Opinie o P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz w Kąty Miąski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz w Kąty Miąski

Jakie są warunki zatrudnienia w P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz?

Alicja Nowy wpis

Polecam

Alicja Nowy wpis

Polecam wykonawcę .

Czy P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@ Nowy wpis

Tak

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Piotr C

Witam, Tynki Firma wykonała solidnie .Polecam wykonawcę .Pracownicy sumienni i solidni .Oby tak wszyscy wywiązywali się z umów by było świetnie. Pozdrawiam .Budowa Raszyn

Alicja

Polecam .

Kamila
@Alicja

Tak właśnie gdzieś już wcześniej słyszałam, że P.P.H.U Tynki to godna polecenia firma - i Twój wpis teraz to potwierdza. No ale wiesz, tak naprawdę to Twoja opinia jest bardzo lakoniczna - nawet nie wiadomo, czy piszesz jako pracownik czy jako klient firmy. Możesz to dookreślić?

Usługa tynkowania wykonana poprawnie .Polecam

Igor

Firma świetna pracowałem 3,5 roku .Chyba jedyna firma która płaci na czas .Szef ok ,tynkarze pracujący świetni ludzie z wyjątkiem jednego -ale już podobno pacan nie pracuje .Musiałem zmienić z powodu zmiany zamieszkania . Pozdrawiam .Igor

Grzegorz
@Igor

Czym konkretnie zajmowałeś się w firmie? Twoja opinia jest pozytywna, może dodasz jeszcze czy pracodawca organizuje jakieś regularne kursy i szkolenia pozwalające poszerzyć swoje kompetencje? Czekam na Twój wpis.

Firma solidna i dokładna .polecam wykonawcę

OLO

PŁĄCI CO TYDZIEN I SIE NIE SPÓŻNIA Z KASĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz - Kąty Miąski

• Jak się pracuje w P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H.U Tynki Karol Wukowicz
  • Akacjowa 1A