Opinie o Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski w Byszewo-Wygoda

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski w Byszewo-Wygoda

wisniabud.oszustwo@onet.pl

Przestrzegam przed tą firmą jako wykonawcą i tym samym pracodawcą. Sprawa o której piszę została zgłoszona w prokuraturze, tym samym wszystkie osoby które zostały oszukane przez Pana Wiśniewskiego w tym również pracownicy, proszę o kontakt pod adresem wisniabud.oszustwo@onet.pl Proszę przeczytać opinie moich przedmówców.

wisniabud.oszustwo@onet.pl
@wisniabud.oszustwo@onet.pl

Z informacji które posiadam Wiśniabud ma długi m.in. u dostawców materiałów budowlanych np Nowym Dworze Mazowieckim i stworzył najprawdopodobniej piramidę, finansując "stare" budowy, zaliczkami od nowych kontraktów. Z kontraktów się nie wywiązuje i w końcu nie odbiera telefonu. Znika z budowy.

Waldemar Nowy wpis
@wisniabud.oszustwo@onet.pl

Dokładnie takie same doświadczenia (usunięte przez administratora) fatalna jakość wykonania znika z budowy.

Monika Nowy wpis

czy po paru latach powiecie wreszcie coś dobrego o tej firmie czy dalej nic? :D bo trochę czasu minęło, może szef zrozumiał czym jest szacunek.

@Monika

Nic się nie zmieniło. Jestesmy na etapie odzyskania pieniędzy od tego Pana. Pieniędzy nam nie oddał tak więc bez zmian.

Urszula

Sprawa z tymi długami wszystkimi już się rozwiązała? Można już liczyć na normalną pracę czy dalej omijać tą firmę z daleka?

@Urszula

Do tej pory nie odzyskaliśmy pieniędzy. Sprawa jest w toku tak więc omijać.

SZCZEPAN

WIŚNIABUD TO FIRMA O KTÓREJ NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ NIC DOBREGO BO SZEF JEST PROSTYM ZWYCZAJNYM CHUDYM (usunięte przez administratora)

Firma Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Admin1

Pracodawca jest wypłacalny..Niestety zawsze trafi się ktoś kto ma większe wymagania ,a małe pojęcie o pracy.Problemy z używkami są nagminne.Każdy jest dorosły i zdaje sobie sprawę co może sie stać jeśli spżywa się alkohol w godzina ch pracy.Można sprawdzać kontrolować prosić ,a wystarczy się obrócić i już jest kradzież i spożyty alkohol. Dlatego trzeba się z takimi ludźmi rozstać albo po dobroci ,albo w gniewie tak jak to miało miejsce w tym przypadku.Jak widać niektórzy nadal nie mogą lub nie chcą się z tym pogodzić.

Adamek

Pracowałem w tej firmie od września do końca grudnia 2016r. Właściciel tej firmy nie wypłacał pracownikom wynagrodzenia, mi do tej pory nie wypłacił około 4 tys. Nie miałem żadnego ubezpieczenia w tej zresztą pozostali pracownicy też, jeden z pracowników spadł z rusztowania i zlamał żebra a firma nie poniosła żadnych konsekwencji. Pan Krzysztof moim zdaniem jest wielkim oszustem bo takich jak jak Ja jest wielu a nawet nastu. Dzwoniłem do niego tyle razy i tylko obiecuje. Pojechałem do niego to zagroził mi pobiciem i wezwaniem policji. Myślę, że tą firmą powinna zająć się jakaś instytucja bo tak dalej nie można traktować ludzi. Moje sugestie dla Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski: Odradzam by kto kolwiek zatrudnił się w tej firmie bo zostanie pokrzywdzony. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przedewszystkim wypłacać pracownikom wynagrodzenia bo muszę przecież za coś żyć i utrzymać rodzine.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski - Byszewo-Wygoda

Wiśniabud Krzysztof Wiśniewski