Opinie o Władysław Załuga Zakład Budowlany w Wrząca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Władysław Załuga Zakład Budowlany. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Władysław Załuga Zakład Budowlany o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Władysław Załuga Zakład Budowlany w Wrząca

Prv Nowy wpis

Ten starszy pan ma prawdopodobnie demencję starczą. Przeczy swoim własnym słowom, naraża pracowników na utratę zdrowia, każe robić wszystko tak, by praca była utrudniona. Nie szanuje czasu pracowników jak i ich samych, ma problem z wypłacaniem pieniędzy w terminie. Zamiast zrozumiale wytłumaczyć czego oczekuje, rzuca głupawymi tekscikami.

Git Nowy wpis
@Prv

Nie tylko ma problem z wypłatą pieniędzy ale i (usunięte przez administratora) że da umowę a jej nie daję pozatym słyszałem od jego pracowników że bierze zaliczki od ludzi za robotę a wcale tam nie jeździ poprostu stary hachment.NIE POLECAM TEJ FIRMY...

stanlej741

Stary (usunięte przez administratora) chciał kontener z Łodzi i nie chciało się staremu (usunięte przez administratora) przyjeżdżać, więc twierdził przez telefon "co tam oglądać" byle by nie był zdewastowany od środka. Przywiozłem to go odesłał. (usunięte przez administratora) leniwy co za czyjeś pieniądze robi sobie u siebie w firmie oględziny.

WZ Nowy wpis
@stanlej741

Szanowny Panie proponuje zacząć od oceny siebie - tak zawsze jest uczciwiej. Prowadzi Pan biznes, który niesie za sobą pewne ryzyka - tj. w przypadku sprzedaży używanego kontenera może nieść za sobą pewne różnice w osądzie stanu wizualnego sprzedawanych przez Pana przedmiotów. W tym przypadku ocena właśnie tego przedmiotu znacząco różniła się od sformułowania " w dobrym stanie", w mojej ocenie. Proszę sobie wyobrazić przed czym mogliśmy Pana uchronić w przyszłości, być może nigdy więcej nie wyśle Pan czegoś co Pana zdaniem jest " nie zdewastowane". Nie narazi Pan siebie ale i innych na niedomówienia. Tak czy inaczej dziękujemy za opinię, bo dotychczas nie mieliśmy ani jednej.

Zostaw merytoryczną opinię o Władysław Załuga Zakład Budowlany - Wrząca

• Jak się pracuje w Władysław Załuga Zakład Budowlany?

Zobacz opinie na temat firmy Władysław Załuga Zakład Budowlany tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Władysław Załuga Zakład Budowlany
  • Przełajowa nr17