Opinie o Atervin Michał Zbożny w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atervin Michał Zbożny, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atervin Michał Zbożny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atervin Michał Zbożny w Grudziądz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
UAB Miltransa Nowy wpis

Firma wynajmuje firmę transportową, a następnie nie płaci za wykonaną pracę. Bądź ostrożny. Firma jest całkowicie nieodpowiedzialna, niepoważna. Minął ponad miesiąc, odkąd nie możemy otrzymać nagrody za nasze usługi. Nie odpowiada na e-maile.

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest Atervin Michał Zbożny w miejscowości Grudziądz, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Atervin Michał Zbożny - Grudziądz

Firma Atervin Michał Zbożny prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY, Nowe - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Atervin Michał Zbożny lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Atervin Michał Zbożny?

Zobacz opinie na temat firmy Atervin Michał Zbożny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atervin Michał Zbożny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atervin Michał Zbożny
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Armii Krajowej 38
    86-300 Grudziądz
  • NIP: 8762329487 REGON: 340719044

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atervin Michał Zbożny