NIP: 8882809451 REGON: 365991516

Adres: Wincentego Witosa 4, 87-800 Włocławek

Opinie o MDECO Kamil Janiszewski

Ola

Byłam na rozmowie, wszystko przebiegało w miłej atmosferze i profesjonalnie. Oczywiście czekam na pozytywną odpowiedź :)

Janusz

Gratuluje sukcesów i tak pozytywnej firmy ! Pozdrawiam :)

SUPER ZESPÓŁ POLECAM

Ciekawa i kreatywna praca , codziennie mam zdobywam nowe doświadczenie. Kiedy potrzebuję wolne to je dostaję bez żadnego problemu nawet na następny dzień :) pracuje dla siebie i dla zespołu w którym nie ma już osób negatywnie nastawionych, zazdrosnych i co najgorsze fałszywych :) A szef jak najbardziej uczciwy i pomocny - życzę takiego szefa innym i ogarniania tylu tematów co on. Odnośnie wynagrodzeń mam dobrą płacę i jestem rozliczana za efekty. Minimum na pewno jest ale dla osób bez doświadczenia - chyba trzeba od czegoś zacząć - poza tym ja nie siedzę w kieszeni innych i zajmuje się swoją osobą. Jeśli "Mwa" miała minimum to pewnie na taką pensję zasługiwała i niech zastanowi się dlaczego. Jak dla mnie wszyscy są SUPER :)

Polecam firmę i muszę pochwalić Pana Kamila za uczciwość i empatię jaką okazuje swoim pracownikom :)

@Karolina

Potwierdzam :)

Aplikowałeś do MDECO Kamil Janiszewski na stanowisko INFORMATYK- GRAFIK R17/2420-1249/23? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Agnieszka

Pierwsze słyszę aby szef o coś takiego prosił. Proszę nie kłamać i zająć się swoimi interesami

jaaaa

Polecam

ST

Ja jako STAŻYSTKA bardzo chwalę sobie pracę w firmie. Po Stażu otrzymam umowę i dobrą pensję. Chwalę sobie atmosferę i spokój w firmie. Osoby komentujące powinny zastanowić się jakie są warunki aby pracodawca w ogóle stażystę z UP otrzymał. Myślę, że nawet nie wiedzą a komentują. W moich poprzednich miejscach pracy nie miałam nawet połowy tego co tutaj. Pozdrawiam

Agnieszka

Chwalę sobie pracę u Pana Kamila. Porządny i uczciwy pracodawca :) Polecam !

PIOTR

super firma! Pozdrawiam :)))))

MMM

Polecam wszystkim :)

Jestem zadowolona z pracy w firmie, w biurze jest cisza i spokój, można się skupić na pracy. Plus za godziny pracy i brak przymusowych nadgodzin. Urlop można dostać z dnia na dzień nie trzeba zgłaszać pół roku wcześniej jak w innych firmach. Brak stres, brak plotek w pracy ze strony współpracowników, nie wiem skąd kilka negatywnych opinii, ja polecam

Stabilna praca, fajna atmosfera, brak pośpiechu. Oceniam na bardzo dobrze

Super firma, polecam :)

Prawda

Pracuje i na atmosferę nie narzekam. Stazysci sami chcą pracować nikt ich tu w firmie na siłę nie trzyma. Chyba dobrze, że się rozwija bo dzięki temu ludzie mają pracę. A jak ktoś przychodzi żeby bąki pozbijać to i normalne, że wyleci :D zajmij się praca anonimku bo też wylecisz

Świetny Zespół

dobrze że Pan Xxx już nie jest stażystom i u nas nie pracuje :-) jak widać decyzja była właściwa :-)

Miks

Panie W.J prosimy się zastanowić nad swoim zachowaniem.

Świetny Zespół

Zespół w firmie w dziale Marketingu jest zupełnie nowy i wszyscy świetnie się dogadują :) Szefostwo bardzo sobie chwali nowych i uczciwych Współpracowników :-)) w imieniu całego Teamu MDECO życzymy wesołych Świąt , a dla hejterów więcej optymizmu w życiu :)

nick

Polecam tą firmę, wszystko super

MM

Co prawda byłam na praktykach ale już mogę powiedzieć że fajna firma i mogłabym tam pracować w przyszłości :)

G.S

Czy ktokolwiek może coś powiedzieć o pracy w firmie (usunięte przez administratora)? Typowy wyzyskiwacz czy uczciwy pracodawca i godne warunki pracy?

MM
@G.S

Jak najbardziej uczciwy pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o MDECO Kamil Janiszewski - Włocławek

• Jak się pracuje w MDECO Kamil Janiszewski?

Zobacz opinie na temat firmy MDECO Kamil Janiszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDECO Kamil Janiszewski?