Opinie o Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble w Siedlce

Magda Nowy wpis

Ma ktoś rzetelna opinie o firmie ?

Andrzej Nowy wpis

Widzę tu same opinie od klientów. A jest to forum dla pracowników! Stąd moje zapytanie - jak firma traktuje swoich stolarzy?

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

Firma a raczej jej właściciel za nic ma pracownika. Kwestie finansowe to koszmar. Brak wyplat, wieczne problemy chociażby i zaliczkę mimo braku wypłaty w terminie, awantury o pieniądze. Z całego serca odradzam tak jak pracownikom jak i klientom. Zaliczki na meble brane a potem słuch zanika po "fachowcu" i pol roku batalii by łaskawie się zjawił. Nie polecam l. Omijać szerokim łukiem.

uzytkownik123 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Ilość stresu zjedzonego przez tego Pana to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie dość, że zaliczka na meble wzięta to jeszcze nie podpisana żadna umowa - kasa wzięta do kieszeni na tzw. "gębę". Meble zrobione z wielkim trudem 2 miesiące po terminie. Zero kontaktu ze strony tego Pana, można dzwonić w nieskończoność - nie odbiera ani nie oddzwania, Trzeba osobiście jeździć i się upominać, a nawet wykłócać meble. Termin każdorazowo przekładany o następny tydzień, bo Pan nie ma czasu ich zrobić, tłumacząc się nawałem innej pracy. Po dwóch miesiącach upominań, bezsensownego wydzwaniania, jeżdżenia i wykłócania się o swoje - meble zrobione. Dwie szafki, każda zrobiona w innym stylu, na dodatek szafka wykonana źle, na miejscu Pan jeszcze poprawiał i poprzewiercał płyty, dziury zostały. Obiecana była dostawa mebli, że Pan przywiezie do domu jak zrobi - trzeba było samemu jechać po meble i stać i pilnować poprawek. Ponadto, cena się nie zgadzała - Pan chciał wziąć więcej niż umówiona wcześniej cena, twierdząc, że meble i tak szybko zrobił. Aha, żadna faktura/paragon/jakikolwiek inny dowód zakupu nie wystawiony, więc w razie "usterki", w kwestii reklamacji pewnie trzeba udać się do samego Pana Boga. Zdecydowanie nie polecam tego Pana i usług tej firmy. Lepiej wydać nawet drugie tyle i mieć meble na czas i solidnie wykonane (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Nie polecam

Marzena
@Krzysztof

Bardzo krótką wypowiedź zamieściłeś na forum. Nie jest dla nas jasne, z jakiej perspektywy się wypowiadasz - mógłbyś to sprecyzować? Ciekawi mnie, czy pracowałeś lub pracujesz obecnie w Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble. Jeśli jesteś pracownikiem tej firmy to napisz proszę, jak ją oceniasz. Warto aplikować w to miejsce? Firma jest przyjazna pracownikom bez doświadczenia zawodowego?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zawiedziony

MSS Mieczyslaw Sulej nie polecam tej firmy. Zadatek na meble wziety umowa podpisana a mebli nie ma juz 3 miesiac po terminie . Zwykly oszust nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble - Siedlce

Mieczysław Stanisław Sulej Mieczysław Stanisław Sulej Mss-Meble
  • Brzeska 147B