Opinie o F.H. Votum Arkadiusz Jaksa w Dobroń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Votum Arkadiusz Jaksa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Votum Arkadiusz Jaksa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Votum Arkadiusz Jaksa w Dobroń

A wiecie może czy tu u Pana zatrudniają się też osoby z zewnątrz? Nie jestem w stanie tego wywnioskować z opinii a mój chłopak będzie niedługo czegoś dla siebie szukał w okolicy. Jest blacharzem ale na lakierze wiem, że też się zna. Ciekawa jestem czy tu w komisie te auta są jakoś restaurowane?

Robson Nowy wpis

Super sprzedawca polecam z auta jestem bardzo zadowolony

Kupiec

Niestety pan handlarz w najgorszym tego słowa znaczeniu. Wciska ludziom "szykowane" samochody. W moim rozsypał się silnik, głupie numery z niedziałającym pilotem pt. "bateria mi akurat wczoraj padła, kupi pan nową i będzie okey" i tego typu akcje. Jak chcesz mieć wydatek to poecam zakupy u tego pana.

arekj72@wp.pl Nowy wpis
@Kupiec

Witam, z mojej strony wyglądało to tak: Pan kupił rok wcześniej Mazde 6 z 2008/2009 roku z silnikiem 2.0 16V benzyna z gazem i potwierdzonym przebiegiem około 120 tysięcy km. Został powiadomiony o naprawienie blacharsko lakierniczej i niedziałającym zapasowym kluczykiem z nadmienieniem iż może wystarczy wymiana baterii. Po roku i przejechaniu ok 15 tys. km. człowiek zadzwonił do mnie z informacją iż jadąc na autostradzie przez dłuższy czas przy prędkości ok. 180 km na godzinę zatarł się silnik z mojej winy. Sam przyznał się, że nie zna się na motoryzacji. Mazda z tym silnikiem i instalacjią gazową wymaga kontroli poziomu oleju zwłaszcza przy jeżdzie na wysokich obrotach. Serwis Mazdy informuje o naturalnym zużyciu oleju. Podsumowując, działalność prowadzę bez przerwy od 01.08.1996 roku i sprzedaje rocznie około 90 samochodów. Niestety nie mogę odpowiadać za wszystkie usterki związane z niewłaściwą eksploatacją, tym bardziej, że są to samochody używane. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Votum Arkadiusz Jaksa - Dobroń

F.H. Votum Arkadiusz Jaksa