Opinie o Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja metali szlachetnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag w Białystok

Ogłoszenie na Kasjer do Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Łukasz Nowy wpis

2 lata temu widzę, że szukali sprzedawcy/doradcy klienta ale od tamtego czasu nowa oferta pracy się nie pojawiła. Zmieniły się warunki i już są godziwe stąd nikt się nie zwalnia? Bo wcześniej pisaliście o niezbyt dobrym wynagrodzeniu. Jeszcze tak chciałem zapytać, czy od razu daje umowę o pracę? Mam rok doświadczenia jako doradca klienta i liczę, że może jakaś nowa oferta się pojawi.

A Nowy wpis
@Łukasz

Proponuję po prostu zajść do ich sklepu i się zapytać. Ale ostatnio jak tamtędy przejeżdżałam, to nawet w środku dnia, sklep był zamknięty.

Na jakie benefity można liczyć w Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag?

Mrysia

Nie ma żadnych benefitów.

@Mrysia

Nie ma i nigdy nie było? To w jaki inny sposób tutaj motywują pracowników?

@Danuta

Za mojej kadencji nie było żadnych benefitów, ale to było już jakiś czas temu. Nie spotkałam się również z żadną motywacją ze strony pracodawcy.

@Mrysia

Rozumiem. Teraz są trudne czasy to raczej musieli zacząć ich raczej motywować. Najpierw covid, teraz wojna, na rynku pracy będzie chyba źle, co nie?

Dorota
@Danuta

Uczony - zależy jak mi leży :)

Izumi Nowy wpis
@Danuta

Właścicielem firmy jest człowiek, który zatrzymał się w czasie w PRL-u i robi pracownikom łaskę, że ich zatrudnia, a klientom, że ich obsługuje. Tam nie ma żadnych benefitów, spotkań integracyjnych czy sposobów motywowania pracowników (a przepraszam, kiedy tam pracowałam, to miałam: podwyżka 50 groszy za godzine na kolejny miesiąc przy stawce 12zł/h). Radzę się dobrze zastanowić zanim ktokolwiek zdecyduje się zanieść im cv.

Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag poszukiwała kogoś na stanowisko Sprzedawczyni. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Mrysia

Praca polega na aktywnej sprzedaży wyrobów jubilerskich, skupie złota i srebra. Sprzedawca również odpowiedzialny jest za sprzątanie salonu, dbanie o jego prezentacje.

Sylwia
@Mrysia

A zdradzisz widełki finansowe na jakie można liczyć?

Enija
@Mrysia

Jaka tam jest atmosfera? I co znaczy aktywna sprzedaż? Czy są jakieś nadgodziny? Jaka jest umowa, jaka stawka? Oni non stop szukają pracowników i zastanawiam się czy warto tam w ogóle CV składać?

@Enija

"Oni non stop szukają pracowników" jest świetnym określeniem atmosfery i odnosi się również do reszty pytań.

@Mrysia

Ktoś przekornie może to zrozumieć, że jest tak wesoła atmosfera, że chcą się nią dzielić z jak największą liczbą ludzi, jeszcze na altruistę można w taki sposób wyjść. ;) Rozumiem, że stawka słaba i nadgodziny niepłatne, o które ona spytała?

Dobrze Pani rozumie :D

Brałeś udział w rekrutacji do Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Czy pracownicy Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Izumi

Nie ma niczego takiego w tej firmie.

Izumi

Pan Andrzej jest impulsywnym cholerykiem. W sklepie stacjonarnym pomaga mu jego partnerka. Potrafią się kłócić przy pracowniku, przeprowadzają swoje dzieci do pracy na całe dnie i, z racji, że jest tam ciasno, trzeba słuchać zdalnych lekcji tych dzieci. Co chwile są jakieś sprzeczki. Pan Andrzej bardzo głośno rozmawia przez telefon i ciągle na wszystko narzeka. Powietrze jest wręcz gęste od negatywnych emocji. Wszyscy są winni błędów, tylko nie szef. W sklepie internetowym, gdzie pracuję, jest jeden wielki bajzel, którego nikt dotychczas chyba nie próbował ogarnąć. Nie polecam tej pracy, chyba, że ktoś ma gdzieś atmosferę i nie przeszkadza mu słuchać ciągłego narzekania na wszystko i gadania głupot.

@Izumi

Długo tam juz Pani pracuje?

@Gość

3 miesiąc. Gdybym wiedziała, że to "rodzinna" firma zanim podpisałam umowę, to bym jej nigdy nie podpisała. Uprzejmie proszę tylko, osoby to czytające, o nie mówienie mojemu pracodawcy o tych opiniach, bo nie chcę mieć problemów. Na razie próbuje znaleźć coś innego, ale nie jest łatwo, a kasa potrzebna, nawet jeśli te marne 12-13 zł za godzinę.

@Izumi

Przychodząc tam usłyszałam, że Pani pracuje tam już ponad rok. O ile dobrze obstawiam, że to Pani piszę, skoro mowa o sklepie internetowym. Od początku wiadomo, że to coś nie tak. Skoro ktoś proponuje takie wynagrodzenie i przekręt w umowie to wszystko jest jasne. Niestety, kiedyś trafia na osobę która się wkurzy i pójdzie z tym zrobi co trzeba i zgłosi gdzie trzeba.

@Gość

To może Pani mówi o mojej poprzedniczce. Szczerze powiedziawszy, watpię, żeby z takim nastawieniem szefa do wszystkiego, ktokolwiek chciałby z nim dłużej pracować.

@Izumi

Raczej o Panią chodzi, skoro pracuje Pani tam trzeci miesiąc. Ja byłam niecały miesiąc temu.

@Gość

A to nie wiem. Rzadko kiedy rozmawiam z osobami rekrutowanymi na dni próbne, choć nie mówię, że się nie zdarza.

@Izumi

Żenująca wypowiedź. Jeżeli dla pracownika nie odpowiadają warunki zatrudnienia to idzie i szuka dalej. Dlaczego marudzi Pani skoro się na to zgodziła?

@Gość

Zanim podpisałam umowę było spokojnie. Sytuacja zmieniła się później i owszem. Właśnie zrezygnowałam z tej pracy i szukam innej. A opinię napisałam, żeby ostrzec inne osoby przed tym chorym miejscem.

Gabi

Byłam na dniu próbnym. Jedna wielka porażka. Co do stawki, oferowanej umowy, atmosfery, wszystkiego. Przez to, ze porozmawiałam chwile z Panią Ulą(?) na " zapleczu " dostałam reprymendę, ze nie jestem na sklepie i nie pomagam, bo przecież jest tez dziecko i jest tyle obowiązków. ( w tym czasie nie było klientów na salonie)

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag w miejscowości Białystok? Nadal nie ma info od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

dzień próbny

Pracować na cały etat trzeba, ale proponują 1/2 etatu w umowie. Stawka 12pln za godzinę, co daje mniej niż najniższa krajowa. Żarty

@dzień próbny

Tak, to prawda, choć jest możliwość dostawania tyci podwyżki w wysokości np. 50 gr za godzinę, o ile pracownik się sprawdza w pracy. Gorzej, że od pracownika oczekuje się robienia i ogarniania wszystkiego jak nie ma klientów.

Dostajesz umowę na póki etatu, robisz cały i to za 12pln za godzinę. Tak to wyglada

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag? 15 kwietnia na portalu Praca.gov.pl  pojawiło się ogłoszenie na Sprzedawczyni. Ktoś z Was aplikował?

12pln za godzinę ????????????

Jola

Miła obsługa na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag - Białystok

• Jak się pracuje w Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag?

Pracownia Złotnicza Andrzej Gruszecki Jubiler Ag
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bohaterów Monte Cassino 5
    15-873 Białystok