Opinie o Gabinet Leczniczo-Kosmetyczny Akupresury Masażu i Drenażu Limfatycznego Ciała Zofia Górska w Suwałki

counter
Adam

Opinie dolaczam za pozwoleniem Pani dr Zofii.Bardzo pomogla mi w moich schorzeniach .Jest to osoba konkretna ,wiarygodna i bardzo mila.Podchodzi z wielka wiedza ,zrozumienie do pacjenta ,Potrafi wysluchac ,pomoc ale i obstawic,za bledy jakie popelnilem .Ale slusznie .Zalecenie wykonuje i jest dobrze.Bylem u lekarza wyniki sa lepsze waga tez .Dziekuje jej za wszystko .. I bardzo chorym polecam ..Tym niedowiarkom ...Pani Zofii slowa .Szanuj zdrowie nalezycie ,Bo jak umrzesz stracisz zycie ... MADRE SLOWA...Adam Jasinski .

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Leczniczo-Kosmetyczny Akupresury Masażu i Drenażu Limfatycznego Ciała Zofia Górska - Suwałki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad