Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov

Opinie o Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov

Administrator Nowy wpis

Firma Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Nauczyciel. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Helena

Wiecie coś o pracy dla nauczyciela wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/24 w Łobuziakach? Ostatnio był taki nabór w sierpniu, rozumiem, że w trakcie semestru "ciało pedagogiczne" jest skompletowane, ale od nowego roku... Interesuje mnie też skala zarobków. Jedna z pań pisała tu, że są satysfakcjonujące, ale to subiektywne przecież.

@Helena

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej placówce. Obecnie czekamy na wiadomości od osób, które są na urlopach macierzyńskich i wychowawczych, kiedy dokładnie wrócą do pracy. Jak już dostaniemy takie informacje, to przeprowadzimy rekrutację na nauczyciela, jeśli okażę się, że będzie wolny wakat. Jednak zachęcamy już teraz do przesłania swojego CV. Zarobki w naszej placówce przedstawiają się następująco: od 5300 do 6500 zł brutto miesięcznie, w zależności od doświadczenia, zaangażowania i stażu pracy, plus premie ok. 300 zł netto i takie dodatki, jak: pakiet Lux Med lub pakiet MultiSport, szkolenia, owocowe czwartki, gorący posiłek, kawa, herbata oraz doskonała atmosfera. :)

@Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov

A teraz po wakacjach będą jakieś nowe rekrutacje na nauczyciela przedszkolnego? Można zostawić CV w ciemno i jak się coś zwolni to ktoś z firmy się odzywa? Można się coś dowiedzieć o grafiku? O której się zaczyna pracę i do której godziny są dyżury w przedszkolu? Do 18 jak w większości czy dłużej?

Zachęcamy do przesłania swojego CV, na pewno się z nim zapoznamy. Grafik w naszej placówce jest zawsze ustalany na 8 tygodni do przodu (co dwa miesiące), pracujemy od 7.00 do 17.00 - nauczyciela pracują u nas 7 godzin dziennie, zaczynając zmianę między 7.00 a 10.00 - a ewentualne nadgodziny są w wypłacane dodatkowo. Zapraszamy.

Judyta Nowy wpis
@Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov

Mogę zapytać, jakiego doświadczenia od pracownika państwo oczekujecie? :)

Nowy wpis

@Judyta

Doświadczenie, jakiego oczekujemy od pracowników, zależy od stanowiska. Jednak ważne jest dla nas, aby osoba, która chce dołączyć do naszego zespołu, była otwarta na rozwój osobisty, a pozytywna dyscyplina i alternatywna edukacja były jej bliskie oraz by posiadała wykształcenie wyższe. Zapraszamy do aplikowania.

Justyna Wacewicz Nowy wpis

Serdecznie polecam! Brałam udział w wizycie studyjnej oraz indywidualnej konsultacji. Profesjonalnie i rzetelnie przekazana ogromna wiedza. Pani Klaudyna jest osobą pełna pasji z ogromnym doświadczeniem. Uzyskałam pokaźna wiedze na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Z całego serca polecam!

Joanna Trzcionka

Pani Klaudyna Cichocka to najlepszą expertką jaką znam. Jej wiedza pomogła mi realizować moje plany i działać nieco szybciej. Będę korzystała nadal z możliwych szkoleń, spotkań i wiedzy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Ana

Bardzo polecam udział w szkoleniu Pani Klaudyny!!! Jest osobą z ogromna wiedzą i pasją. Dzięki jej SZKOLENIU STACJONARNEMU zdecydowałam się na otworzenie własnego przedszkola. Jestem w stałym kontakcie z Panią Klaudyną, gdy mam problem- zawsze udzieli rady i robi to bezinteresownie. Można liczyć na profesjonalną i rzetelną wiedzę Pani Klaudyny w każdej chwili. SZCZERZE POLECAM ☺️

Ciekawski

Hej, korzystał ktoś może z usług Pani Klaudyny? Pomaga podobno w założeniu własnej placówki - chociaż po poniższych komentarzach to nie jestem pewny czy to dobry pomysł... Czekam na konkrety

@Ciekawski

W sumie to o które komentarze Ci chodzi? Bo nie żeby coś ale dużo pozytywów widzę, więc co to za podejrzenie?

Ciekawski
@Sylwia

jest tego trochę. Poza tym dziwnie wyglądają wpisy z 7-8. kwietnia 2021 - wszystkie o podobnej treści :/

@Ciekawski

Ej masz chyba rację. A zauważyłeś, że odkąd to napisałeś to nagle trzy komentarze tu wleciały?

Maria Maria
@Ciekawski

Totalnie nie polecam. Te wszystkie kursy, szkolenia które są prowadzone przez tą panią to jeden wielki pic na wode. Za tzw bilety kasuje duże pieniądze a nic ciekawego nie usłyszysz poza tym co możesz znaleźć w internecie. Lepiej dolaczyc do grup na fb gdzie znajdziesz mnóstwo życzliwych osób które szczerze i bezinteresownie Ci pomogą. Które mają przede wszystkim doświadczenie w prowadzeniu płacowe i robią to z pasji a nie dla kasy...

@Maria Maria

Dziękuję za Pani opinię. Czy mogłaby Pani napisać, w którym konkretnie szkoleniu Pani uczestniczyła, czy było to szkolenie stacjonarne czy online i w jakim terminie – wtedy będzie mi łatwiej odnieść się do Pani opinii. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Arleta
@Ciekawski

Ja korzystam, planuję otworzyć żłobek na terenie województwa kujawsko- pomorskiego i Pani Klaudyna pomaga mi w bardzo profesjonalny i przyjazny sposób, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi jak do tej pory i dzięki właśnie tej Pani zaczynam wierzyć w realizację moich planów

Arleta

Z pomocy Pani Klaudyny korzystam od około 1,5 i dzięki niej realizacja mojego marzenia o założeniu placówki opiekuńczo - wychowawczej dla dzieci w końcu zaczyna nabierać realnych kształtów. Pani Klaudyna bardzo chętnie dzieli się własnymi doświadczeniami w otwieraniu i prowadzeniu żłobka, przedszkola, a także szkoły. Żadne moje zapytanie nie pozostało bez odpowiedzi z jej strony. Rozwiewa wszystkie wątpliwości i doradza najkorzystniejsze rozwiązania. Pomagała mi w rozmowach z deweloperem, a ostatnio z gminą. Ponadto, całkowicie bezpłatnie organizuje merytorycznie wartościowe spotkania na fb, np. ze specjalistą od pozyskiwania dotacji unijnych , w którym miałam przyjemność uczestniczyć. W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia trudne dla mnie tematy, np. co zrobić, gdy pojawią się problemy z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Polecam z całego serca!!

Tetiana

Pani Klaudyna jest super szefową. Ma duże serce, zawsze pomoże, podpowie i zrozumie. Było fajnie pracować w zespole Łobuziaki pod kierownictwem Pani Klaudyny.

Ferment to widzę, że sieje ktoś na GoWorku, pracuję w tej firmie prawie dwa lata i nigdy nie miałam żadnej konfliktowej sytuacji ani z p. dyrektor, ani ze współpracownikami. Organizowane są regularnie wyjścia integracyjne po pracy i zawsze prawie wszyscy pracownicy biorą w nich udział i się dobrze w swoim towarzystwie czują. Jak już mowa o fermencie, to może warto podać konkretne informacje, a nie ogólniki, do których nawet nie ma jak się odnieść.

Czy pracownicy w Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov dogadują się między sobą?

Jarosław

Co to znaczy sianie fermentu? Atmosfera pracy tam się pogorszyła, czy jak? Wolę dopytać, bo myślałem nad złożeniem CV ale dla mnie dobra atmosfera i dobre porozumienie w pracy to podstawa. Wolę nie ryzykować, jak do końca nie wiem, co miałaś na myśli.

Swój "drugi dom" od 2 lat odnalazłam w Łobuziakach. Nigdy wcześniej nie pracowałam w tak dużej placówce, z takim dużym zespołem i miałam w związku z tym obawy zatrudniając się. Po tych dwóch latach z czystym sumieniem mogę napisać, że moje obawy były niepotrzebne. Jeśli chodzi o Dyrekcję to zawsze na 1 miejscu stawiany jest pracownik, nigdy jeszcze nie spotkałam się z krytyką w swoim kierunku czy nie chęcią pomocy. Za każdym razem jestem wysłuchana, i jest udzielone wsparcie ze strony p. Przemka czy też p. Klaudyny-a tego w poprzedniej pracy nie miałam. Na plus w Łobuziakach jest to, że mogę się rozwijać dzięki wsparciu w postaci szkoleń, które Pani Klaudyna nam dofinansowuje. Dużym atutem jest też możliwość zakupów tego co jest mi w danej chwili potrzebne na zajęcia, zawsze to co sobie wybiorę jest zakupione i nigdy niczego mi nie brakuje z plastycznych materiałów. Mamy możliwość spożywania ciepłej zupy każdego dnia, przerwy w czasie pracy na posiłek, pyszna kawka z ekspresu i w każdy czwartek w naszym pokoju socjalnym królują owoce i słodycze dla każdego pracownika. Idąc na zwolnienie lekarskie nie spotkałam się jeszcze nigdy z tym, aby po powrocie pracodawca zwrócił mi uwagę, że długo mnie nie było-wręcz przeciwnie zawsze jest pytanie Czy jest już Pani zdrowa? Czy nie potrzebuje Pani pomocy? Tak naprawdę to jest dla mnie najcenniejsze-troska o drugą osobę, za co bardzo dziękuję. Kwestia wynagrodzenia jest również na plus, wynagrodzenie jest satysfakcjonujące plus comiesięczna premia, które zawsze wypłacane jest na czas. Jeszcze nie zdarzyło się abym dostała później, raz była sytuacja po podwyżce premii, nie zgadzało mi się wynagrodzenie, ale wynikało to z pomyłki kadr, po wyjaśnieniu na drugi dzień miałam brakującą kwotę na koncie bez problemu :) Dzień wolny za urodziny jest strzałem w 10 :) Grafik ustalany jest z 2 miesięcznym wyprzedzeniem i jeśli nie pasuje nam dana zmiana zawsze istnieje możliwość zamiany. Jeśli chodzi o kadrę również współpracuje mi się dobrze w takim dużym zespole, czasami zdarzają się nieporozumienia, wynikające np. z niedopowiedzenia danej informacji poprzez zapomnienie, ale staramy się na bieżąco wyjaśniać zaistniałe problemy. Zbliża się wielkimi krokami zorganizowana przez Naszą Dyrekcję Wigilia i już ze wszystkimi pracownikami nie może doczekać się integracyjnego spotkania, bo takie wyjścia zawsze nas scalają :) Podsumowując bardzo polecam współpracę z Naszą Firmą ,Panią Klaudyną i Panem Przemkiem każdej osobie, która tak jak ja nigdy wcześniej nie zaznała spokoju pracy, szacunku do drugiej osoby w innych firmach.

Zgadzam się z powyższą opinią

Kreatywna

Pracuję w przedszkolu "Łobuziaki" drugi rok. Jak w każdej rozwijającej się placówce są rzeczy, które idą dobrze i takie, które wymagają jeszcze dopracowania. Najcenniejsze dla mnie w tej pracy jest zaufanie, którym zostałam obdarzona przez p. Klaudynę. Czuję, że mam możliwość i wsparcie w realizowaniu własnych pomysłów. Kiedy chcę coś zrobić po swojemu nikt nie mówi "po co, na co?" tylko "co będzie potrzebne? ".Placówka jest bardzo otwarta na różne inicjatywy i projekty. Bardzo podoba mi się to, że mogę pracować w duchu pozytywnej dyscypliny i i rozwijać swoje umiejętności poprzez różne szkolenia proponowane przez Dyrekcję. W funkcjonowaniu naszego przedszkola poprawiłabym jedynie kwestię komunikacji, czasem ktoś przekazuje jakieś szczątkowe informacje albo czegoś zapomni powiedzieć i rodzą się nieporozumienia. Na szczęście nasz zespół stara się na bieżąco wyjaśniać wszelkie trudne sytuacje,by nie rzutowały one na naszą pracę. Z punktu widzenia pracownika ważna jest też możliwość uzyskania premii miesięcznej oraz takie bonusy jak dofinansowanie do opieki medycznej lub karty multisport.

Wrocławianka

Nie polecam pracować w Firmie Klaudyna Cichocka -Volkov - mało zaangażowana Pani Dyrektor w całe funkcjonowanie przedszkola, nieszczere uśmiechy a za plecami obgaduje ludzi. Zdecydowanie nie.

Taka ja

Nie polecam współpracy z tą firmą.milutko na początku,a później odwracanie kota ogonem, tak jak już bylo tu napisane. zarządzanie i" polityka "firmy porażka!

Kalina

Wrócę do tego czasu, gdy „Centrum Wspieraj Łobuziaka” było jeszcze Inicjatywą - a dziś jest dobrze prosperującą placówką. Brałam udział w tym projekcie, prowadzonym przez Panią Klaudynę, bardzo dobrze wspominam współpracę. W tym miejscu, należą się wielkie podziękowania dla całego zespołu, bo właśnie dzięki niemu, udało się przyspieszyć cały proces, i to właśnie dzięki wiedzy i ogromnemu doświadczeniu Pani Klaudyny w otwieraniu nowych miejsc, doradztwo, cenne wskazówki i wiedza zdobyta w tamtym czasie, pozwala mi do dziś otwierać się na nowe. Bardzo dobry i intensywny czas. Serdecznie polecam tym, którzy szukają współpracy, wiedzy, doświadczenia, wsparcia, i obsługi na dobrym poziomie.

Nik

W firmie pracuję 1,5 roku. Pani Klaudyna dba o stały rozwój pracowników, jest otwarta na wdrażanie nowych pomysłów w życie placówki, co świadczy o dobrych relacjach i szacunku do zespołu. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące i zawsze wypłacane na czas - poza podstawą, każdego pracownika dotyczy system premiowy oparty na jasnych zasadach. W firmie panuje rodzinna, przyjemna atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc zarówno ze strony szefostwa, jak i współpracowników. Pracownicy mają możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - karta Multisport, pakiet Luxmed. Idealnym pomysłem, było wprowadzenie dnia wolnego dla wszystkich pracowników w dzień ich urodzin oraz owocowo-ciastkowych czwartków. :) Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom pyszną kawkę z ekspresu i jeszcze lepsze zupki, codziennie przygotowywane przez naszego kucharza. Polecam współpracę zarówno z Panią Klaudyną, jak i Przemysławem, z którym zawsze można dogadać się odnośnie grafiku i uzyskać pomoc w każdej kwestii.

@Nik

Mam takie same doświadczenia.

Kredka

Ja również nie polecam tej firmy. Miałam bardzo dużo przykrości, a szefowa obracała kota ogonem.

Wanda
@Kredka

Możesz coś więcej na ten temat napisać? Jaka sytuacja skłoniła Cię do dodania takiego wpisu? Jakie spotkały Cię przykrości w pracy?

Sylwia

To słabo, że nie polecasz. :/ A z tym obracaniem kota to o co chodzi w takim razie?

@Kredka

A ja mam dużo pozytywnych doświadczeń i nieoczekiwaną podwyżkę jeszcze przed inflacyjną.

@Sylwia

Zgadzam się z Sylwią

@Kredka

Moja opinia jest pozytywna.

Woo Woo

Niestety zgadzam się z ta opinią. Totalnie nie polecam, odradzam , uciekać jak najdalej!!! Od czasu tego wpisu nic się nie zmieniło....

@Woo Woo

No i jaka jest wartość anonimowej opinii?

Wiki

Ja mam pozytywne doświadczenia związane z tą firmą.

Pawel

Zdecydowanie nie polecam tej firmy.brak empatii ,brak zaangażowania i brak profesjonalizmu ze strony organu prowadzacego. Liczy się tylko pieniazek.niestety. Odradzan.odradzam,odradzam.

Aga

Ja korzystałam z pomocy p. Klaudyny, otwierając własny żłobek i byłam bardzo zadowolona - można powiedzieć, że poprowadziła mnie za rękę przez cały proces otwierania placówki, od znalezienie lokalu przez wszystkie formalności do odbiorów. Nie było pytań, na które nie znałaby odpowiedzi. Bardzo kompetentna ekspertka!

Gosia
@Aga

W jakim mieście, można prosić nazwę/ link do żłobka?

Zostaw merytoryczną opinię o Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov - Wrocław

• Jak się pracuje w Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov?

Zobacz opinie na temat firmy Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaudine Klaudyna Cichocka-Volkov