Opinie o Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich w Wysychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich w Wysychy

Jak szefostwo w Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich traktuje ludzi?

Czy Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich organizuje staże dla studentów?

szofer Nowy wpis

Nie

Drivery

Waldi przestań do nas wydzwaniac wiemy ze tęsknisz za firma ale nikt niechce juz od ciebie telefonów odbierać. Skoncz chłopie kręcić

Siewie Nowy wpis
@Drivery

Czasami żal (usunięte przez administratora) ściska że kobieta rządzi. Ktos tu ma problem ze mial szefową a nie był własnym szefem

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich w mieście Wysychy? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Frans

Administrator: Firma jest w porządku kasa - adekwatna do pracy, przedewszystkim na czas i szacunek dla kierowcy. Jak jestes w porzadku to i szefostwo jest w porządku. Przedewszystkim nie robią pod górkę jak masz problem to jeszcze pomogą. Nie rozumiem Jacka pseudonim Waldi dlaczego za wszelką cenę probuje robic pod gorke chyba żal mu (usunięte przez administratora) sciska ze juz nie pracuje. Dobrze ze Cie zwolnili bo wszystkim (usunięte przez administratora) obrabiałeś i każdy miał Cie dość. Musisz pogodzić się stary z porażka:)

Volvo
@Frans

Dobrze ze go zwolnili bo pajacował myslal ze jest ważniejszy od wszystkich chcial cos ugrać ale mu nie pykło

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Waldi

Chora firma chora atmosfera nie poukładana robota . Firma na słupa kieruje nią kobieta . Wypłacalna firma ale dziwna atmosfer pracy . Nie polecam , Praca za którą będzie trzeba kiedyś się spowiadać . Transport tej firmy to przykrywka do tego co robią naprawdę . Musi jeździć i maskować inny ciemny biznes .Omijać .

Kierowiec
@Waldi

Ktoś powie coś więcej na ten temat?

szofer
@Waldi

Gratuluje wyobraźni. Widocznie zwolnili Cie kolego za to ze zaglądałeś do zbiornika. W oczy odwagi szefostwu nie mogłeś powiedziec tylko teraz wypisujesz opowieści z innej planety. Gdybyś jeszcze wyplaty nie dostał to ok mógłbyś glupoty pisac ale zostałeś rozliczony co do zlotowki i teraz jeszcze wypisujesz glupoty nie masz zasad i honoru. Jestem kierowca w tej firmie i uważam że ta opinia jest złośliwa a szefostwo w tej firmie jest naprawdę w porzadku. Pozdrawiam Panie J.....

driv
@Waldi

Waldi a dlaczego zmieniłeś nazwisko ?????

Spoksik
@szofer

ja to nie pamiętam zeby u nas jakis Waldi pracował

True
@szofer

Waldi przestań pajacować juz nie pamiętasz jak nie miałeś co do gara włożyć bo wszyscy Cię olali a szefowa wyciągnęła jako jedyna do Ciebie rekę a teraz zachowujesz się jak (usunięte przez administratora) widocznie dlatego ze nim jestes zmieniłeś nazwisko kazdy to wie

Bezdomny

Pracuje w tej formie prawie 2 lata a to wszystko co jest napisane wyżej jedna wielka bujda

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich - Wysychy

• Jak się pracuje w Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich?

Poltrans Group Magdalena Ewa Wunderlich
  • Bajkowa 46