardzo ludzkie) zrozumienie dla potrzeb swoich pracowników – nie ma większego kłopotu z wzięciem nagłego wolnego gdy jest taka konieczność. Firma zapewnia narzędzia do pracy takie jak komputer czy telefon. Zarobki są na dobrym poziomie.

Firma Wykreowani Andrzej Wroniecki szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista Google Ads. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Igor

W lutym minął rok odkąd współpracujemy. Muszę przyznać, że po negatywnych doświadczeniach z pracy w dużych agencjach Andrzej oraz cały zespół Wykreowanych pokazali mi, że można robić swoją robotę i rosnąć razem z klientami, których się obsługuję. Bez chowania się za drakońskimi umowami, bez wciskania klientom usług, których nie potrzebują. Po prostu słuchać, doradzać i robić swoje. Polecam, zarówno potencjalnym pracownikom, jak i potencjalnym klientom. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wykreowani Andrzej Wroniecki - Łódź

• Jak się pracuje w Wykreowani Andrzej Wroniecki?

Zobacz opinie na temat firmy Wykreowani Andrzej Wroniecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wykreowani Andrzej Wroniecki?

Wykreowani Andrzej Wroniecki
  • Ołowiana 59