Opinie o Śniadecki Damian w Ostrów Świecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Śniadecki Damian. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Śniadecki Damian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śniadecki Damian w Ostrów Świecki

hak246 Nowy wpis

Prawdziwy biznes to nie tylko remont, budowa i zysk. To również dążenie do wdrażania rozwiązań i produktów odpowiedzialnych społecznie, a także uwzględnianie potrzeb i oczekiwań innych. Współpraca z Panem Damianem łączy profesjonalizm i jest oparta na zaufaniu. To wartość nadrzędna, którą ceni się nie tylko w relacjach wewnątrz firmy, ale też podczas wszelkich kontaktów z klientami Dobre wykształcenie oraz profesjonalne przygotowanie zawodowe nie gwarantuje jeszcze, że dany człowiek będzie wykonywał swoją pracę w sposób uczciwy i solidny. Istnieje bowiem ścisły związek między osobowością i sytuacją rodzinną danego pracownika, a jakością wykonywanej przez niego pracy. Człowiek niedojrzały, zaburzony w swych relacjach społecznych, okaleczony w swej wolności czy kierujący się błędną hierarchią wartości będzie złym pracownikiem lub okaże się w ogóle niezdolny do wykonywania jakiejkolwiek pracy, mimo najlepszego nawet wykształcenia czy technicznego przygotowania. Wyrazy szacunku Panie Damianie za Pana opanowanie , spokój , równowagę

wirus Nowy wpis

jako pracodawca jest w porządku, wypłata regularnie co miesiąc na czas, ma przyjazne nastawienie do pracowników.

Paweł Nowy wpis

To firma ma problem z pieniędzmi aktualnie?

Włodi Nowy wpis
@Paweł

W chwili obecnej panuje pandemia ale wypłaty są na czas.

Tomasz

A ja polecam . Szczery czlowiek bardzo dobrze zorganizowany szanuje swoje narzędzia i siebie też, jest bardzo miły nawet milusi, taki misio . Bardzo mi go szkoda jak ktoś piszę takie bzdury On wszystko robi najlepiej. Niech pan sie nie poddaje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Śniadecki Damian? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zadowolony

A ja polecam firme Żywicowo-moja elewacja ma sie dobrze i jestem bardzo zadowolony. Fakt, ze Pan Damian robił mi ją juz dawno-zadnych zastrzszen do pracy nie mam. Dziwne tylko, ze w tych wszystkich wpisach nie ma ani jednej wzmianki o pracy jaką rzetelnie wykonuje ta firma??? A chyba o to chodzi prawda??? Po to to forum? Kogo obchodzi, ze pracownik pożycza kase od pracodawcy!!!

Niezadowolony
@Zadowolony

Po pierwsze tego nie można nazwać firmą a po drugie nie chodzi o samo pożyczanie pieniędzy tylko o to że ten człowiek przez takie pożyczanie chce manipulować ludźmi ale nie wszyscy musieli zrozumieć.

Wypalony
@Niezadowolony

Po co komu dawać satysfakcję ???

Yt
@Zadowolony

Cytuję "fakt że pan Damian robił mi ją już dawno żadnych zastrzezen nie mam" Chodzi o elewacje czy o co? A prace nie wykonuje firma tylko pracownicy jak już . Zaraz widac kto tak naprawde dodał ta opinię.

Domek

Skoro jesteś zadowolony to musiał coś więcej Ci zrobić prócz elewacji.:))))

Xxx

Człowiek który nie ma zielonego pojęcia o sztuce budowlanej nie szanuje ani klienta ani pracownika zamiast dbać o to żeby pracownik miał wszystko co potrzebne do pracy to woli pchać się w butach w jego życie prywatne kłamca krętacz i manipulator . Absolutnie nie polecam tego pseudopracodawcy

Ammmm

Osoba która zajmuje się gospodarstwem i pracująca w państwowej instytucji i jeszcze do tego prowadzi własną firmę ogólno budowlana w której nie ma wogole pojęcia obiecuje pracownikom umowy których nie daje.Pracownicy pracują za psi grosz. Obgaduje własnych pracowników na rusztowania nie ma atestów brak kasków i zabezpieczeń jakich powinien zapewnić. Z całym szacunkiem nie polecam.

istp
@Ammmm

nic dodać nic ująć Nikt nie chce pracować u niego to wykorzystuje swoich niby znajomych do łapania ludzi a konkretnie sprzedają sobie pracowników jeden wystawia ogłoszenie a kontakt każdego zainteresowanego przekazują temu właśnie człowiekowi

Albert

Nie potrafi docenić pracowników tylko ich wykorzystuje. Potrafi skłócić pracowników między sobą i(usunięte przez administratora).Nie polecam tego pracodawcy!

I.S.T.P

(usunięte przez administratora) Wykorzystuję informację na temat statusu społecznego oraz sytuacji materialnej o swoich pracownikach przeciwko nim.Pożycza pieniądze swoim pracownikom tylko po to by móc tym faktem zdobyć władze absolutną nad nimi. Manipulator który nie potrzebuje fachowców. Zaspokaja swoje potrzeby bycia kimś ponieważ zawsze był lub jest człowiekiem niedowartościowany wykonującym polecenia w pracy jaką wykonuję po za prowadzeniem firmy w państwowej instytucji. Prosi swoich pracowników by sami się zwalniali ponieważ brak mu jaj żeby kogoś zwolnić. Nie polecam tego pracodawcy. Dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Śniadecki Damian - Ostrów Świecki

• Jak się pracuje w Śniadecki Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Śniadecki Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śniadecki Damian?

Śniadecki Damian
  • 2