Opinie o Rehabimar Marzena Wolsza-Alfawicka w Wrocław

counter
teresa_sankowska@op.pl Nowy wpis

Pani Marzena podjęła się przyjazdu do mnie do domu ,jestem po covid ,uczy mnie oddychać i zarazem leczy chory kręgosłup ,jestem na domowej tleno terapii . Już potrafię oddychać 3-4 godzimy bez wysiłku . Bez pomocy Pani Marzeny pewnie bym nie mogła poruszać się samodzielnie .Myślę że tacy ludzie są bardzo potrzebni dla chorych . tTeresa

RehabiMar Marzena Nowy wpis
@teresa_sankowska@op.pl

Bardzo dziękuje miło mi☺️

Iza Nowy wpis
Klient

Pani Marzenka jest najlepsza rehabilitantką jaką spotkałam w ostatnich latach, profesjonalna, z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu. Masaż wykonuje przeróżnymi technikami w zależności od miejsca i rodzaju bólu.

Krystyna Nowy wpis
Klient

Od lat jestem osobą niepełnosprawną i od lat się rehabilituję, ale dopiero niedawno poznałam osobę ,która jest ideałem rehabilitanta. Młoda ,empatyczna, profesjonalna w tym co robi, pogłębiająca nieustannie swoją wiedzę. Po ostatnich dwu wypadkach myślałam, że nie dojdę do siebie ,ale Pani Marzena nie dała za wygraną. Męczyła mnie i siebie ponad pół roku i udało się. Dalej , przynajmniej dwa razy w tygodni przychodz do mnie z całym sprzętem ,/ laser ,magnetronik, tens ,łóżko ,taśmy, ..wszystko co potrzebne / nie trzeba nigdzie chodzić dodatkowo. Dziękuję Pani magister jest Pani wielka. Krystyna Wojtasz

Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Rehabimar Marzena Wolsza-Alfawicka w mieście Wrocław, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Rehabimar Marzena Wolsza-Alfawicka - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad