Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Piotr Głowacki w Kielce

counter
MamaHani Nowy wpis
Klient

W 6 tygodniu życia mojej córki trafiłyśmy do doktora Głowackiego na profilaktyczne badanie USG bioderek. Diagnoza - bioderka skrajne, na pograniczu, ale bez patologii. Na wizycie kontrolnej po kilku tygodniach powtórne usg. Diagnoza - jest gorzej niż było ! Mimo rehabilitacji i zaleconych ćwiczeń i prawidłowego noszenia dziecka. Brak profesjonalizmu ! Co jest gorzej, nie nazwał problemu, nie powiedział, co jest takiego złego w bioderkach. Za to podał swoj numer prywatny i zachęcił nas do zakupu ortezy u niego, ze dobierze odpowiednio rozmiar. Po konsultacji nie zostało mi zwrócone zdjęcie usg z pierwszego badania. Po tygodniu trafiłam do innego specjalisty i powiedział, ze bioderka są wzorowe! Ze nawet jakby chciał to nie ma się do czego przyczepić. Przestrzegam przed tym lekarzem !! Nie polecam! Ortezy zakłada się w ostateczności. Niepotrzebny stres dla mnie i dziecka !

Wiecie coś nowego o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Piotr Głowacki w mieście Kielce? Każdy info jest pomocny dla innych!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Piotr Głowacki - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad