Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski

Sieradz

Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski

Opinie o Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski

Pozdrawiam

Witam, autohandel Skwar Car sprowadzają bardzo niskiej jakości auta, radzę od nich nic nie brać, tu zakleją, tu dokręcą, a po miesiącu wszystko wychodzi, tym bardziej, że mają u siebie warsztat i ten mechaniczek pijaczyna coś tam zawsze poskleja i tak się robi ludzi w karola. Komentarze oczywiście usuwają.

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski w miejscowości Sieradz? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skwar-Car Arkadiusz Adamczewski