Opinie o Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska w Ostrów Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska w Ostrów Mazowiecka

Jo

NIE POLECAM!!! Jeżeli ktoś myśli o zakładaniu aparatu ortodontycznego, to zdecydowanie odradzam. "Ortodontka" zamiast poprawić moje zęby, sprawiła, że jest z nimi więcej problemów niż na początku a nikt z polskich ortodontów nie chciał podjąć się poprawy lub dokończenia leczenia. Dodatkowo połowa zębów jest spiłowana 'papierkiem' a nie dostosowanymi do tego narzędziami, które zostawiają zęby gładkie, po tej praktyce lekarskiej zęby nie są w dobrym stanie. Na pierwszej wizycie wszystko było dokładnie wyjaśnione, wszelkie wątpliwości rozwiane, zadowalający plan i ramy czasowe. Aparat zamiast 2 lata, nosiłam ponad 3 a leczenie byłoby ciągnięte nadal. Mimo wszelkich uwag nikt nie zwracał uwagi na to, że coś dziwnego dzieje się z moimi zębami, oraz na to, że nie mogę otwierać buzi na szerokość odpowiednią do zjedzenia banana przez ponad pół roku! To wszystko było normalne. Normalne było też używanie PRZETERMINOWANYCH materiałów. Wyciągi elastyczne dostałam z datą 03.2019, ale przecież to też żaden problem. Do tego pani doktor często odbierała telefon w rękawiczkach, po czym kontynuowała swoją pracę przy moich zębach bez ich zmiany. Po roku ciągłych zmartwień sama zaczęłam czytać o aparatach oraz analizować to co dzieje się z moimi zębami, konsultować się z innymi lekarzami, i w pewnym momencie to ja sugerowalam co można zrobić żeby je poprawić, ale zawsze: to na następnej wizycie. Po moich uwagach na prawie każdej wizycie, komentarze takie jak: poproszę te narzędzie z Chin którego nigdy nie używamy, nikt nie ma idealnych zębów, lepiej żebym nie patrzyła w lusterko lub wszystkie zdjęcia ortodontów z Instagrama są poprawione, były czymś normalnym. Dodatkowo w momencie kiedy powiedziałam że chce zakończyć leczenie wczesniej, pani doktor przestała być już delikatna oraz nie zwracała uwagi na to co ja chciałabym zmienić tylko działała schematycznie. Byłam NIE PACJENTEM, tylko KLIENTEM, któremu można wcisnąć wszystko, jednak pani doktor się pomyliła. Usłyszałam również że jeżeli ktoś nie miał bardzo brzydkich zębów to chce mieć je idealne a jeżeli ktoś miał brzydkie, to cieszy się ze wszystkiego. Także jeżeli ktoś chce doświadczyć bólu, straconych pieniędzy i czasu, jest to gabinet idealny. Mój aktualny ortodonta powiedział, że moje zęby są dziwnie przekręcone, niepotrzebnie naklejone zamki na 7, oraz to co jest oczywiste nie było zauważone (pomimo tego że ja o tym mówiłam). Poprawę u innego ortodonty widać było już po jednym dniu, oczywiście nie mówię już o profesjonalnym podejściu do pacjenta i nie ocenianiu poprzedniego ortodonty, tak jak dzieje się w przypadku tego gabinetu. Zaznaczę też, że pani doktor, przesunęła mi całą górna szczękę tak ,że linia środka była na połowie dolnej dwójki, ale to nie był żaden problem. Zaniedbania są też widoczne w działaniach dentystycznych. Na pierwszej wizycie z kilku letnim dzieckiem żadne działania nie były podjęte. Po kilku miesiącach zaczęła rozwijać się próchnica, a pani doktor powiedziała, że w tym stanie konieczne jest tylko uspanie dziecka i naprawa zębów. Dodatkowo, w gabinecie pracuje też doktor Kasia, która nie ma pojęcia o wyrywaniu zębów. Mama dostała bardzo dużo znieczuleń, zostało zrobione zdjęcie, jednak wyrwanie zęba dokończyła doktor Żarnawska. Na drugi dzień przyjechała do nas karetka. Szwy zostały zdjęte w innym gabinecie a mama do tej pory ma problem z miejscem po wyrwaniu zęba. Zostały też naruszone boczne zęby.

Zostaw merytoryczną opinię o Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska - Ostrów Mazowiecka

Żarnawska Izabella Indywidualna Praktyka Lekarska
  • 3Maja 84 lok. 7